مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی و سرانجام هیچ کس باقی نماند * And Then There Where None - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 200,000 ریال

200,000 ریال – خرید
24 خرید نسخه : 1.0

پرفروش ترین رمان جنایی جهان به بازی کامپیوتری تبدیل می شود. رمان معروف آگاتا کریستی به نام And Then There Were None با رعایت تمام جزئیات موجود در آن به بازی کامپیوتری تبدیل شده است.

او یکی از مشهورترین زنانی است که اقدام به نوشتن رمانهای اسرار آمیز نموده است.رمانهای او با تیراژهای بالا به زبان انگلیسی و ۴۵ زبان دیگر دنیا تهیه و تکثیر شده اند.

 https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/01/%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%87%DB%8C%DA%86-%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF.jpg

داستان بازی به زمان بعد از جنگ جهانی دوم باز می گردد و وقایع آن در جزیره ای کوچک در انگلستان اتفاق می افتد. ده شخصیت مختلف که هیچ شناختی از یکدیگر ندارند توسط میزبانی ناشناس به جزیره “شیپ رک” دعوت می شوند.عمارتی باشکوه در جزیره برای میهمانان تدارک دیده شده و میزبان تنها از طریق صفحات گرامافون با آنان در ارتباط است.

میزبان در اولین ارتباط خود با میهمانانش ، پس از محکوم کردن هر کدام به انجام جنایتی در گذشته محیطی رعب آور را برای آنها بوجود می آورد و پس از آن شاهد وقوع قتل هایی در این جزیره دور افتاده هستیم.

همچون سایر آثار این نویسنده برجسته رمان های جنایی در این داستان نیز مخاطب از آغاز با گزینه های مختلفی روبرو بوده که هر کدام ممکن است قاتل واقعی باشند.

” لی شیدون ” که این داستان را برای اجرا در یک بازی کامپیوتری تنظیم کرده است با اندکی دخل وتصرف در داستان واقعی ، سه پایان متفاوت برای این ماجرا در نظر گرفته است که با توجه به هوش بازیکن ، داستان به یکی از آنها ختم می شود.

در مجموع بازی از ده فصل مجزا تشکیل شده است که هر فصل مدت زمانی از چند ساعت تا چند شبانه روز را شامل می شود . روش کلی پیشبرد بازی مانند بسیاری از نمونه های مشابه براساس دو اصل “سوال و جواب” و “حل معماها” با کمک وسایل مختلف است.

بازی از گرافیک معقولی در حد بازیهای سبک ماجرایی برخوردار بوده و صحنه ها و محیط های متفاتی از یک جزیره کوچک و دور افتاده را به تصویر کشیده است.

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

 

راهنمای قدم به قدم باز ی ودیگر هیچکس باقی نماندand then there were none

درابتداشما نمی توانید به داخل خانه بروید راه را برگردید  به کنار اسکله بروید  جایی که شکل چشم را نشان می دهد رانگاه کنید آن جا تاریک است راه را برگشته به راه دیگر سمت بالا بروید و با مردی صحبت کنید شما باید هر کسی را که در طول بازی می بینید  با او صحبت کرده وتمام سوالات را از اوبپرسید  راه را به خانه برگشته پس از صحبت با مرد داخل شوید عصا را از کنار در بردارید  داخل اتاق نشیمن رفته سه لیوان روی میز و شکر پاش را بردارید کبریت را از بالای شومینه برداشته و از قاب کپی بردارید در طبقه بالا از درون همه اتاق ها دعوتنامه ها را جمع کنید در یکی از اتاق ها وقتی می خواهید دفترچه خاطرات را بردارید مرد پیرهن آبی می آید ونمی توانید آ ن را بردارید   خلاصه هر چیزی که روی آن شکل دست را نشان می دهد آن را بردارید ولی بعضی از چیز ها را با وجود این که شکل دست نشان می دهد را برنمیدارد  چون بعدا در مراحل بعدی با آن کار دارد

