مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی طبیعت بی جان Still Life - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 300,000 ریال

300,000 ریال – خرید
72 خرید نسخه : 1.0

ویکتوریا مک فرسن یک کاراگاه حرفه ای FBI است که در زمینه یک سری از قتلهای زنجیره ای تحقیق می کند. تعداد اجسادی که تاکنون یافته شده ۵ عدد بوده و او هیچ سرنخی در دست ندارد . بجز مدارکی که به طور اتفاقی بدست می آورد و رئیس او مرتباً درباره نحوه پیشرفت پرونده اش او را مورد مؤاخذه قرار می دهد.

Still life

برای فرار از این شرایط او تصمیم می گیرد تا به خانه پدری اش که در حومه شهر واقع شده سری بزند . از آنجائیکه زمان تعطیلات سال نو نزدیک است او و پدرش درباره خانواده شان با هم گفتگو کرده و خاطرتشان را یادآوری می کنند. از جمله کسانی که در این میان راجع به او صحبت می شود. پدربزرگ ویکتوریاست که سابقاً یک کاراگاه خصوصی بوده است. یادآوری خاطرات ویکتوریا را برآن می دارد تا دفترچه خاطرات او را خوانده و درمیان پرونده های قدیمی او با پرونده ای روبرو می شود که موارد قتل موجود در آن با قتلهای اخیر شیکاگو مطابقت و مشابهت فراوانی دارد .

این بازی یکی دیگر از محصولات کمپانی Microids است. بازیهای Syberia و Past Mortem که قبلاً توسط این کمپانی تهیه شده بودند از بهترین بازیها در میان بازیهای سبک Adventure بوده و بی نظیربوده اند. Still Life را شاید بتوان دنباله Post Mortem دانست . شخصیت اصلی هر دو داستان مک فرسن است. البته در این بازی داستان دیگری روایت شده و داستان آن به بازی Post Mortem ارتباطی ندارد. در اینجا علاوه بر دنبال کردن پرونده قتلی در شیکاگو توسط ویکتوریا مک فرسن که نوه همان گوستاو مک فرسن Past Mortem است مرتباً به دوران قبل بازگشته و در زمانی میان حال و گذشته سیر می کنیم که این از نقاط قوت بازی به حساب می آید در بازی شاهد لحظات هیجان انگیزی هستیم که فضای آن را به فضای واقعی تبدیل می کند . فیلمهایی که برای قسمتهای مختلف بازی در نظر گرفته شده اند بسیار طبیعی و واقعی به نظر می رسند و این از نقاط قوت بازی می باشد. نحوه استفاده از دوربین و حرکت دادن آن و پس زمینه های درنظرگرفته شده برای بازی هم فوق العاده هستند و چنین به نظر می رسد که اشیاء در محیطی سه بعدی قرار دارند . خشم، ترس، عصبانیت و ناراحتی همه و همه در چهره ویکتوریا و یا گوستاو به خوبی تصویر شده اند و به لحاظ گرافیکی بازی در موقعیتی استثنائی قرار دارد. تمام جزئیات و ظرائفی که برای ایجاد یک تصویر ایده آل و مطلوب مورد نیاز هستند به دقت رعایت و طراحی شده اند و حاصل این دقت تصاویری بی نظیراست . به طوریکه شما خود را در فضای داستان حس می کنید و با آن پیش می روید. محیط هایی مانند خانه متروکه که در شروع بازی همراه با ویکتوریا وارد آن می شوید یا باشگاه S&M وصدها نمونه دیگر که تا قبل از دیددن قابل توصیف نیستند.

 توجه : اگر   این بازی در ویندوز۷ اجرا نشد  مراحل زیر را انجام دهید: 

بر روی آیکن بازی راست کلیک کنید کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید 

در پنجره باز شده به زبانه compatibility رفته و طبق عکس زیر ، چک باکس رو فعال کنید و از کشوی باز شونده گزینه ی windows95 را انتخاب کنید

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

 

راهنمای قدم به قدم بازی STILL LIFE
راهنمای مراحل بازی طبیعت بی جان

بازی طبیعت بی جان

بازی زیبای استیل لایف که به تازگی توسط شرکت دارینوس به فارسی هم ترجمه شده است بازی است بسیار زیبا که اگر این بازی رو نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم ..حتما این بازی را خریداری کنید و بکنید….
راهنمای کاملا بازی در پایین توضیح داده شده است
[HIDE]شما شخصیت زن داستان یعنی Victoria macpherson را در اختیار دارید.

دمو بازی را مشاهده کنید.

