مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی مردان جنگ : سرخ خیزاب ( 2 دوبله فارسی) Men Of War : Red Tide - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 250,000 ریال

250,000 ریال – خرید
31 خرید نسخه : 1.0

Men of war : Red Tide بازی دیگری از سری بازیهای استراژیک Men of War است. این نسخه مکمل نسخه اصلی بازی است اما برای نصب و اجرا نیازی به نسخه اصلی ندارد. در نسخه Red Tide گروه تفنگدارن دریایی روسیه نیروهای اصلی بازی را تشکیل می دهند. بازی به نقش ارتش روسیه در جنگ جهانی دوم می پردازد.

https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/09/Men-of-war.jpg

قوای روسیه با کنترل بازیکن با نیروهای نظامی ایتالیا، رومانی و آلمان ها روبرو می شوند. بازی Red Tide در واقع بر اساس نوشته های الکساندر زوریچ ساخته شده است که خود از بازماندگان نظانیان روسی بوده و از نزدیک وقایع این جنگ خانمانسوز را لمس کرده است. سری بازیهای Men Of War که در گونه RTS بازیهای استراتژیک ساخته شده اند نه تنها در رعایت اصول اساسی این گونه از بازیهای ویدیویی موفق بوده بلکه به واسطه شبیه سازی دقیق وقایع جنگ جهانی دوم، تسلیحات و و احدهای نظامی، جزء بازیهای منحصر بفرد سبک استراتژیک تاکتیکی محسوب می شود. بیش از ۲۰ ماموریت جدید برای این نسخه از بازی در نظر گرفته شده است که عملیات های مشهور و تاریخی جنگ جهانی دوم در حوزه دریای سیاه و بالکان را به تصویر می کشد. اودسا، سواس توپول ، تئودوسیا، التین گن و نیکلائف و کونس تانتا موقیعیت ها و مکانهای اصلی بازی را تشکیل می دهند. فضای بازی به خوبی حس قرار گرفتن در یک ارتش سرخ کمونیستی با فرهنگ روسی را به خوبی برای بازیکن ایجاد می کند. فضایی که حس میهن پرستی روسها باعث شد با کمترین تجهیزات و نیروها در مقابل ارتش مدرن و تا دندان مسلح آلمانها در جنگ جهانی دوم ایستاده و از تمامیت ارضی کشور خود دفاع کنند. آنان تا آنجا از خود مایه گذاشتند که بسیاری موفقیت های متفقین در پایان جنگ را به پای روس ها نوشته و تا سالها این روسیه بود که به واسطه بستن پرونده آلمان هیتلری از اروپا باج خواهی می کرد. بازی بر اساس ۶ نبرد تاریخی در سالهای ۱۹۴۰ و ۱۹۴۱ شکل گرفته و سازندگان صدها واحد نظامی مختلف را برای بازی طراحی کرده اند. این ادوات نظامی مجموعه ای از تانک و توپخانه و ادوات زرهی گرفته تا جنگنده های بمب افکن و کشتیهای جنگی و رزم ناوها و اژدر افکن ها را شامل می شوند. شاید بتوان نقطه قوت بازی و تفاوت اساسی آن با نسخه اصلی را در ادوات نظامی و تجهیزات زرهی آن دانست.

   
بازدید : 5,051 views بار دسته بندی : , تاريخ : 14 سپتامبر 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.