در طبقه پایین چراغ قوه را از داخل کشوی غذا خوری برداشته داخل اشپزخانه بروید سبد روی میز رابردارید و در گوشه دیگر آشپزخانه از انباری از کیسه آرد با قاشق بزرگ آرد بردارید یک بار دیگر هم آرد بردارید تا این بار به شما باتری چراغ قوه را بدهد آن را با چراغ قوه ترکیب کنید   تورکی باستر     را هم از همانجا برداریدو با آرد ترکیب کنید این وسیله برای برداشتن اثر انگشت  استفاده می شود به این صورت که مثلا وقتی می خواهید از روی جعبه لوازم آرایش اثر انگشت بردارید آن را روی جعبه استفاده میکنید و بعد هم نوار چسب را که بعدا از داخل کتابخانه به دست می آورید استفاده کنید شما باید از لیوانی که یکی از افراداز  آن نوشیدنی خورده اثر انگشت بگیرید همچنین از همه جعبه های لوازم آرایش  ویک کیف قهوه ای بزرگ کیف مشکی دکتر مجسمه های وسط میز غذاخوری وخلاصه هر چه را که بشود اثر انگشت بردارید و بعد اثر انگشت ها را دو به دو با هم مطابقت دهید برای گرفتن اثر انگشت لیوان نوشیدنی  لیوان را در قسمت پایین صفحه  وسایل ودر قسمت چرخ دنده بگذارد و      تورکی باستر    را هم بدهید و بعد نوار چسب را ترکیب کنید .

در انبار آشپزخانه پنیر را که درون پارچه پیچیده شده را بردارید شما از قسمت چرخ دنده برای جدا کردن اشیا هم می توانید استفادهکنید پنیر را از پارچه جدا کنید بعد دوباره به طبقه بالا رفته ودر جایی که نتوانستید دفتر چه خاطرات را بردارید بروید و آن را بردارید به شومین اتاق سمت راست رفته وارد راهرو شده  با زن راجر صحبت کنیدتا به شما یک پارچه سبز بدهد و به مرحله بعد می روید.

بازی از داخل آشپز خانه شروع می شود به جلوی در رفته و یواشکی به صحبت های افراد گوش دهید بعد به پشت یرتان وارداولین در شوید دوتانامه و جعبه سوزن را از روی میز بردارید به همانجایی که پارچه سبز را گرفتید رفته و یک نامه را بردارید  در طبقه بالا دومین اتاق سمت راست اتاقی که روبروی پله ها است پیپ  قرمز و پاکت تنباکورا از روی میز بردارید  و پاکت تنباکو رادر منوی چرخدنده بگذارید تا تنباکواز پاکت جدا شود  شما باید هر نوشته ای را با ذره بین بخوانید از زیر جعبه لوازم آرایش خاکستری یک قطعه کاغذ را بردارید  در دستشویی یکی از اتاق ها جلوی آینه یک قطعه از پیپ که گم شده به رنگ خاکستری را پیدا کنید و با پیپ قرمز ترکیب کرده و به مرد کچل بدهید  در اتاقی که یک مجسمه شیر روی میز کنار تختخواب است از درون کشو یک کاغذ را بردارید .

 

