مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی ترسناک DOOM 3 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 200,000 ریال

200,000 ریال – خرید
26 خرید نسخه : 1.0

از نظر تاكتيكي اين بازي بسيار تأثيرگذار و جذاب است. اين بازي بخاطر گرافيك فوق العاده اش، از تصاوير واقعي- ملموس و زيبايي برخوردار است. Doom 3يك بازسازي از Doom اصلي است. هر چند كه طرفداران اين سبك بازي، در طول اين بازي هيولاهايي از دو بازي Doom 2 و Doom را خواهند ديد. شما در نقش يك سربازی بی نام و نشان در فضای قرن ۲۲ که در طول بازي هيچ صحبتي نمي كند ظاهر مي شويد او توسط كمپاني UAC به ايستگاه تحقيقاتي اين كمپاني در فضا اعزام مي شود تا به حل مشكلات اسرار آميز موجود در اين ايستگاه بپردازيد. مشكلاتي كه توسط نيروهاي مرموزی ايجاد مي شوند. شما بايد به تنهايي براي حل اين مشكلات و از بين بردن نيروهاي اهريمني اقدام كنيد. نيروهائي كه به مسلسل و موشك انداز و ادوات نظامي ديگر مجهز هستند مانند بازيهاي قبلي. دشمنانتان در هر مرحله اي آماده حمله به شما هستند خصوصاً وقتيكه وارد محیط جديدي مي شويد.

https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/01/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D9%88%D9%85-3.jpg

دشمنان به طور ناگهاني و با خروج خود از تاريكي شما را متعجب مي سازنند، و باعث هراس شما می شوند در عين حل اين بازي غير قابل پيش بيني نيست و كم و بيش مي توان وقایع آن را حدس زد اين بخاطر شباهت كما بيش آن با بازيهاي مشابه است.

از آنجائيكه شخصيت اصلي داستان بازي فرد بي هويتي است، در بازي سعي شده تا شخصيتهاي ديگري جايگزين شوند و علاقه شما را به خود معطوف بدارند. شما صداهاي ضبط شده اي را دريافت مي كنيد و يا E-mail هايي به دست شما مي رسد كه بايد طي مراحل مختلف به آنها گوش كنيد. اما گوش كردن به صحبتهاي طولاني شخص ديگر، نه تنها جذاب نيست بلكه خسته كننده نيز هست و صرف نظر كردن از آنها ممكن نيست چون با خواندن اين نامه ها و گوش كردن به گزارشهاست كه مي توانيد رمزهاي عبور درهاي بسته و يا قفسه ها را بدست آوريد.

سلاحهاي زيادي در بازي وجود دارند اما بكار گيري هيچكدام از آنها شما را راضي نمي كند. بيشتر آنها مناسب درگيريهاي نزديك نيستند و حالتهاي شليك جايگزين ندارند (تغيير از يك حالت به حالت ديگر) علیرغم ظاهر خوب و موجهشان توانايي مناسبي ندارند. به كار گيري نارنجك و موشك انداز شما و دشمنانتان را با هم از بين مي برد چون در تمام درگيريها شما و دشمنانتان بسيار نزديك به هم هستيد.

در اين بازي شما دشمنان هوشمندي نداريد. بعضي از دشمناني كه با آنها روبرو هستيد تاكتيكهاي بدوي را به كار مي گيرند. اما بعضي از آنها هم اين قابليت را دارند كه اگر بخواهيد از آنها بگريزيد، شما را تعقيب مي كنند. اما در حالت كلي، دشمنان شما از الگوي كلي كه در نسخ قبلي به كار رفته بود بهره مي گيرند. به مرور در بازي ياد مي گيريد كه هنگام عبور از مكانهاي مختلف به گوشه و كنار دقت كنيد چون احتمال حمله دشمن از اين نقاط وجود دارد. در بازي ندرتاً پيش مي آيد كه با تعداد زيادي از نيروهاي دشمن روبرو شويد وبا از بين بردن آنها، اجسادشان به خاكستر تبديل مي شود. در اينجا بر خلاف قسمتهاي قبلي شما با اجساد هيولاها روبرو نخواهيد شد بلكه از قسمتهاي مختلفي مي گذريد كه پر از لكه هاني خون و بقاياي اجساد انسانهاست.

 

فضاي غير عادي بازي و مواجهه با جملات مكرر باعث مي شود تا مرتباً بازي را ذخيره كنيد. شايد بازيكنان كهنه كار اين سبك بازيها چندان موافق اين قضيه نباشند و بخواهند سخت ترين حالت را براي بازي خود انتخاب كنند. اما در اينحالت با در خطر بودن شما در حالتهاي مختلف متوجه مي شويد كه بايد با ذخيره كردن بازي را پيش ببريد.

