مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی نارنیا The Chronicles Of Narnia - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 250,000 ریال

250,000 ریال – خرید
9 خرید نسخه : 1.0

این بازی که توسط کمپانیPictures Walt Disney و Media film Walden تهیه شده است بر اساس سری کتابهای C.S.Lwis و فیلمی که با استناد به آن ساخته شده، می باشد. یک بازی ماجرایی خیالی با مجموعه ای از معماها و تعداد محدودی درگیری سبک و ساده . وقایع داستان بازی مربوط به خانواده ای است که در جریان جنگ جهانی دوم و حمله نازیها به لندن مجبور به ترک خانه و کاشانه خود می شوند. بچه ها توسط مادرشان به منزل یک پرفسور که جای امنی به نظر می رسد فرستاده می شوند.آنها در محل زندگی جدیدشان با وقایعی روبرو می شوند که مسیر داستان را بکلی تغییر می دهد.

https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/07/%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%86%DB%8C%D8%A7.png

در حین بازی، لوسی که خواهر کوچکتر خانواده است وارد کمدی شده و از طریق آن پای به دنیای افسانه ای نارنیا گذاشته و با یکی از زیباترین مناطق جهان که دارای مناظر چشم نوازی است آشنا می شود. لوسی، خواهر و برادران خود را نیز با این سرزمین جدید آشنا می کند. آنها بزودی در می یابند که نارنیا توسط جادوگر سفید طلسم شده و در زمستانی ابدی گرفتار شده است. بچه ها خود را موظف می بینند که نارنیا را از چنگال جادوگر سفید نجات داده و صلح و آرامش را به این سرزمین زیبا بازگردانند. بازی دارای ۱۵ مرحله می باشد، هر چند که بعضی از مراحل بسیار کوتاه هستند. تعداد نفراتی که در هر مرحله فعال بوده و می توانید از آنها استفاده کنید به میزان سختی یا آسانی مراحل بستگی دارد. و در عین حال هر کدام از این چهار نفر توانائیها و قابلیتهای مختلفی دارند که در حین مواجه با شرایط مختلف می توانید هر کدام از آنها را به کار بگیرید. پیتر قویترین فرد گروه است و می توانید در درگیریها و عبور از موانع از او استفاده کنید. سوزان در درگیریهای از راه دور مهارت داشته و می تواند گلوله های برفی و توپهای تنیس را به طرف نیروهای دشمن پرتاب نموده و در عین حال از تیرو کمان نیز استفاده نماید. ادموند در درگیری با نیروهای قدرتمند دشمن بسیار توانا بوده و می تواند از درختها یا تیرهای چراغ برق بالارفته یا از زمین یخ زده و مسیرهای نامطمئن عبور نماید. لوسی کوچک است بنابراین می تواند از معابر تنگ و غیر قابل عبور گذر نماید. او همچنین می تواند حیوانات را با خود همراه نموده و از آنها در جنگها و درگیریها استفاده نماید. در عین حال از توانایی درمان زخمها و جراحات سایر افراد گروه برخوردار است.

شما می توانید در هر مرحله شخصیت انتخاب شده را تغییر بدهید و به این ترتیب در درگیریهای مختلف حضور پیدا کنید و آنها را به انجام برسانید. به این ترتیب که برای حمله و درگیری از پیتر، برای مقابله با نیروهای دشمن و تیراندازی به آنها از سوزان و برای بالارفتن از موانع از ادموند استفاده کنید و از مهارتهای هر کدام از افراد بنا به شرایط و مقتضیات استفاده کنید. در پاره ای از موارد نیز می توانید از مهارتهای دو نفر به طور ترکیبی استفاده نمائید. از ترکیب سوزان و لوسی برای عبور از موانع صعب العبور و پرتاب تیرهای آتشین به طور همزمان و یا از ترکیب پیتر و ادموند برای عبور از موانع در عین حال قلع و قمع نیروهای دشمن استفاده نمائید. نکته جالبی که بد نیست به آن اشاره شود این است که شخصیتهای حاضر در داستان دقیقاً مدل شبیه سازی شده شخصیتهای واقعی هستند و در خلق انیمیشنهای موجود برای آنها، تمام جزئیات و نکات مهم رعایت شده اند. صداگذاری بازی هم جالب است و با اینکه در پاره ای موارد صدای مورد نظر دقیقاً از فیلم برداشته شده است اما این مسئله به بازی لطمه ای وارد ننموده است.

تصاویر محصول
3993185615_scr2_a.png
   
بازدید : 2,624 views بار دسته بندی : , تاريخ : 9 جولای 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.