حال با مرد نگهبان صحبت کنید.حال داخل ساختمان شده و از پله ها بالا روید.به دست راست رفته و با میلر(Miller) که یک پلیس است صحبت کنید.(دوربین را از او بگیرید)وارد اتاق شوید.به طرف راهرو دست راست روید.حال به اتاق اولی دست راست روید.به عروسک ها نگاه کنید.وارد اتاق کناری شوید.با زنی که بر روی زمین نشسته است صحبت کنید.حال وسایل داخل کیف روی میز را بردارید.حال به اتاقی که عروسک ها را دیدید برگردید.در کنار چار چوب در خروجی یک چوب لباسی است.به آن نگاه کنید.چند تار مو می بینید.از آن عکس بگیرید.(برای عکس گرفتن فیلم هایی که دارید داخل دوربین کنید).حال از Tweezer برا برداشتن مو ها استفاده کنید.حال به جایی که در ابتدای کار بعد از دیدن سروان میلر وارد شدید برگردید.در آن جا فیلتر را روی چراغ در گوشه اتاق قرار دهید.به دیوار روبروی آن اسپری بزنید.حال از نوشته روی دیوار عکس بگیرید.حال از خون های روی زمین هم عکس گرفته و به وسیله Swab از آن نمونه برداری کنید.حال به چوب در گوشه دیگر اتاق نگاهی بیندازید.فیلتر را برداشته و وارد اتاق دست راست شوید.دوباره فیلتر را بر روی چراغی که در آن جا قرار دارد بگذارید.به دیوار روبرویش اسپری بزنید.حال از این دیوار هم عکس بگیرید.به دیوار کناری آن هم که در پایینش 666 نوشته شده است نگاهی بکنید.از خون های روی زمین هم در ابتدا عکس گرفته و سپس با استفاده از Swab خون ها را بردارید.

حال پیش زنی که از او وسایل را گرفتید بر گردید و با او حرف بزنید.وسایل را سر جایش یعنی در کیف بگذارید.حال دوباره با زن پلیس حرف بزنید.حال وارد جایی می شوید که جنازه وجود دارد.با زن پلیس حرف بزنید.حال از ساختمان خارج شوید

بازی دمو شده و شما مشاهده می کنید که پله ها به سمت در خروجی ساختمان می ریزند و شما باید راه دیگری برای خروج پیدا کنید.به اتاقی که قبا میلر در کنار آن بود باز گردید و میله را در گوشه اتاق بردارید.(از چوبی که به آن چسبیده جدا کنید)

حال از اتاق بیرون آیید و به طرف پله های ریخته روید.حال به طرف چپ جایی که دری با چوب راهش بسته شده است روید.با میله چوب ها را بشکنید و داخل شوید.حال از نردبان استفاده کنید.نردبان به پایین می افتد.حال شما پایین بپرید.(به طرف سطل آهنی)

حال سوار ماشین شوید و به طرف دفتر خود روید(Office).حال راه را مستقیم روید تا به آسانسور برسید.به طبقه 8 روید.(جایی که الان شما هستید پارکینگ است یعنی B1)

حال وارد اتاق دست چپ شوید و با میلر صحبت کنید.حال پای میز خود نشینید.به پیغامی که برای شما گذاشته شده است توسط پیغام گیر تلفن گوش دهید.حال پرونده ها را نگاه کنید.کارت و هدیه را از روی میز کار خود بردارید.حال در اطاف اتاق بگردید.حال در اطراف طبقه 8 بگردید.حال به جایی که در آسانسور وجود دارد بروید.در دست چپ شما(کمی جلو تر )جایی است که شما باید دوربینی که از میلر گرفتید را قرار دهید تا او عکس هایی که گرفتید را مورد بررسی قرار دهد.پس این کار را بکنید.حال از آسانسور استفاده کنید.مرد نگهبان را می بینید.با او حرف بزنید.حال دوباره از آسانسور استفاده کنید.به طبقه B2 بروید.در کنار خود یک در بزرگ می بینی.دبه طرف آن روید.قفل است.به روی قفل آن نگاه کنید.از کارت خود روی آن استفاده کنید.حال به پشت کارت نگاهی بیندازید.نوشت شده است No:Vodka این همان کلمه عبور است اما به صورت عدد.یعنی 86352.حال که وارد شدید داخل اتاق کناری شوید و با زن پلیس صحبت کنید.حال پرونده ها را از کنار جسد برداشته و به میلر دهید(در طبقه حال به طرف ماشین خود برگردید.به خانه خود روید.(Pats house)حال با پدر خود صحبت کرده و گردنید را از او بگیرید.حال به جایی که در ورودی خانه است روید و چتر را بردارید.از پله ها بالا روید.راهرو را ادامه دهید.وارد اتاق دست راست شوید.(وارد اتاق خود شده اید)حال به اتاق دست چپ روید.با چتر در بالای سر خود را باز کنید.حال که وارد اتاق زیر شیروانی شده اید لامپ را روشن کنید.حال به طرف صندوق روید.شما رمز آن را از روی دکمه ها و نگین های روی گردنبند خود می فهمید.کلید ها را جوری بچینید که قلب در وسط و اطرافش لوزی باشد.حال دکمه قرمز را بزنید.در صندوق باز می شود و بازی دمو می شود.

حال شما شخصیت مرد داستان یعنی Gustav macpherson را در اختیار دارید.