در طبقه اول وارد کتابخانه شوید و در قفسه کتابها ، کتابی را برداریدواز روی میز چراغ مطالعه را بردارید داخل کشوهای میز را هم بگردید و نوار چسب ، استامپ ومهر ،نقشه و کارت را بردارید سپس چراغ مطالعه را در قسمت چرخ دنده بگذارید تا لامپ و پایه اش از هم جدا شوند از روی صندلی و از روی قفسه کنار میز هم کتاب ها را بردارید و از روی میز ی که زیر نقشه بزرگ روی دیوار است هم یک کتاب دیگر بردارید سپس به کنار قفسه نزدیک میز بروید و کتاب ها را به این ترتیب در قفسه قرار دهید کتاب قرمز در بالا ، کتاب قهوه ای در طبقه زیر آن و کتاب نارنجی در طبقه پایین تر قرار دهید تا قفسه ها به کناری رفته و وارد درب مخفی کتابخانه شویدو نامه را از روی صندلی بردارید.  برای باز کردن در گاو صندوق به این ترتیب عمل کنید فلش چپ ۲۸ مرتبه ، فلش راست ۱۱ مرتبه ، فلش چپ ۴۹ مرتبه . توجه داشته باشید که اگر اشتباها رمز را وارد کردید ابتدا عدد را روی صفر قرار دهید سپس فلش بازگشت را که در پایین صفحه قرار دارد بزنید بعد دوباره وارد شده و رمز را وارد کنید  حالا درباز شده ومی توانید وارد شوید ابتدا از زیر میز قایق بادی زرد رنگ را بردارید داخل تمام قفسه ها را بگردید و از درون آنها چهار وسیله پیدا می کنید این قفسه ها دو به دو جای حروفشان با هم عوض می شود شما باید طوری آن ها را قرار دهید که کلمه RULE THE WAVESبه دست آید           

                                       R  U  L  E

                                       T  H  E  W   

                                        A  V  E  S                                              

         اکنون در مخفی زیر زمینی باز شده شما باید ابتدا کلید چراغ برق را بزنید تا بتوانید به پایین بروید در پایین راه تاریک است و در این جا راه به دو قسمت تقسیم می شود ، سمت راست و چپ . اول به سمت چپ بروید در تاریکی هر جا علامت چشم زد را نگاه کنید یک جفت پارو پیدا خواهید کرد راه را ادامه داده تا به دری برسید و از روی زمین یک سیمچین پیدا می کنید  آن را با ظرف میوه ای که از آشپز خانه به دست آوردید کمباین کنید تا مقداری سیم به دست آورید . به خانه برگردید  به پشت اتاق غذاخوری رفته به صحبت های افراد گوش کنید تا به مرحله بعد بروید .

در این قسمت زن راجر بیمار است و روی زمین وسط سالن افتاده دکتر از شما می خواهد به اتاقش رفته و کیف اورا بیاورید  از پله ها بالا رفته سمت چپ اولین در    روی میز کیف دکتر را می بینید  ابتدا از آن اثر انگشت بگیرید به این ترتیب که اول      تورکی باستر     را بدهید بعد نوار چسب را روی آن استفاده کنید  حالا کیف را نزد دکتر ببرید از روبروی پله ها  به سومین اتاق سمت راست رفته راهرو را ادامه دهید تا به اتاق راجر برسید کیف را به دکتر بدهید سپس به داخل دستشویی همان اتاق رفته واز جلوی   آینه روی بطری اثر انگشت بگیرید  در اتاق غذا خوری از روی مجسمه های روی میز  اثر انگشت بگیرید . به طبقه بالا   بروید در جایی که جعبه لوازم آرایش  خاکستری است  و از آن اثر انگشت بگیرید . در اتاقی که تختخوابی با توری های بنفش دارد از جعبه لوازم آرایش صورتی هم اثر انگشت بگیرید  . سپس به اتاقی که تختخواب قهوه ای دارد بروید و از کیف قهوه ای کنار دیوار اثر انگشت بگیرید . حالا به طبقه پایین برگشته وبه اتاق نشیمن برویدمی بینید که همه در آنجا جمع شده اند ابتدا پیپ و تکه کاغذ پاره شده را به مرد کچل بدهیدو عصا را هم به پیر مرد موسفید کت خاکستری بدهید وسپس با همه افرادی که آنجا جمع شده اند صحبت کرده و تمامی سوالات را از آنها بپرسید .

