مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی انجمن شورای شهر the guild 2 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 300,000 ریال

300,000 ریال – خرید
74 خرید نسخه : 1.0

The Guild 2 در قرون وسطی به تشکل های صنفی و انجمن ها و گروههایی اطلاق می شده که در جوامع آن دوران با اهداف و وظایفی خاص و تعریف شده تشکیل می شدند. بازی The Guild 2 با تکیه و تمرکز بر چنین تعریفی ساخته شده است. بازی استراتژیک – شبیه سازی The Guild 2 را می توان یکی از کامل ترین شبیه سازی های رایانه ای از جوامع بشری دانست. کاری که در The sims با اقتباس از جوامع مدرن صورت گرفت در The Guild 2 با بهره گیری از قرون گذشته انجام می شود.

 

در The Guild 2 بازیکن با انتخاب محیط که بر گرفته از شهرها و محیط های قرون وسطی بوده و با زیبایی هرچه تمام تر طراحی شده است، بازی را آغاز می کند. پس از انتخاب محیط، نوع بازی که می تواند هدف دار یا داستان دار و یا به صورت آزاد باشد بایستی توسط بازیکن مشخص شود سپس بازیکن با انتخاب چهره، شخصیت، نام و طبقه اجتماعی شخصیت انتخابی خود وارد محیط بازی می شود.

https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2017/10/%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1-2.png

شبیه سازی محیط های واقعی در دنیای مجازی بازیهای رایانه ای یکی از جذابترین عرصه هایتولید بازیها را تشکیل میدهدیکی از عمده دلایلموفقیت بازی های که بر اساس شبیه سازی محیط های  واقعی پدید آمده اند را می توان جذابیت پارامتری کردن دنیای واقعی دانست هر چند که انسان در دنیای واقعی اصول زیادی را بدون دقت در عوامل  محیط رعایت می کنند اما زمانی که از منظری کلی تر به جامعه می نگرند و پی می برند که ذهن انسان ناخواسته انبوهی از عوامل مختلف را رعایت می کند تا اهداف تعریف شده در یک محیط خاص تحقق یابند نا خوداگاه از این همه پیچیدگی لذت می برد

 https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2017/10/%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1.jpg

The Guild 2 مخاطب خود را به فضای قرون وسطی در اروپا می برد و با ایجاد امکانات و ابزارهایی منحصر بفرد مقدمات پیشرفت در عرصه های اجتمایی، اقتصادی و سیاسی را فراهم می آورد.

استقبال از این بازی استراتژیک در حدی بود که سازندگان انگیزه افزودن چندین نسخه توسعه دهنده برای آن داشته باشند.

اوج هیجان را با بازی های دوبله فارسی تجربه کنید

دزدان دریاهای اروپا، ونیز و رنسانس سه توسعه دهنده ایی بودند که با افزودن قابلیت ها و مراحل جدید به توسعه گیم پلی بازی پرداختند.

عبارت The Guild 2 در قرون وسطی به تشکل های صنفی و انجمن ها و گروههایی اطلاق می شده که در جوامع آن دوران با اهداف و وظایفی خاص و تعریف شده تشکیل می شدند.

بازی انجمن شورای شهر The Guild 2) ) با تکیه و تمرکز بر چنین تعریفی ساخته شده است. بازی استراتژیک – شبیه سازی انجمن شورای شهر را می توان یکی از کامل ترین شبیه سازی های رایانه ای از جوامع بشری دانست. کاری که در The sims با اقتباس از جوامع مدرن صورت گرفت در The Guild 2 با بهره گیری از قرون گذشته انجام می شود.

در The Guild 2 بازیکن با انتخاب محیط که بر گرفته از شهرها و محیط های قرون وسطی بوده و با زیبایی هرچه تمام تر طراحی شده است، بازی را آغاز می کند.

پس از انتخاب محیط، نوع بازی که می تواند هدف دار یا داستان دار و یا به صورت آزاد باشد بایستی توسط بازیکن مشخص شود سپس بازیکن با انتخاب چهره، شخصیت، نام و طبقه اجتماعی شخصیت انتخابی خود وارد محیط بازی می شود.

او می تواند شخصیت انتخابی خود را از میان 4 طبقه اجتماعی، تولید کنندگان (Patron)، صنعت گران (Craftsman)، دانشمندان (Scholar) و یا خلاف کاران (Rogem) بر گزیند. هر کدام از طبقات اجتماعی فوق مسیری متفاوت را پیش روی بازیکن قرار می دهد. اگر یک تولید کننده با دامداری و کشاورزی و تهیه مواد غذایی فعالیت اقتصادی خود را در جامعه آغاز می کند، یک صنعتگر با آهنگری، خیاطی و نجاری در این مسیر قدم می گذارد و یک دانشمند با مطالعه و تحقیق و تهیه کتاب و ترویج مذهب در جامعه ظاهر شده و یک خلاف کار نیز با اعمال خلاف قانون خود را در جامعه مطرح می کند.