با مردی که جنازه را بررسی می کند حرف بزنید.حال به دست راست روید.حال با پلیسی که سر راه می بینید حرف بزنید..حال را خود را ادامه دهید تا به زنی که در انتها راه ایستاده است برسید(زن زرد پوش).با او صحبت کنید.با زنی قرمز پوش که نشسته نیز صحبت کنید.حال از پله ها بالا روید با زن زرد پوش صحبت کنید. نقشه را از او بگیرید.سوار ماشین شوید.به طرف منظقه بالای نقشه روید و به حرف دو مرد گوش دهید.حال به طرف در روید.(وارد نمی توانید بشوید)حال به طرف ماشین برگردید.حال به طرف پارک روید.با زن صورتی پوش صحبت کنید.حال دست چپ روید و به پارک نگاهی کنید.حال به طرف ماشین روید و به طرف کلیسا قدیمی(old Chapel)روید.داخل شوید.مستقیم روید تا به پیرمرد برسید.با او صحبت کنید.حال قفسه های دست چپ اتاق را نگاه کنید.کاغذ شماره را از یکی از قفسه ها بردارید.شماره آن این است:74852536.حال به انتهای اتاق روید.در پایین صلیب یک قفل می بینید که رمزش 8 سمبل متفاوت است.هر سمبل یک عدد است.شما باید اعداد را به ترتیب کاغذ شماره بچینید.شماره سمبل ها به زاویه آن ها بستگی دارد.می توانید برای پیدا کردن بعضی از آن ها به ساعت روی قفسه در آن طرف اتاق(کنار جایی که کاغذ شماره را برداشتید)نگاهی بکنید.حال که قفل را باز کردید ی عکس پیدا می کنید(عکس پارک)به طرف پارک روید و وارد محوطه پارک شوید.دو عکس را با هم مقایسه کنید.(وقتی به عکس قدیمی نگاه می کنید.به روی چیزی که بنظرتان متفاوت است کلیک کنید تا به طرف آن بروید و ببنید که آیا شک شما درست بوده است یا نه)طرف راست مجسمه شکسته است.از مقایسه این را متوجه شوید و به طرفش روید.نوشته روی آن را بخوانید.حال به مجسمه فرشته نگاه کنید.حالا انگشتری که در دست آن است بردارید.

بازی دمو می شود.شما کلاغی را می بینید که انگشتر را از شما می گیرد و پیش مرد سیاه پوش می برد.شما نیز کلاغ را تعقیب می کند.

در را بشکنید و داخل شوید.با مرد سیاه پوش بالای سر خود صحبت کنید و انگشتر را از او بگیرید.حال از خانه بیرون آیید.زن زرد پوش را می بینید.با او صحبت کنید.حال مستقیم به دست چپ روید.حال به نقشه رجوع کنید.یک منطقه جدیدی به نام Junk yard باز شده است.به آن جا روید.حال مستقیم و بعد به دست چپ روید.شما مرد هیکل دار را می بینید که در حال نگهبانی از آن مکان است.به نقشه رجوع کنید و به مکانی به اسم Lingerie روید.در خانه را زنید و با مرد صحبت کنید.حال به نقشه رجوع کنید.یک منطقه جدید باز شده است.آن منظقه ایستگاه پلیس است.به ان جا روید.(Police station).وارد ایستگاه پلیس شوید.حال در دست چپ خود تابلو را نگاه کنید.حال با مرد پلیس صحبت کنید.حال به پارک روید.با زن صورتی پوش حرف بزنید و مدال را از او بگیرید.

حال با زن قرمز پوش(Milena)هم صحبت کنید.حال به ایستگاه پلیس نزد پلیس برگردید و مدال را به او دهید. حال او زندانی را برای شما آزاد می کند.به lingerie روید.حالشما زندانی(Roman برادر مرد هیکل دار) را می بینید که دارد با مردی که در آن خانه بقلی زندگی می کند حرف می زند.حال مرد او را راضی کرده تا برود و با برادرش حرف بزند و شما بتوانید وارد Junk yard شوید.حال با مرد صحبت کنید و از او قفل باز کن را بگیرید.

حال به Junk yard رفته و مستقیم و بعد دست چپ روید.حال با مردان هیکل دار صحبت کنید و داخل Junk yard روید.

حال بازی دمو می شود.مر هیکل دار(Peter)با شما شوخی می کند و سگش را به دنبال شما می فرستد.البته سگ زنجیر دارد اما زنجیر جدا می شود و سگ به دنبال شما می افتد و شما از یک نبردبان روی دیوار بالا می روید.حال به پشت خانه کوچک بروید.فلز بر روی زمین را بردارید.حال روی دیوار خانه یک چیز کلید مانند است.یک پازل.شما باید اعداد یک تا شش را به ترتیب تا پایین پشت سر هم بچینید تا جرثقیلی که کنترلش داخل خانه کوچک است فعال شود.(برای دیدن نقشه پازل به داخل خانه کوجک روید)

حال به خانه کوچک روید و بر روی دستگاه کنترل کلیک کنید.کنرل دستگاه با دکمه های فلش بالا و پایین و چپ و راست است.برای برداشتن هم از دکمه Enter استفاده کنید.(می توانید با ماوس هم این کار ها را بکنید.به این ترتیب که بر روی فلش ها و دسته ای که در پایین صفحه است کلیک کنید)یکی از جعبه ها را برداشته و کنار دو جعبه به هم وصل شده به وسیله زنجیر بگذارید.حال جعبه دیگر را بردارید و پشت جعبه ای که جلوی آن دو جعبه روی هم است بگذارید.(دو جعبه اول پشت هم جلوی آن ها هم دو جعبه به هم وصل شده به وسیله آهن.هر دو جعبه رو به دیوار)حال دوباره به پشت خانه کوچک رفته و از روی جعبه ها پریده تا به دو جعبه روی هم برسید.حال با فلز بر زنجیر آهنی را جدا کنید.حال به خانه کوچک(اتاق کنترل)برگردید.4 جعبه را پشت سر هم به طرف کابینی که روبروی شما (روبروی دیوار) است بچینید.(به طرف چپ صفحه)حال از جعبه ها پریده تا به کابین برسید.حال بازی دمو می شود.در دمو شما همان زنی را می بینید که از حمله قاتل جان سالم به در برده است.حال بازی به زمان آینده می رود.