از اتاق نشیمن خارج شده و از گرامافون دیسک را بردارید تا به مرحله بعد بروید. در اینجا یکی از افراد مرده .ابتدا دیسک را با ذره بین نگاه کنیدو آن رادوباره درگرامافون بگذاریدوروشن کنیدحالادرقسمت کناری گرامافون را باز کرده دوتاباتری را ازدرون آن برداریدبعدباتمامی افرادصحبت کنید تا به مرحله بعد بروید.حالابه کتابخانه رفته وارد در مخفی شویدیک فرستنده رادیویی در گوشه اتاق هست یکی از باتری ها را به آن بدهید پایه چراغ مطالعه و میکروفون را هم به آن بدهید بعدازحرف زدن ؛این بار هردوباتری را درآورید و به طبقه بالا بروید شماباید به اتاقی که دکتر در آن خوابیده برویدو روی دکتر کلیک کنید تا صبح شود.   از خانه خارج شوید به راه سمت چپ بروید واردکلبه چوبی که در آن یک ژنراتور است شویدورقه ،فانوس،نردبان، سطل وبیل را بردارید به بیرون برگشته به قسمتی که یک فضای سبز دایره ای شکل است ویک حوض و نیمکت در آنجا قرار دارد برویدشیلنگ آب را بردارید  سطل را روی لوله آب استفاده کنید تا به شما یک سطل پر آب بدهد شیلنگ آب و کبریت را با هم کمباین کرده سپس با فانوس ترکیب کنیدحالا به جلوی در ورودی خانه برگشته و راه مستقیم را انتخاب کنیدراه را ادامه داده تا به قسمت کندوی زنبورها برسیدازروبروی کندوها سبد سیب را بردارید.فانوس ترکیب شده را به کندوی زنبورها بدهید تابتوانید عسل بردارید(توجه! بهتر است که این کار را بعد از به دست آوردن کتاب آبی رنگ که در آن چگونگی گرفتن عسل از کندوها توضیح داده شده ، انجام دهید و همچنین تمامی کارها و ماموریت ها را با هم انجام ندهید چون در این صورت بازی گیر می کند و شما شاهد مرگ تعدادی از افراد نخواهید بود مثلا یک بار سیب ها را بچینید و به خانه برگردید و بار دیگر عسل بگیرید و به خانه برگردید و بار دیگر به بز تشنه آب بدهید و همینطور تاآخر هر دفعه یک کار را انجام دهید و دوباره به خانه برگردید تا شاهد وقایع باشید و بازی سیر عادی خود را طی کند. )  سپس شکروعسل راباهم کمباین کرده بعد آن را با لیوان ترکیب کنید . دوباره راه راادامه دهید تا به باغ سیب برسید نردبان را زیر درخت سیب قرار داده و سیب بچینید راه راادامه داده در قسمت دوراهی ابتدا راه مستقیم را بروید تا به یک بز تشنه برسیدسطل آب را به روی ظرف بزرگ آبخوری بزهاکه در گوشه ای قرار دارد استفاده کنید تاراه باز شود راه را ادامه داده وارد دهکده ویران شوید در خانه ها جستجو کرده و بشکه گاز وطناب بزها را که روی گاری است برداریدو به خانه برگردیدبه کتابخانه رفته وارد در مخفی شوید وبه راه زیرزمینی بروید وقتی راه را تا انتها میروید به دری می رسید که روی آن علامت چشم می زند وارد شده و تا انتها بروید به دریچه ای میرسید که قفل است ولی نزدیک در ورودی ، روی زمین علامت چشم می زند آنجا رابا بیل بکنید و پمپ هوا را به دست آوریدآن رابا قایق بادی زرد رنگ ترکیب کنید بعد پارو رابا آن ترکیب کنیدسپس راه را برگردید به جایی که در ابتدای همین راه زیر زمینی به پایین می آیید گفتیم که در اینجا راه دو قسمت می شود حالا می توانید به سمت راست بروید ابتدا در تاریکی جایی که علامت چشم میزند یک وسیله چهار پر پیدا می کنید راه را ادامه دهیدتابه جایی که یک میله نشان داده شده است برسید قایق را آناستفاده کنید تا به بخش دیگر دهکده ویران برسید در کنار خانه روی صلیب کلیک کنید تا یک ورقه به دست آورید به داخل خانه ویران بروید از صندوق تور ماهیگیری را بردارید از آنجا بیرون آمده یک دریچه روی زمین است آن را باز کرده و از آنجا به خانه برگردیداز در کتابخانه خارج شوید یک جعبه زرد رنگ روی میز اتاق بیلیارد میبینید این جعبه بعد از به دست آوردن ورقه ای که در کنار صلیب بود قابل مشاهده است حالا در موجودیتان ، جعبه را داخل چرخ دنده بگذارید تا کلید از آن جدا شود به سراغ میزی که درون کتابخانه است بروید وکلید را روی کشوی قفل شده استفاده کنید تا کتابی به دست آورید و آن را بخوانید در این کتاب طریقه گرفتن عسل یاد داده شده است . به کتابخانه بروید وبا راجر صحبت کنیددرگوشه آشپزخانه جایی که یک سطل بزرگ رو ی میز قرار داده شده است ،بروید پارچه ای را که از پنیر جدا کرده بودید را در ظرف قرار داده و یک سبد سیب را به آن بدهید .همان قطعه چهارپرراکه در راه زیرزمینی پیداکردید را در قسمت بالای ظرف استفاده کنید و یک لیوان هم زیر ظرف قرار دهید و آبمیوه بگیرید  با سبد دوم میوه ها هم همین کار را انجام دهید.بعد به اتاق غذا خوری رفته عسل را به دکتر بدهیدوآب سیب را به زن پیراهن مشکی که در آنجا ایستاده ( خانم برنت ) بدهید بعد با تمام افراد صحبت کرده تا به مرحله بعدی بروید.