طبقات اجتماعی مختلف دارای ساختمانهای انحصاری برای خود می باشند، که بازیکن با ساخت آنها اولین قدم های خود را در عرصه اقتصاد برمی دارد. اقتصاد در این بازی یکی از ارکان خاندان بوجود آمده توسط بازیکن محسوب می شود که همواره باید بر آن نظارت کامل داشته باشد هر چند که هوش مصنوعی بالای بازی در برخی موارد وی را همراهی می کند. ساختمانها که بدنه ای اصلی اقتصاد یک خانواده رادر این بازی تشکیل می دهند، دارای سطوح مختلفی می باشند که به مرور زمان و با پیشرفت بازیکن، ارتقا یافته و امکانات بیشتری را در اختیلر صاحبش قرار می دهد. به عنوان مثال در طبقه اجتماعی Patron یا تولید کنندگان ساختمانی با عنوان Bakeshop وجود دارد که در آن نان خریداری شده را به مردم عرضه می کنند. مشتریان این ساختمان اغلب از طبقات پایین و ضعیف جامعه می باشند و سود کمی را عاید صاحب این ساختمان می نمایند. این بنا در مرحله بعد به Bakery تبدیل می شود که علاوه بر عرضه نان تولید و پخت آن نیز در این ساختمان صورت می پذیرد. نان تازه مشتریان جدیدی از طبقات متوسط جامعه به همراه می آورد که سود بیشتری را نسبت به گذشته به ارمغان می آورند.

در مرحله بعد این ساختمان به Pastyshop تبدیل می شود که در آن شیرینی و نان های فانتزی که خاص طبقات بالای اجتماعی است و سود به مراتب بیشتری را دارد عرضه می شود.

درهر ساختمان افرادی به عنوان نیروی کار مشغول به کارند که بابت فعالیت هایشان از شما حقوق دریافت می کنند آنان مواد اولیه ای که از بازار تهیه کرده و با ارابه های مخصوص به ساختمان منتقل کرده اید به محصولاتی تبدیل می کنند که با فروش آنها در بازار سود سرشاری عاید شما می شوند.

مجموعه فرایندی که از تهیه مواد و منابع اولیه آغاز و تا عرضه تولیدات به بازار صورت می پذیرد با افزایش تعداد ساختمانها، پیچیده و وقت گیر شده واز عهده بازیکن خارج است. در این زمان است که هوش مصنوعی فوق العاده بازی به کمک آمده و جزییات فعالیت های اقتصادی در ساختمانها را به عهده می گیرد تا بازیکن به عنوان سرپزست یک خاندان به وظایف خطیرتر خود رسیده و اهداف وسیع تری را برای خود ترسیم نماید.

عمده این وظایف را می توان ورود به فعالیت های سیاسی و به دست آوردن جایگاهی در شورای شهر است. شهرها در قرون وسطی توسط شورایی از بزرگان رهبری می شدند. این انجمن ها که بر اساس وسعت و اهمیت شهرها، اعضا و عناوین و القاب متفاوتی داشتند، بر کلیه امور نظارت داشتند و برای ورود افراد جدیدبه انجمن جلسات متعددی برپا کرده و اقدام به رای گیری می کنند، در واقع می توان ورود به انجمن شورای شهر و تسخیر جایگاهی در آن را یکی از اساسی ترین اهداف در این بازی به شمار آورد.

بدین منظور بازیکن باید پس از ارائه درخواست برای جایگاه مشخص در شورا، قبل ازجلسه رای گیری، کلیه افرادی که رای آنها در قبول شدن درخواست وی موثر است را به نحوی تطمیع نموده و قبل از جلسه از مثبت بودن نظر آنها نسبت به خود مطمئن شود. اعضای ارشد شورا که رای ارزشمندی دارند بسته به موقعیت و مقامشان به روش های متفاوتی از جمله رشوه دادن تطمیع می شوند.