حال بازی از اتاق Victoria ادامه پیدا می کند.به طبقه پایین رفته و با پدر او صحبت کنید.حال از خانه بیرون رفته و به طرف ماشین او روید.حال به دفتر روید.از آسانسور ستفاده کنید و به طبقه B2 روید.حال وارد در کد دار شوید و سپس آزمایشگاه شوید.حال بازی دمو می شود.شما مردی سیاه پوش را می بینید که از اتاق دوربین ها خارج می شود.(اتاق کنترل)حال با زن آزمایشگاهی صحیت کنید و به طرف اتاق دوربین روید.(برای این کار از اتاق کد دار خارج شده )حال به اتاق دست چپ روید.به تلویزیون ها نگاه کنید.یکی از تلویزیون های سمت چپ مربوط به طبقه B2 است.آن را پیدا کنید و وبه ان نگاه کنید.بازی دمو می شود.در دمو شما می بینید کهبه تعقیب و گریز با مرد سیاه پوش می پردازید.اما موفق نمی شوید.بازی دوباره از طبقه B2 شروع می شود.حال وارد اتاق کد دار و سپس وارد اتاق آزمایشگاه شده و با زن مسئول آزمایشگاه صحبت کنید.حال به طبقه 8 روید.تلفن زنگ می زند(تلفن از طرف ریچارد است.او همان کسی است که شما در انتبدا در اولین دمو به گالری اش رفتید.او دوست شما است)حال به نزد میلر روید.حال از دفتر میلر خارج شوید و مستقیم روید تا به اتاق باز پرسی برسید.لیوان رئیس را از روی میز بردارید.حال بیرون آیید.دست چپ شما یک دستگاه قهوه است.لیوان را در آن جا گذاشته و دکمه دستگاه را زده تا لیوان را با قهوه پر کند.قهوه را به دفتر رئیس برید(برای رفتن به دفتر رئیس به دفتر خود و میلر روید.در دست راست یک در است.وارد شوید)حال با رئیس صحبت کنید و قهوه را به او دهید.او به شما می گوید که مسئولیت پرونده را به کس دیگری داده است.حال با میلر صحبت کنید.حال به طرف ماشین خود روید.حال روی نقشه نگاه کنید.یک منظقه جدید باز شده است.نام ان Campus است.به آن منظقه روید.داخل ساختمان شوید و از پله ها بالا روید.حال داخل در اول شوید.با مرد صحبت کنید.حال بطری کنار مبل را بردارید.به دفتر خود در طبقه 8 برگردید.به طرف راست میلر روید.وسایل مربوط به اثر انگشت را پیدا کنید.حال پیش زن آزمایشگاهی(Claire) روید.(در طبقه B2 در کد دار وارد شوید و وارد در دیگری شوید)بطری را به او نشان دهید.حال پیش وسایلی که برای پیدا کردن اثر انگشت است برگردید(در دست راست میز کار میلر در طبقه حال در جعبه پودر را باز کنید.قلمو را برداشته و به آن بزنید و سپس به بطری بزنید.حال کاغذ را از لوله کاغذ بکنید.بطری را طوری بچرخانید که اثر انگشت معلوم شود.حال کاغذ را روی اثر انگشت بزنید.حال دوباره به نزد زنی که در آزمایشگاه کار می کند روید(Claire)حال با او صحبت کنید و بطری را همراه با کاغذی که دارای اثر انگشت است به او دهید.حال به طرف ماشین خود بروید و سوار ماشین شوید.حال به نقشه نگاه کنید و وبه خانه خود روید(Pat’s house)حال با پدر خود صحبت کنید.حال مستقیم رفته تا به آشپزخانه برسید.به میز نگاه کنید.حال وسایل آشپزی آماده است و شما باید یک کیک درست کنید.به کتاب روی میز نگاه کنید.در کتاب این نوشته شده است:

1 لیوان Love

2/1 لیوان Generosity

2 لیوان Commitment

1 لیوان Sweetness

2/1 لیوان Integrity

1 قاشق بزرگ Romance

1 قاشق کوچک Sensuality

1عدد Common sense

در کاسه Generosity و Sweetness و Love را با هم مخلوط کنید.

مقداری Commitment و Sensuality و Romance هم اضافه کنید و باز همه را مخلوط کنید.

در آخر هم Common sense و Integrity را به آن اضافه کنید و باز همه را مخلوط کنید.حالا کیک اماده است.

این کلمات که در این دستور آشپزی نوشته شده است نوعی رمز است.شما باید از اطلاعات داده شده بفهمید که این رمز ها چه موادی هستند.مثلا گفته شده است :

یک عدد Common sense:در موادی که شما دارید فقط تخم مرغ است که عددی است.