ابتدا به آشپزخانه بروید وباراجر صحبت کنید سپس به اتاق بیلیارد رفته و با دو نفر دیگر صحبت کنید در طبقه بالا در بالکن ، تلسکوپ و پایه اش را از کنار مجسمه عقاب بردارید به بیرون خانه بروید بانی که بیرون در نشسته صحبت کنید . به سمت باغ سیب بروید درراه دو نفررا میبینید با آنها هم صحبت کرده وکاغذی را که از آنها بدست آورده اید بخوانید  به کنار ساحل دریا بروید و با پیرمرد صحبت کنید به بالای بلندترین صخره جزیره رفته و با زن جوان صحبت کنید سپس راه را به طرف کندوهای عسل و باغ سیب ادامه دهید وقتی به دوراهی رسیدید به سمتی که بز تشنه است نروید بلکه راه دیگر را انتخاب کرده ودوبزگرسنه میبینید لیوانی را که آبمیوه گرفته اید روی بوته های خار بریزید بزها خارها را می خورند و راه باز می شود به جلورفته ازکنار صخره قرقره نخ بزرگ را بردارید و سپس باتلسکوپ همانجا در تاریکی را نگاه کنید . به خانه برگردید جلوی در ورودی خانه دونفر را میبینید که با هم گفتگو می کنند به دنبال آنها به سمت کلبه چوبی که ژنراتور در آن قرار داردرفته تا به مرحله بعد بروید .

با افراد صحبت کنید در آشپزخانه باراجرصحبت کنید به مرحله بعد میروید.