از اقتصاد و سیاست که موفقیت در هر کدام جزو اهداف بعدی به حساب می آید. به زندگی شخصی شخصیت انتخابی شما می رسیم. با آغاز بازی بازیکن خاندانی را پایه گذاری می کند که باید به مرور در گسترش آن سعی کند. اولین قدم در این راه ازدواج و تشکیل خانواده است. بسته به کلاس اجتماعی و موقعیتی که دارید مجموعه ای از افراد به عنوان گزینه هایی برای زندگی مشترک به شما پیشنهاد می شوند. بازیکن پس از انتخاب یکی از آنها، باید مجموعه ای از فعالیتها، از ابراز علاقه، همراهی کردن، تعریف و تمجید، هدیه دادن و غیره را انجام داده تا نظر مساعد فرد مورد نظر را به دست آورده و این رابطه به ازدواج و زندگی مشترک ختم شود.

پس از ازدواج و صاحب فرزند شدن، باید در راه تربیت و آموزش فرزندان کوشید تا آنها به سن بلوغ رسیده و بتوانند وارد فعالیت های اجتماعی شوند. در این زمان است که بازیکن می تواند مطمئن شود که در صورت مرگ و پایان زندگی شخصیت انتخابی خود در بازی The Guild 2 ، خاندان او از بین نرفته و او می تواند مسیر پیشرفت را با فرزندان و بازماندگان شخصیت انتخابی خود ادامه دهد.

 

 توجه : اگر   این بازی در ویندوز۷ اجرا نشد  مراحل زیر را انجام دهید: 

بر روی آیکن بازی راست کلیک کنید کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید 

در پنجره باز شده به زبانه compatibility رفته و طبق عکس زیر ، چک باکس رو فعال کنید و از کشوی باز شونده گزینه ی windows95 را انتخاب کنید

 

آموزش تصویری استخراج یا سر هم کردن فایل های پارت بندی شده که چندین قسمت دارند:

نرم افزار لازم winrar  اگر این نرم افزار را ندارید از اینجا دانلود کنید
اگر شما چندین فایل درید که مانند عکس زیر چندین پارت هستند و با سرهم کردن این پارت ها به یک یا چند فایل معین تبدیل می شوند که بعد از تبدیل میتوانید استفاده کنید ( فایل های پارت بندی شده به تنهایی قابل اجرا نیستند)


برای سرهم کردن همه Part ها باید ایتدا تام فایل های که اخر انها part01 تا … نوشته شده است را داخل یک پوشه جداگانه بریزید و سپس روی فایلی که اولین پارت است یعنی انتهای ان part01نوشته شده است کلیک راست کرده و مانند عکس زیر گزینه extract  here را انتخاب کنید که win rar به صورت خودکار تمام فایل هارا انتحاب میکند و شما لازم نیست که تک تک فایل هارا انتخاب کنید و بعد از ۱۰۰ درصد شدن شما یک فایل دارید که از سرهم شدن تمام پارت های شما بوده است و پایان

 

 

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

شخصیت

بازی با انتخاب و یا طراحی یک شخصیت آغاز می شود. عوامل ظاهری و باطنی مختلفی در شکل گیری شخصیت در این بازی تاثیر دارند.از نام، شکل و قیافه و جنسیت او که بگذریم به طبقه اجتماعی وی می رسیم که عاملی مهم در قرون وسطی و در نتیجه این بازی به حساب می آید. برای این بازی چهار طبقه اجتماعی در نظر گرفته شده است.

طبقات اجتماعی

این عامل عمده فعالیت های اقتصادی شما را در دنیای بازی رقم خواهد زد پس تلاش کنید تا طبقه ای را انتخاب کنید که تطابق بیشتری با روحیات شما داشته باشد تا از زندگی در آن طبقه اجتماعی لذت ببرید.

1- تولید کنندگان (Patron):
این گروه وظیفه تولید و عرضه مواد غذایی و خدمات وابسته را به عهده دارند. آنان کار خود را با دامداری و کشاورزی آغاز می کنند.

2- صنعتگران (Craftsman):
اعضای این طبقه اجتماعی تلاشگران عرصه صنعت می باشند و از آهنگری، نجاری و خیاطی فعالیت خود را آغاز می کنند. آنان مواد خام و اولیه را از بازار تهیه و وسایل مورد نیاز مردم را تهیه می کنند.

3- دانشمندان (Scholar):
علم و دانش در هر جامعه ای به شکلی خاص مطرح بوده است. کسب علم و دانش اندوزی در قرون وسطی ارتباط تنگاتنگی با مذهب وکلیسا داشته است. مردم در این طبقه اجتماعی با فراهم کردن بستر علمی مذهبی، به گسترش دانش در جامعه می پردازند.