به همین ترتیب می فهمید که منظور از این کلمه ها چه موادی است.

برای برداشتن به میزان یک لیوان از لیوان بزرگ و برای برداشتن میزان 2/1 از لیوان کوچک استفاده کنید.

به این ترتیبLبرای دیدن اسم انگلیسی ماد غذایی ماوس را روی آن ها نگه دارید)

شیر و شکر را به میزان یک لیوان و کره را به میزان نصف لیوان بردارید و مخلوط کنید.

سپس 2 لیوان آرد(Flour)ریخته و سپس 1 قاشق بزرگ Ginger و یک قاشق کوچک cinnamon.حال دوباره مواد را مخلوط کنید.

حال نصف لیوان شیره(Molasses)ریخته و یک تخم مرغ هم اضافه کنید و دوباره همه را با هم مخلوط کنید.حال بر روی آیکن اجاق گاز کلیک کنید(در بالای صفحه سمت چپ).حال غذا را در اجاق بگذارید.(اگر موفق نشدید غذا را به درستی درست کنید روی گزینه سطل آشغال بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید)

حال به اتاق خود روید و روی کتاب کلیک کنید.به گذشته بر می گردید.

با زنی که داخل کابین است صحبت کنید.حال از کابین بیرون آیید.حال به طرف پله های پاین صفحه روید.بعد به دست راست روید(در حقیقت راه بیرون رفتن را پیدا کنید)حال در کنار در خروجی با مرد هیکل دار(Peter)صحبت کنید.حال از آن محل بیرون ایید.به نقشه نگاه کنید.یک محل جدید به نام Mark’s place باز شده است.وارد آن جا و سپس وارد خانه شوید.با مارک آکر من(Mark Accer man)صحبت کنید.حال به نقشه رجوع کنید.حال به ایستگاه پلیس روید و با مرد پلیس حرف بزنید.به او بگویی که می خواهید با رئیس پلیس صحبت کنید.حال وارد شوید.مستقیم روید و از پله های دست چپ بالا روید.وارد دفتر رئیس شوید.حال با رئیس پلیس صحبت کنید.حال به نزد مرد پلیس رفته و با او صحبت کنید.حال از ساختمان پلیس خارج شوید.در طرف چپ تصویر یک در آهنی است.داخل آن شوید.طنابی که به بالکن آویزان است بگیرید.حال چوب ه روی زمین آن طرف در آهنی را بردارید.طناب را به چوب ببندید.حال به وسیله ان از بالکن بالا روید.کلی را از روی میز رئیس بردارید.حال به کمد وی رجوع کنید.با کلید در ان را باز کنید.یک حلقه و دو عکس پیدا می کنید.حالا به نقشه رجوع کنید.یک مکان جدید باز شده است.سام آن Bridge است.به آن جا روید.از پله ها پایین روید.حال روی عکس کلیک کنید.چیزی که در بین دو عکس متفاوت است صندلی است.روی آن کلیک کنید.حال به junkyard بروید(ذوی نقشه)به داخل روید و با مرد هیکل دار(Peter) صحبت کنید.حال او تکه چوب را کنار میزند و شما صندلی را می بینید.حال به ان نگاه کنید و از زیر صندلی یک انگشتر دیگر را بردارید.حالبه جایی که مرد کلاغ دار زندگی می کند روید.وارد خانه نشوید.به کوچه دست راست روید.حال عکس را با تصویری که الان می بینید از محیط مقایسه کنید.به وان توجه کنید و روی آن کلیک کنید.حال آب وان را خالی کنید و ونوشته ته وان را بخوانید.حال به پارک روید و با زن قرمز پوش(Milena) صحبت کنید.حال به Junk yard روید.داخل شوید.حال که داخل Junk yardشدید و مرد هیکل دار را دیدید جاده را ادامه دهید تا به کابین ها برسید.با برادر مرد هیکل دار(Roman)صحبت کنید.حال به محلی که مرد کلاغ دار را دیدید روید و وارد کوچه دست راست شوید و وراه را تا انتها ادامه دهید و وارد فاضلاب شوید.حال از روی زمین(کنار در آهنی)انگشتر را بردارید.(انگشتر برق می زند)

حال از کوچه بیرون آیید و به طرف نقشه روید.زن قرمز پوش را می بینید.او به شما می گوید که به محل کار مارک روید و ببینید که آپولینا آیا هنوز آنجا هست یا نه؟حال به Mark’s placeروید.حال به در نگاه کنید.حال از قفل باز کن ها استفاده کنید.در را باز کنید.حال حال وارد شوید.تابلو ها را نگاه کنید.حال کتاب را از روی کمد دست چپ بردارید. جلو روید.از روی نردبان کتاب را بردارید.حال مبل هم نگاه کنید.تابلو ها در حقیقت عکس مقتول ها هستند و افرادی که قرار است به زودی کشته شوند !!!

حال به ایستگاه پلیس روید.سپس به دفتر رئیس پلیس روید.

