مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی ماتریکس Enter the Matrix - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 100,000 ریال

100,000 ریال – خرید
17 خرید نسخه : 1.0

نوشتن سناريو ي بازي به عهدة خالقان ماتريكس يعني اندي و تري واچووسكي گذاشته شد . داستان بازي موضوعي به موازات داستان Matrix Reloaded دارد و ماجرا از طرف دو شخصيت ديگر گروه logos پيگيري مي شود و در نهايت با تقابل اين دو ( Ghost,Niobe ) با ساير افراد گروه به پاياني مشابه فيلم مي رسيم .

موفقيت فيلمهايMatrix Reloaded و Enter The Matrix بالاخره باعث كشانده شدن محيط و شخصيت هاي اين فيلم ها به بازي هاي رايانه اي شد .

براي فيلم هاي اصلي بازي بجاي ساخت انيمشن , فيلم هاي واقعي ساخته شده اند . كارگرداني فيلم ها نيز به‌ عهدة برادران واچووسكي است و براي بازيگرن اصلي نيز از جودا اسميت(خواهر ويل اسميت) و آنتون وانگ استفاده شده است. علاوه براين بعضي از فيلم ها نيز از Matrix Reloaded برداشت شده اند.

خود بازي نيز تركيبي از حركات رزمي , مبارزه با سلاح و كنترل وسايل نقليه است . اولين چيزي كه پس از ورود به بازي خودنمايي مي كند حركات جالب رزمي است كه حتي بدون دانستن دقيق كليد ها تا حد زيادي امكان پذير است . اين حركات را مي توانيد با تركيب كليدهاي مختلف و رفتن به حالت تمركزي بسيار جالب انجام نماييد . در مقابل وضعيت هاي مبارزه با سلاح و رانندگي تعريف چنداني ندارند . هدف گيري بسيار مشكل است و سلاح ها با وجود زياد بودن تنوع چنداني ندارند. البته در اين ميان يك استثناء نيز وجود دارد و آن تفنگ دوربين دار است كه با استفاده از آن مي توان هدف هاي دور را با دقت و البته لذت بسيار نابود كرد .

 

راننده وسايل نقليه مثل اتومبيل وهاورگرافت به عهدة Niobe است . قابليت هاي كم در كنترل اين كار را خسته كننده كرده است .

گرافيك بازي را از دو جنبه مي توان بررسي كرد :مدل سازي شخصيت ها به زيبايي انجام شده است. بخصوص Ghost,niobeتا حد زيادي طبيعي طراحي شده ا ند و حركاتشان نيز جالب و با وجود پيچيده بودن زيباست .

در مقابل گرافيك محيط بازي چندان جالب نيست . لوازم و وسايل ضمخت ساخته شده اند و مناسب بازي هاي جديد نيستند .
صداي بازي در حد قابل قبولي است .صداگذاري فيلم ها به خوبي انجام گرفته است . در خود بازي نيز جلوه هاي صوتي و صداي بازيگران مناسب است . البته توجه داشته باشيد براي جلوه هاي صوتي از روش Eax advanced HD استفا ده شده و تنها زماني مي توانيد تمام صداها را باكيفيت بالا بشنويد كه از كارت هاي صداي Audigy2 يا Creative Audigi استفاده كنيد !

براي شروع بازي مي توانيد يكي از دو شخصيت ghost ,niobe را انتخاب كنيد . كنترل هاي هر دو شخصيت تقريباً مشابه است . ضربات با تركيب كليدهاي راست و چپ ماوس با حركتي ممكن است . كليدها تقريباً مناسب طراحي شده اند وبا كمك آنها مي توانيد ضربات و حركات متنوعي انجام دهيد .

منوهاي بازي از نقاط ضعف ETMمحسوب مي شوند . اولين صفحه براي ورود به بازي حاوي تنظيم هاي پيشرفته گرافيكي مثلGamma ياShadeing است . در حالت استاندارد اين صفحه بايد در بخشAdvanced (پيشرفته ) تنظيمات گرافيك قرار داشته باشد. جالب است كه امكان اين تنظيم ها در خود بازي وجود ندارد و براي استفاده از آن بايد از بازي خارج شويد.

در منوي اصلي بازي (پس از ورود ) شاهد يك انتخاب متفاوت نسبت به منوهاي استاندارد بازي هاي ديگر هستند :

Hacking

باورود به اين بخش محيطي شبيه به Dos ظاهر مي شود .با كمك اين بخش مي توانيد كارهاي جالبي انجام دهيد . البته كار با Hacking مشكل بوده و نياز به صرف زمان براي يادگيري است.

مهم ترين عملكردهاي اين بخش عبارتند از:

امكان بازي چند نفره،مشاهدة فيلم هاي بازي،افزايش قابليت سلاح ها،بازكردن درهاي مخفي و مكان هاي پنهان هر مرحله،امكان چند بازي كوچك

همان طور كه مشاهده مي كنيد چند مورد از بخش هاي بالا به بصورت استاندارد در منوي اصلي قرار مي گرفتند (مثل بازي چند نفره و … ) كه اين مورد نيز از نقاط ضعف بازي است.

در مجموع مي توان ENTER THE MATRIX را يك بازي متفاوت به حساب آورد كه با وجود مشكلات ذكر شده جذابيت هاي بسياري براي بازيگران بخصوص كساني كه فيلم هاي Matrix را ديده اند دارد.

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

تصاویر محصول
   
بازدید : 3,739 views بار دسته بندی : تاريخ : 27 ژوئن 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.