با وجود همه اين تعاريف، چه چيزي Doom 3 را به يك بازي خاص تبديل كرده است؟ يك چيز و آن اينكه دشمناني كه با آنها روبرو مي شويد هر چند كه چندان باهوش نيستند اما به صورت تأثيرگذاري طراحي شده اند. طراحان تصاوير متحرك، ترسناك ترين تصاوير خود را براي اين موجودات خلق كرده اند. گاهي اوقات تنها راه اينكه متوجه حضور دشمن بشويم، چشمان نارنجي رنگ آنهاست كه به ما خيره شده اند. در حين روبرو شدن با نيروهاي اهريمني بينايي ما دچار مشكل مي شود مثل اينكه خون حوزه ديد شما را پر كرده است و احساس مي كنيد كه موجودات اهريمني به صورت شما برخورد كرده اند.

به علاوه تاريكي طاقت فرساي محيط بازي تأثير بسيار جالبي بر روند آن دارد. در حاليكه در وضعيت جستجو در يك قسمت هستيد و منطقه تاريك را به كمك چراغ قوه روشن كرده ايد، صداي ناله و فرياد دشمنانتان را مي شنويد. بنابراين سلاحتان را آماده كرده و منتظر مي شويد تا حركتي ببينيد. دشمنانتان معمولاً مستقيماً به طرف شما آمده و به شما حمله مي كنند.

نكات جالب ديگري نيز درباره اين بازي وجود دارد. شما مي توانيد كامپيوترهايي كه در قسمتهاي مختلف قرار دارند را به كار گرفته و از آنها استفاده كنيد و با ماوس بر اطلاعات مورد نظرتان كليك كنيد و اين فوق العاده است. متنهاي روي صفحه مانيتور كاملاً خوانا هستند در حاليكه در بازيهاي قبلي اين مسئله وجود نداشته است.

در بخش Multiplayer، امكان بازي ۴ نفره وجود دارد كه اين از معايب آن است.

نهايتاً بايد تأكيد كنيم كه جزئيات كاملاً در نظر گرفته شده اند و گرافيك بازي فوق العاده است. به طوريكه تصاوير بسيار زيبايي را شاهد هستيم. طراحي هيولاها و افراد حاضر در پايگاه بسيار زيبا و جالب است. خلاقيت به كار رفته در خلق تصاوير و محيطهاي مختلف اين بازي كم نظير است.

كيفيت صوتي بازي نيز بسيار خوب است اما در حد گرافيك آن نيست. براي مثال صداي پاي سربازان آنگونه كه بايد باشد نيست. در در آخر بايد اعتراف كنيم كه اين بازي و تصاوير خلق شده درآن دليلي هستند بر اينكه تكنولوژي بازي های رایانه ای تا چه اندازه پيشرفت کرده و از چه قابلیت های بالایی برخوردار است.

توجه : اگر   این بازی در ویندوز۷ اجرا نشد  مراحل زیر را انجام دهید: 

بر روی آیکن بازی راست کلیک کنید کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید 

در پنجره باز شده به زبانه compatibility رفته و طبق عکس زیر ، چک باکس رو فعال کنید و از کشوی باز شونده گزینه ی windows98 را انتخاب کنید

VVXK-BB4L-FCUV-5J7E-8E

تصاویر محصول
0000002389.1920x1080Doom_3_Gameplay3-3doom_5-640x383doom-3-20050107095904519doom-3-bfgdoom-3-bfg-hallway-screenshotDoom-3-BFG-Patch-out-Now-on-Steam-Brings-More-Options-Less-Bugs-2doom-iii-4e26229162c89
   
بازدید : 4,335 views بار دسته بندی : , تاريخ : 19 دسامبر 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
مصطفی
پنج‌شنبه , 3 ژانویه 2019

سلام داداش…من نسخه دارینوس این بازی رودارم ولی سریال نامبرش رو گم کردم…امکانش هست شما سریال نامبرش رو بهم ارسال کنی؟

ادمین
ادمینمدیر
جمعه , 4 ژانویه 2019

سلام با تلگرام من در ارتباط باشید

ادمین
مصطفی
جمعه , 11 ژانویه 2019

سلام ای دی تلگرامتون رو میشه بدید؟

ادمین
ادمینمدیر
شنبه , 12 ژانویه 2019

سلام
09354620839

ادمین
محمد

با سلام این دوبله کدوم شرکته؟؟

ادمین
ادمینمدیر

سلام . دارینوس

ادمین
سعید
دوشنبه , 20 ژانویه 2020

سلام
من یه سوال دارم
این بازی که گذاشتین، نسخه ای هستش که باید روی سیشتم نصب بشه؟ یعنی فایل ستاپ داره؟ یا فقط یه فلدر کپی از بازی هستش؟
خواهش میکنم جواب بدید، چون چند ساله که دنبال نسخه فارسی این بازی هستم

ادمین
ادمینمدیر
دوشنبه , 20 ژانویه 2020

سلام
فایل ستاپ نداره
بازی پرتابله و دوبله شده