بازی دمو می شود.بازی به آینده بر می گردد.شما بازی را با ویکتوریا ادامه می دهید.حال به Campus روید.از پله ها بالا روید.با میلر صحبت کنید و و وارد اتاق اول شوید.حال به داخل اتاق خانه اول روید.حال همه چیز را در اتاق به خوبی نگاه کنید.حال بیرون روید.(از خانه)حال میلر را می بینید.با او صحبت کنید.یک زن قرمز پوش را می بینید.با او ضحبت کنید.حال از پله ها پایین روید.مامور نگهبان پلیس را می بینید.با او صحبت کنید.حال به طرف ماشین خود رفته و سوار شوید.حال یک مکان جدید در نقشه باز شده است.نام آن Red latern است.به آن مکان روید.با میلر صحبت کنید.وارد ساختمان شوید.حال با نگهبان صحبت کنید.او به شما اجازه ورود نمی دهد.حال از ساختمان بیرون روید و با میلر صحبت کنید.به نقشه نگاه کنید.به Campusروید.از پله ها بالا روید.به انتهای راهرو روید و وارد خانه آخری شوید.حال ولرد اتاق زن قرمز پوش(Mia)شوید.به آلبومی که روی تخت او هست نگاه کنید.عکس پایینی دست چپ را بردارید و به Mia نشان دهید.به نقشه رجوع کنید.یک جای جدید در نقشه باز شده است.آن گالری ریچارد است.(Richard gallery)وارد آن شوید.حال با ریچارد صحبت کنید.او شما را به استادیو محل کار میا(Mia)می برد.حال از آسانسور روبروی خود استفاده کنید.حال روی زمین جایی که کیف افتاده را نگاه کنید.کارتی که عکس Mia روی آن است را بردارید(روی زمین)حال مستقیم روید و به جنازه نگاه کنید.عکس روی آن جنازه را بردارید و نوشته بالای سر جنازه را بخوانید.حال به دست چپ رود و زنجیر را بکشید.حال زنجیر به زمین می افتد.آن را بردارید.حال از آسانسور استفاده کنید و بالا رودی.به گیره روی سقف نگاه کنید.حال از زنجیر استفاده کنید و به وسیله آن به پایین روید.حال به طرف جایی که کیف روی زمین افتاده بود روید.به آن نگاه کنید.جایی که آسانسور روی ان قرار می گیرد(کف آسانسور)یک گل است.ان را بردارید.به طرف جنازه روید.حال با Claire مامور پلیس (زن آزمایشگاهی)صحبت کنید.از آن جا بیرون روید.به طرف گالری ریچارد روید.با ریچارد صحبت کنید.به میز کار او نگاه کنید و عکس خود را از قاب عکس وی بردارید.به نقشه نگاه کنید.به Office بروید.به طبقه 8 بروید.حال به انتهای اتاق روید و وارد اتاق بازجویی شوید.از مرد باز جویی کنید.حال به دفتر خود رفته.کنار وسایل پیدا کردن اثر انگشت یک Cutting board است.از آن استفاده کنید و عکس خود را ببرید.کارت را عکس mia نیز روی آن هست هم ببرید.حال عکس خود را روی کارت بزنید.به وسایل اثر انگشت پیدا کردن نگاه کنید.در پایین آن ها یک دستگاه پرس کارت وجود دارد.کارتی که حالا عکس خودتان روی ان است را داخل آن کنید تا پرس شوید.حال به red latern روید و کارت خود را به نگهبان نشان دهید.حال داخل شوید.در مقابل شما یک در کددار است. دست راست تصویر روید.دوباره دست راست روید.ماسک نقره ای روی دیوار را بردارید.حال باید شماره هایی که روی وسایل و تابلو ها می بنید را یادداشت کنید.این ها کدهای در کد دارند.شما باید اعداد را از روی نوشته ای که کنار در کددار است پیدا کنید و تشخیص دهید.رمز این است:4.2.3.6.1.5

وارد شوید.بین مجسمه ها یک کاسه است.به ان نگاه کنید.نیمه سیب نقره ای را بردارید.نیمه دیگر را از اتاق خواب Mia در Campus بردارید.هر دو نیمه را به هم وصل کنید.حال دوباره به اتاق کددار در Red latern برگردید.به مجسمه ها نگاه کنید.شما باید 4 وسیله نقره ای را به ترتیبی مشخص به مجسمه ها دهید(وسایل با مجسمه ها در ارتباط هستند)اول ماسک را به مجسمه دومی است دست راست دهید و روی صورتش گذارید.(مجسمه ای که ملکه اسرار است)بعد سیب را به مجسمه سومی از دست راست دهید و در دهن مار گذارید.(مجسمه ای که ملکه طبیعت است)بعد گل را به مجسمه آخری از دست راست دهید و در دهانش گذارید.(ملکه خون)بعد میخ را در دست مجسمه اولی از دست راست کنید.(ملکه رنج)حال یک در روی زمین باز می شود.وارد شوید.