4- خلافکاران (Rouge):
هر چند که اعضای این طبقه اجتماعی سهم بالایی در بر هم زدن امنیت اجتماعی و معادلات کسب امکانات در جامعه دارند اما به ناچار باید آنها را به عنوان طبقه ای رسمی که از دوران باستان در کمتر جامعه ای حضور نداشتند به رسمیت بشناسیم. آنان با تشکیل باندهای مختلف دزدی و خلافکاری درجامعه پیشرفت می کنند.

افراد در طبقات اجتماعی خود دارای سطوح مختلف می باشند. با انجام فعالیت های اجتماعی و بالا رفتن میزان تجربه آنها به مرور خصوصیات شخصیتی آنها نیز بالا رفته که منجر به افزایش قابلیت های آنان و سطح طبقه اجتمایی شان می شود.
شخصیت و خصوصیات
ده خصوصیت مختلف ابعاد شخصیت شما را شکل می دهند که کلیه آنها در صفحه مربوط به شخصیت لیست شده اند. با داشتن ذخیره مناسبی از امتیاز xp قادر به بالا بردن خصوصیات شخصیتی و در نتیجه آن بالا بردن قابلیت های خود می باشید.
 

این ده خصوصیت شخصیت به ترتیب عبارتند از:
1- بنیه و وضعیت طبیعی 2- چابکی و چالاکی 3- جذابیت و گیرایی 4- هنر های رزمی
5- صنایع دستی 6- مخفی کاری 7- فصاحت و بلاغت 8- انتقال فکر و تلقین 9- سوداگری
10- دانش غیبی

در سمت چپ صفحه خصوصیات شخصیت، تصویری از وی به همراه امتیاز XP وی آمده است در پایین تصویر وی اطلاعاتی در مورد جایگاه اجتماعی و میزان دارایی وی مشخص شده است. در سمت راست ده خصیصه شخصیتی و میزان هر کدام مشخص شده که در صورت داشتن امتیاز XP قادر به افزایش هر کدام هستید. در زیر خصوصیات، قابلیت هایی که در حال حاضر فرد قادر به دریافت آنها می باشد مشخص شده است.
شخصیت و تواناییها

در چهار سطح شخصیتی دوم، چهارم، هفتم و دهم، قابلیت های زیادی نهفته است که به مرور و با افزایش تجربه تان به آنها دست می یابید.
در زیر به تفصیل در مورد کلیه قابلیتها توضیح داده شده است:

قابلیت ها در مرحله دوم

خواب عمیق (Deep Sleep)

هیچ چیز مانع از خواب شما نمی شود حتی خرخر کردن کسی که در کنارتان خوابیده است!!! در صورتی که از میزان سلامتی تان کاسته شده باشد با خوابیدن به سرعت مداوا می شوید.

جنگجوی قدرتمند (Sneaky fighter)

شما فردی شجاع، با شهامت و جنگجو هستید. برای هر مرحله از این قابلیت ضرباتتان به اندازه 10 درصد قوی تر می شوند و به اندازه 50 درصد بیشتر خسارت وارد می کند.

 

مربی – راهنما (Mentor)

شما در نقش معلمی مهربان ظاهر می شوید. در صورتی که دانش آموزانتان سوالی از شما بپرسند، با دقت وحوصله به سوالاتشان پاسخ می دهید. هر قدر توانایی شما در این زمینه بیشتر باشد، شاگردانتان به اندازه 10 درصد سریعتر به تجربیات جدید دست پیدا می کنند. در نتیجه نسبت به سایرین به اندازه 30 درصد سریعتر به مرحله بعدی می رسند.

تحصیل کرده (Educated)

در زمان فراغت، درباره مسایل مختلف تحقیق وکتابهای زیادی مطالعه می کنید. در نتیجه تجربیات بسیاری به دست می آورید. در مراحل مختلف این توانایی، کسب هر تجربه به اندازه 50 درصد از وضع عادی بیشتر است. هر قدر زودتر این امتیاز را انتخاب کنید بهتر است.

باربر (Pack mule)

شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید به جای اینکه یکبار سفر کرده ونیمی از داراییتان را ازدست بدهید، سه بار مسیر سفر را طی کنید. در این حالت توانایی شما برای حمل بار از سایرین بیشتر است. در بخش دارایی ها یک بخش اضافی در اختیارتان قرار دارد.

مرد نیرومند (Ironsides)

شما فرد توانایی هستید. برخورداری از وضعیت فیزیکی مناسب باعث شده تا سلاح بروجودتان تاثیر چندانی نداشته باشد. این موضوع برای شما به عنوان یک امتیاز در نظر گرفته می شود.