بازن پیراهن مشکی که روی مبل نشسته صحبت کنید پارچه سبز رنگ به طور خودکار به او داده شده است جعبه سوزن و قرقره نخ بزرگ را به او بدهید .سپس در همین اتاق از لیوانی که روی میز قرار دارد اثر انگشت  بگیریدبعد وارد اتاق نمایش فیلم شوید این اتاق در گوشه اتاق بیلیارد قرار دارد با دو نفری که در این اتاق هستند صحبت کنید ،پرده سفید نمایش را بالا بزنید تا نوشته های زیر آن را ببینید(three days) حالا آن را دوباره پایین بکشید.  نزدیک دری که وارد شدید یک دستگاه آپارات قرار دارداز کشوهای میز زیر آن چند حلقه فیلم و یک لامپ پرژکتور راآورده ودر دستگاه قرار دهید و هر دو فیلم را ببینید همچنین فیلم ها را در منوی موجودی در قسمت چرخ دنده بگذارید تا از هرکدام یک تکه کاغذ به دست آورید  توجه داشته باشید که برای دیدن فیلمها باید دکمه مربع شکل روی دستگاه را فشار دهید.از اتاق بیرون آمده به پشت در اتاق غذاخوری بروید تا با راجر صحبت کنیدبه داخل دستشویی اتاق راجر بروید و با مرد پیرهن آبی صحبت کنیدبه اتاق دکتر در طبقه بالا رفته و با او نیز صحبت کنید به پنجمین اتاق سمت راست رفته  با مرد کچل صحبت کنیدتا به مرحله بعد بروید.

به طبقه بالا رفته به چهارمین اتاق سمت چپ پله ها بروید بادونفر صحبت کرده تا به مرحله بعد بروید. به جلو رفته با زن پیرهن مشکی صحبت کنید تا وسیله آماده شده را به شما برگرداند .به طرف کلبه چوبی ژنراتور برویدتا راجر را که کشته شده است پیدا کنیدشما به مرحله بعد میروید.به اتاق بیلیارد رفته با مرد کچل صحبت کنید به طبقه بالا برویداولین اتاق سمت چپ اگر در را بزنید شخصی میگوید که نمی خواهد با کسی صحبت کند به اتاق نشیمن بروید به بیرون در بروید دونفر را میبینید که با هم صحبت می کنند به طرف کلبه چوبی ژنراتور برویدو با مرد پیرهن مشکی صحبت کنید به سمت بلندترین صخره رفته و با آنها صحبت کنیدبه خانه برگردید در طبقه بالا اولین در سمت چپ از سوراخ کلید به داخل نگاه کنید تا به مرحله بعد بروید.

اکنون نوبت استفاده وسایلی است که از زن پیرهن مشکی گرفته اید پارچه سبز را با پایه تلسکوپ و طناب بزها و تور ماهیگیری که از صندوقی در دهکده ویران گرفته اید کمباین کرده تا چتر نجات به دست آورید حالا به طرف بلندترین صخره رفته و با چتر نجات به پایین بپرید شما قطعه ای را پیدا می کنید و به مرحله بعد می روید . ابتدا با زن سپس با مرد صحبت کنید  بعد با دکتر حرف بزنید  به طبقه بالا بروید وارد پنجمین اتاق سمت چپ شوید اسلحه گم شده است بعداز این که هر سه نفر شما جستجو شدید به اتاق بیلیارد برگردید . حالا برق قطع شده است به طبقه ی بالا بروید به اتاق غذا خوری برگردید تا به مرحله بعد بروید . به طرف کلبه چوبی ژنراتور بروید و از کپسول گاز روی ژنراتور استفاده کنید سپس دکمه مربع شکل سمت راست ژنراتور را بزنید تا برق وصل شود به خانه برگردید با افراد صحبت کنید شما مسموم شده اید دوباره به بیرون خانه برگردید تا داروی مسمومیت خود را پیدا کنید به طرف کندوهای عسل بروید این بطری روی سبزه ها افتاده است منتها دیدن آن سخت است شما باید در مکانی قرار گرفته باشید که درخت بزرگ پشت سر شما باشد یک سری نرده در کنار جاده کشیده شده درست در جایی که نرده ها تمام میشود روی سبزه ها بطری را بردارید و ابتدا از آن اثر انگشت بگیرید حالا می توانید اثرانگشت ها را با هم مطابقت دهید به این صورت که دو به دو آنها را در قسمت پایین منوی موجودی قرار داده و روی ایکون چرخ دنده کلیک کنید اگر اثر انگشتها با هم مطابقت کرد نوشته ای در زیر آن ظاهر خواهد شد .حالااز بطری روی خودتان استفاده کنید تا به مرحله بعد بروید.