وارد اتاق اول دست راست شوید.روی شومینه را نگاه کنید.تکه پازل و میله شبیه به کلید را بردارید.به اتاق دوم دست راست روید.(بین اتاق ها یک در میله ای است)حال به تابلو آن طرف تخت بالای شومینه نگاه کنید.باید آن را حل کیند(یک پازل)برای دیدن یک یک شکل تقریبی از آن چه باید پازلش را درست کنید به تابلو بالای شومینه اتاق اول نگاه کنید.(پازل را که درست کردید باید وسطش خالی باشد تا با تکه پازلی که دست شما هست پر شود)حال تکه پازل را وسط پازل بگذارید.
تابلو کنار می رود.کلید را بردارید.به اتاق اول دست راست روید و به شومینه نگاه کنید.کلید و میله شبیه به کلید را با هم ترکیب کنید.کلید به دست آمده را در سوراخ کنار شومینه کنید.(روی شومینه)

حال راه را ادامه دهید.به کتاب روی میز نگاه کنید.حال بازی دمو می شود و بازی به زمان گذشته بر می گردد.

حال از ایستگاه پلیس خارج شوید.با مرد پلیس صحبت کنید.به نقشه نگاه کنید.به طرف Shore روید.از پله های دست راست روید تا به چرخ برسید.راه به آسیاب بسته است.(پل ارتباطی ریخته است)حال از پله های دست چپ پایین روید.راه را تا انتها روید تا به یک قایق برسید.حال سوار آن شوید.به آسیاب می رسید.به طرف در روید.در قفل است.حال از روی چرخ راه روید و به آن طرف روید.حال به طرف جنازه روید.انگشتر را بردارید.به داخل خانه روید.از پله ها پایین روید.یک تانکر آب 5 لیتری به همراه یک سطل سه لیتری می بینید.شما باید آب تانکر را روی 4 لیتر تنظیم کنید تا دستگاه فعال شود.برای این کار آب تانکر را در سطل خالی کنید(ابتدا شیر بالای تانکر را بزنید تا تانکر پر آب شود).حال آب تانکر حدودا نصف می شود(می ماند 2 لیتر)سطل را خالی کنید و دوباره با آب تانکر پر کنید.(با شیر بالا آتانکر را پر آب کنید)حال در سطل 2 لیتر آب است و 1 لیتر جا دارد.آن 1 لیتر جای باقی مانده در سطل هم با آب تانکر پر کنید.دکمه روی تانکر را بزنید.چراغ روشن می شود.

از خانه بیرون روید.به آن طرف گودال روید.داخل شوید.وارد راهرو شوید.حال شما باید راه خود را به طرف در پیدا کنید.اتبدا راه خود را جوری روید که در را دور زده باشید و در طرف راست در بشاید.یک حلقه دیگر پیدا می کنید.حال راه را برگردید و راه را به طرف در پیدا کنید.به معمای حلقه ها می رسید.باید 6 حلقه را در 6 سوراخ کنید(ممکن است یک حلقه به دو سوراخ بخورد)بعد از این کار کلید را به بالای پازل آورید.کنترل تکه پازل ها به وسیله دسته ها در اطرافش است.(پازل هایی که در ان تکه های کلید است باید در بالا ترین نقطه قرار گیرند)وقتی کلید را به درستی و مرتب در بالا قرار دادید دسته کلید را بزنید
بازی دمو می شود و شما به زمان حال باز می گردید.

با Mia و Richard صحبت کنید.کتابی که در وسط نمایشگاه هست هم نگاه کنید.به Office روید.در کنار آسانسور کپسول آتش نشانی را بردارید.حال به دفتر کار خود در طبقه 8 روید.با مرد نظافتچی صحبت کنید.حال از اتاق خارج شوید و به انتها روید.به دستگاه قهوه نگاه کنید.دستمال را از ظرف کناری برداشته و ودر دستگاه قهوه کنید و وروی آن قهوه بریزید.نظافتچی را خبر کنید.حال از روی چرخ نظافتچی کلید و پیچ گوشتی را بردارید.به دفتر رئیس روید.از کلید برای باز کردن در دفتر رئیس استفاده کنید.حال از میز سمت چپ ماشین ریش تراش را بردارید.حال به میز کار او نگاه کنید و از کامپیوتر او استفاده کنید.به دیوار سمت راست اتاق نگاه کنید.یک صندوق است که با اثر انگشت باز می شود.به میز کار رئیس نگاه کنید.لیوان او را بردارید.اثر انگشت آن را بگیرید.کاغذ را به اثر انگشت بزنید و همان کاغذ را به صندوق.حال به طرف آسانسور روید.کلید را در سوراخ کنار اریخن دکمه(B3)کنید.حال دکمه B3 را بزنید.در سمت راست را نگاه کنید.به قفل کوچک سمت راست در نگاه کنید.با پیچ گوشتی آن را باز کنید.حال ریش تراش را داخل آن کنید.پای کامپیوتر نشینید.دکمه قرمز را بزنید تا روبات ظاهر شود.حال دکمه های آبی را بزنید.راه روبات بسته است.کانال را با پیچ گوشتی باز کنید(پیچ ها را در بیاورید)پای کامپیوتر نشینید.نوشته دست چپ خود را برداری.روبات را کنترل کنید.حال روبات را از کانال رد کنید.حال در اتاق جدید ان را از در بالا برید تا به قفل برسد و با لیزر نابودش کند.خودتان داخل آن اتاق شوید.از کپسول آتش نشانی روی زمین آبی استفاده کنید تا لیزر ها معلوم شود.دوباره پای کامپیوتر نشینید.روبات را داخل زمین آبی پر از لیزر بردی.مواظب باشید که به لیزر ها نخورد.اگر این طور شود باید دوباره روبات دیگری را داخل فرستید.از دیوار آن طرف بالا روید.راه خود را تا انتهای دیوار پیش برید.روی سقف روید.راه خود را تا بلای در خروجی پیش برید.به ان طرف روید.حال باید خود را به کنترلی که در کنار دستگاه ها هست برسانید.باید آن را از کار بیندازید.برای این کار باید خود را به یک کاشی خالی از لیزر در روی سقف بالای آن رسانید.بعد لیزری که از مسیر آن کنترل می گذرد را تعقیب کنید تا به کنترل برسید و آن را از کار بیندازید.

