مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود بازی دوبله فارسی سفر به ماه voyage journey to the moon - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 250,000 ریال

250,000 ریال – خرید
34 خرید نسخه : 1.0

بی شک بیشتر افراد اهل مطالعه نام “ژول ورن” را شنیده اند. این نویسنده فرانسوی در خلق آثار علمی- تخیلی از توانایی بی حدو حصری برخوردار است. از آثار او “سفر به اعماق زمین” و “بازگشت به جزیرۀ سرارآمیز” قبلاً به بازی تبدیل شده اند. و حالا یکی دیگر از شاهکارهای این نویسنده توانا به بازی کامپیوتری تبدیل شده است.

voyage journey to the moon

بی شک بیشتر افراد اهل مطالعه نام “ژول ورن” را شنیده اند. این نویسنده فرانسوی در خلق آثار علمی- تخیلی از توانایی بی حدو حصری برخوردار است. از آثار او “سفر به اعماق زمین” و “بازگشت به جزیرۀ سرارآمیز” قبلاً به بازی تبدیل شده اند. و حالا یکی دیگر از شاهکارهای این نویسنده توانا به بازی کامپیوتری تبدیل شده است

تبدیل شده اند. و حالا یکی دیگر از شاهکارهای این نویسنده توانا به بازی کامپیوتری تبدیل شده است. “سفر به ماه” این بازی، یک بازی Adventure غیر خطی است که از معماهای بسیاری برخوردار است و برای حل این معماها راه حلهای مختلفی وجود دارد. شخصیت اصلی داستان یک مکتشف فرانسوی قرن ۱۹ است که به ماه سفر می کند. داستان با بهوش آمدن این شخصیت محوری یعنی “میشل آردان” آغاز می شود. او و دو همراهش نیکول و باربیکین در اثر شوکی که بخاطر پرتاب شدن فضاپیمای آنها به فضا متحمل شده اند. از هوش رفته اند. بعد از بهوش آمدن، آردان، متوجه می شود که باید این سفر را به تنهایی ادامه بدهد. او در ماه با موجودات هوشمندی به نام Seleniteها روبرو میشود. (برگرفته شده از لغت یونانی Seleno به معنی ماه) و به حقایق جدیدی دست پیدا می کند (اینکه تمدنی بر ماه حاکم است و ساکنان آن اطلاعات کاملی درباره زمین دارند). با به پایان رسیدن تحقیقاتش، آردان، تصمیم می گیرد که مقدمات بازگشت به زمین را فراهم نماید. معماهای موجود در بازی از تنوع بالایی برخوردارند. بعضی آنها به ریاضیات و محاسبات مربوط هستند. پاره ای به گویش و نوشتار زبان Seleniteها و برخی نیز همچون سایر بازیهای Adventure با ترکیب اشیاء و موادی که در اختیار دارید و گروهی هم با علم مکانیک مربوط و مرتبط هستند. حل کردن بعضی از این معماها به روشهای مختلفی انجام می شود. به عبارت دیگر برای حل آنها از روشهای مختلفی می توان استفاده نمود و بهمین دلیل این بازی یک بازی غیر خطی است. در پاره ای موارد باید امتیازات شما به حد آستانه ای رسیده باشد تا بتوانید به اشیاء و موارد مورد نیاز برای حل معمای مورد نظر دست یافته و آنها را حل کنید. بالا بردن این امتیازات نیز به روشهای مختلفی امکان پذیر می باشد. زنده شدن دوباره آردان بعد از بروز هر سانحه ای برای او از نکات مثبت بازی به حساب می آید. به این ترتیب که هر بار که او در اثر اشتباهی کشته می شود، بعد از چند لحظه دوباره او را در شروع مسیر آغاز شده قبلی می یابیم. به لحاظ بصری این بازی زیبا و منحصر به فرد است. استفاده از رنگهای شاد و زنده، انیمیشنهای دقیق و حساب شده و در نظر گرفتن جزئیات تک تک صحنه های موجود این زیبایی خیره کننده را ایجاد نموده اند. به لحاظ صوتی نیز بازی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. موسیقی با درنظر گرفتن شرایط مختلف به کار گرفته شده و حس صحنه های مختلف را به بازیکن القاء می نماید. صداگذاری شخصیتها نیز بی نظیر است.
به عبارت کلی، این بازی یک بازی Adventure است، که از داستان جالبی برخوردار بوده و در آن بازیکن فرصتهای بیشماری برای تجربه کردن دارد. امکان save در هر قسمت وجود دارد و نهایتاً اینکه با معماهای جالب و مختلفی در آن روبرو می شوید که یافتن راه حل آنها به روشهای مختلفی امکانپذیر است. Joumey to the moon :Story در این بازی Adventure شما در نقش قهرمان خلق شده توسط ژول ورن یعنی “میشل آردان” که یک دانشمند فرانسوی است ظاهر می شوید. او به همراهی دو شخص دیگر در یک فضاپیما به طرف ماه پرتاب می شود تا با فرود آمدن براین کره ناشناخته، اطلاعات بیشتری درباره آن بدست بیاورد. علیرغم دستان اصلی که در آن شخصیتها از دسترسی به هدف نهایی خود محروم می مانند و به ماه دسترسی پیدا نمی کنند، در اینجا آردان به ماه می رسد. و به این ترتیب امکان تجربه فرضیات ژول ورن برای بازیکن محقق می شود. با حضور در ماه آردان با شرایط حاکم بر این کره آشنا می شود با موجودات عجیب اما متمدنی آشنا می شود که در این کره مستقر هستند و به این ترتیب سوالات بیشماری در ذهن او شکل می گیرد. دلیل اصلی پنهان شدن این موجودات در غارهای زیرزمینی چیست؟ دلیل تبعید شدن گروهی از این موجودات چه بوده و چرا چنین تمدن کهنی برای برقراری ارتباط با زمین هیچ تلاشی نمی کند؟ با انجام بازی به این معماها پاسخ دهید و برای بازگشت به زمین خود را آماده کنید تا بتوانید اطلاعات جدیدی که بدست آورده اید را در اختیار سایرین نیز قرار بدهید.

 

   
بازدید : 3,727 views بار دسته بندی : تاريخ : 4 آگوست 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
ایمان
سه‌شنبه , 29 اکتبر 2019

بازی جالبیه ممنون