 در اینجا شما باید اتاق ها را بگردید و ببینید چه کسی گم شده است به طبقه بالا بروید دراتاق دوم از سمت راست روی تختخواب کلیک کنید جسد مرد کچل گم شده است فقط دو نفر در خانه اند و یکی از آنها بیرون رفته شما برای پیدا کردن او به بیرون خانه رفته و جستجو کنید سپس دوباره به خانه برگشته به اتاق نشیمن بروید به سمت رادیو رفته در آن را باز کنید و هر سه باتری را به آن داده و یک قطعه سیمی را هم که دارید به پشت دستگاه بدهید بعد آن را روشن کنید . به طبقه بالا رفته در اتاقی را که زن پیرهن آبی در آن است ،بزنید و با او صحبت کنید دو باره به بیرون بروید جایی که بلندترین صخره قرار دارد برویددوباره به خانه برگردید در طبقه بالاهمه جلوی در اتاق زن پیرهن آبی جمع شده اند با آنها صحبت کرده تا به مرحله بعد بروید.

داخل اتاق نمایش فیلم شوید تا جسد گم شده را بیابید برگردید و از در کتابخانه به بیرون خانه بروید تا جسد یک نفر دیگر را پیدا کنید. مجسمه شکسته را از کنار او بردارید . به کنارساحل  دریادر پایین بلندترین صخره بروید در ساحل درست از همان شیبی که به پایین آمدید مستقیم به جلو بیایید تا جسد دکتر را در ساحل پیدا کنید .به مرحله بعد می روید خیلی سریع از کوتاهترین راه به سمت بلندترین صخره بروید . حالا به خانه برگشته ایداز طبقه بالا صدای جیغ می آید به طبقه بالا برویدقاتل را می بینید که می خواهد زن پیراهن آبی را بکشد او همان کسی است که پوسترهایش در اتاق نمایش بود از مجسمه شکسته بر روی زن پیراهن مشکی استفاده کنید  به گرامافون گوش دهید میگوید که این پایان اصلی و واقعی داستان است در حقیقت این بازی پایان های مختلفی داشت که پایان اصلی آن همین حالت است . حالا به اتاق غذا خوری بروید و از روی میز تنها مجسمه ملوان باقی مانده را بردارید و به اتاق نمایش فیلم بروید در جایی که دستگاه آپارات قرار دارد کلیک کنید روی همین میزی که دستگاه آپارات روی آن قرار داده شده است یک قسمت مربع شکل کوچک در سمت چپ میز می بینید مجسمه ملوان را روی آن قرار دهید تا در کشویی که قفل است باز شود از داخل کشو فیلم hello again را بردارید . آن را در دستگاه آپارات قرار داده تا پایان واقعی فیلم را ببینید البته یادتان باشد که پرده نمایش حتما پایین باشد.

                                                                             موفق باشید

 

تصاویر محصول
51Q9CP6H7ML123agatha-christie-guess-who_3_bigindexs26398_wii_9
   
بازدید : 4,168 views بار دسته بندی : تاريخ : 9 آوریل 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
emad
شنبه , 9 دسامبر 2017

سلام
لینک های دانلود این بازی فعال نیستند.
لطفا لینک های جدید رو به ایمیل من بفرستید.

ادمین
aria1996
سه‌شنبه , 4 ژوئن 2019

سلام خسته نباشید این دوبله که دوبله سایت دارینوس هست و دارینوس هم هیچ همکاری که با شما نداره

ادمین
ادمینمدیر
سه‌شنبه , 4 ژوئن 2019

سلام الان مشکل شما چیه؟

ادمین
رویا شفقی

سلام من پرداخت کردم و دانلود کردم ولی پسورد نداره برای نصب