حال خودتان وارد شوید.از زمین آبی پر از لیزر بگذرید(حال لیزر ها کار نمی کنند)وارد در شوید و با کامپیوتر کار کنید.رئیس شما وارد می شود.با او صحبت کنید.شما استعفا می دهید.به خانه روید(Pat’s house)از پله ها بالا روید.راهرو را تا انتها ادامه دهید.مستقیم روید.در بالای کامپیوتر یک عکس است.آن را نگاه کنید.(به پشتش).حال روی گزینه چشم بزنید تا ویکتوریا متوجه شود.شما احتیاج به یک وسیله برای بریدن نقاشی دارید.حال به طبقه پایین آیید.به کنار میز بیلیارد روید.به اتاق دست راست آن روید.راه را تا انتها ادامه دهید تا به یک استخر برسید.حال روی جعبه ابزار(پایین جعبه ابزار) کلیک کنید.کاغذ بر را بردارید.به طبقه بالا جایی که نقاشی را دیدید بروید و پشت آن را با کاغذ بر ببرید و کاغذ ها را بردارید.حال به Campusروید.از پل ها بالا روید و به خانه Mia روید.بعد از دیدن دمو و دعوابا قاتل تفنگ Mia را بردارید و به گالری ریچارد روید.به تمامی عکس ها و تصاویرشان نگاه کنید(با دقت ماوس را روی عکس ها هم بچر خانید)

شما در کل ده اسم پیدا می کنید:

Bridge

Chicago

Harbour

Watelmill

Los angeles

Doctor

Mental institution

Prague

Sewers

vltava river

حال به سراغ میز ریچارد روید و از کامپیوتر او استفاده کنید.شما باید کلمات را به هم ربط دهید و ارتباط آن ها را با هم پیدا کنید.هر چقدر که ارتباط برای آن ها کمتر پیدا کردید یعنی آن دو به هم نزدیک تر است.مثلا Bridge با Chicago ارتباط (Match found)کمی دارد.پس یک کلمه دیگر برای آن ها نیاز است.پس شما باید این سه کلمه را با هم زنید:

Bridge+Chicago+Prague

این سه کلمه را با هم زنید و در کامپیوتر جستجو کنید(دکمه جستجو در بالای صفحه سمت چپ)

به نقشه رجوع کنید.یک مکان جدید باز شده است(Tominova Bridge).به آن جا روید.

شما قاتل را می بینید و او را می کشید قبل از این که او Mia را بکشد

تصاویر محصول
ANU_STLL1.001Still.Life_.2-4.www_.Download.ir_still-life
   
بازدید : 7,884 views بار دسته بندی : تاريخ : 9 مارس 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
علی

سلام خسته نباشید
بازی Still Life طبیعت بی جان رو خرید کردم ولی لینک دانلود به ایمیل ارسال نشد

ادمین
adminمدیر

سلام دوست خوبم
لینک دانلود در بالای سایت سمت چپ تو قسمت تاریخچه خرید موجوده

ادمین
عرفان
پنج‌شنبه , 22 ژوئن 2017

سلام وقت بخیر
من این بازی رو از سایتتون خریدم و دانلود کردم
بازی بالا اومد منتها وقتی شروع که شد یعنی صحنه اول بازی که باید با افسر سیاه پوست صحبت کنی… وقتی روش کلیک میکنی یهو صحنه قفل میشه نه حرف میزنن نه چیزی تکون میخوره و نه دکمه ای کار میکنه
مشکل از کجاست؟؟

ادمین
adminمدیر
پنج‌شنبه , 22 ژوئن 2017

گرافیک بازی رو از طریق تنظیمات کم کنید
اگه درست نشد تو تلگرام با من در ارتباط باشید
09354620839

ادمین
soheilkaze,i
پنج‌شنبه , 12 جولای 2018

اقا داخل setup میگه پسورد وارد کن منم سریال رو زدم اوکی نشد چکار کنم؟؟

ادمین
ادمینمدیر
پنج‌شنبه , 12 جولای 2018

حتما پسوورد رو اشتباه زدی باید با حروف کوچیک باشه
اگه درست نشد به این شماره اس کن پسوورد ارسال میشه
09354620839

ادمین
taha
دوشنبه , 29 جولای 2019

سلام.منم بغه همین مشکل برخوردم. بعد خودم پی بردم حرف اول پسوورد رو با حروف کوچیک وارد کنم مثلا رمز من حرف اولش L بود بعد من به l تبدیل کردم. اگر دقت کرده باشین همه ی حروف رمز بجز حرف اول کوچیک هستند