ایجاد انگیزه (Motivation artist)

شما موفق شدید! به خاطر توانایی در ایجاد انگیزه می توانید هر چه می خواهید به دست آورید. با تاکید شما بر انجام کار، کارمندانتان سخت تر کار کرده و هرگز سخنان شما را فراموش نخواهند کرد. ضمن اینکه سرعت کار کردن آنها نیز افزایش می یابد.

 

ااستاد کشاورزی (Master of manure)

شما موفق به یافتن راهی برای افزایش محصولات خود شده اید. استفاده از توانایی تان در این زمینه باعث شده تا غلات سریعتر رشد نموده ومیزان آنها افزایش پیدا کند و در نتیجه میزان برداشت از مزارعتان به اندازه 10 درصد افزایش یابد.

 

قابلیت ها در مرحله چهارم

 

والدین نمونه (Model parent)

شما مادری نمونه (یا پدری فداکار) هستید. زمان زیادی را صرف آموختن به فرزندانتان می کنید. همه فرزندانتان با رسیدن به سن 12 سالگی، به امتیاز XP 250 می رسند.

استاد عاشق پیشگی (Kama sutra master)

یک عاشق مادرزاد هستید. در نتیجه احتمال پدر( یا مادر) شدنتان وجود دارد. به علاوه وجود این توانایی باعث می شود که در حین رویارویی با جنس مخالف شانس موفقیت بیشتری داشته باشید.

رهبر (Leader)

شما فردی محترم والگویی مناسب برای زیردستانتان هستید. آنها از شما الگو می گیرند وهنگامی که از آنها درخواستی می کنید به سرعت اطاعت می شود.

رییس کافه محلی (Local club president)

شما یک سیاستمدار مادرزاد هستید. به قدری در جلسات مزخرف گویی می کنید که سایرین چاره ای جز تسلیم ندارند وبرای هر مرحله از این توانایی 5 درصد بیش از حالت عادی با شما موافقت می کنند. تا بالاخره دست از صحبت کردن بردارید.

موعظه گر بزرگ (Great preacher)

شما از توانایی موعظه وسخنرانی برخوردارید. چه خشمگین وعصبانی باشید وچه آرام وصبور، مردم همواره به شما علاقمندند. شما از یک امتیاز 25 درصدی در جذب مردم برخوردارید که می توانید از آن همیشه استفاده کنید.

مامور امنیتی (Security fanatic)

یک مامور امنیتی که برای ممانعت از دزدی و کارهای خلاف تمام توان خود را به کار می گیرد. برخورداری از چنین امکانی مقابله با کارهای خلاف ودزدی را تا 15 درصد افزایش می دهد.

 

رشد موی سریع (Strong hair growth)

طبیعت با استفاده از یک پدیده بیولوژیک تحولی در شما ایجاد کرده است. هرگاه که به خاطر انجام خلافی در سیاهچال زندانی می شوید، رشد موهای سرتان با سرعت حیرت آوری آغاز می شود. بعد از چند ساعت چنین به نظر می رسد که سالیان درازی را در آنجا گذرانیده اید. هر شب یک شانس 50 درصدی وجود دارد که نگهبانان به شما ترحم کرده وآزادتان کنند.

فروشنده (Super seller)

مشتری فقط قصد خرید یک پتوی پشمی را دارد اما شما اجناس دیگری هم به او می فروشید. شما می توانید هر چیزی را به هر کسی بفروشید. قدرت چانه زنی شما ناگهان به اندازه 2 واحد افزایش پیدا می کند.

استثمارگر (Exploiter)

شعار شما این است؛ وظیفه اصلی برعهده من است و شما می توانید استراحت کنید. در کم کردن دستمزد زیردستانتان تبحر زیادی دارید و این کار را با ایجاد امنیت شغلی برای آنان انجام می دهید در هر مرحله از این توانایی، شما 7 درصد کمتر به هر یک از زیر دستانتان حقوق می دهید.

توانایی در ساخت وساز (Constitutional miracle)

در زمینه ساخت وساز بسیار توانا هستید. در هر مرحله از این توانایی، شما امتیازی بدست می آورید که استعداد ساخت وسازتان را افزایش می دهد و در میزان انرژیتان نیز تغییراتی ایجاد می کند.

علم مصنوعات (Artefact knowledge)

شما همواره در حال مطالعه در زمینه علوم قدیمی وکاهنان هستید. به همین دلیل می توانید از مصنوعات استفاده فراوانی کنید. مدت زمانی که می توانید از مصنوعات استفاده کنید کاهش یافته و دوره تاثیرگذاری آن تا حدودی افزایش پیدا کرده است.

بهترین خانه شهر (Best house in town)

از طریق کار سخت، شما موفق شده اید در زمینه جلب میهمانان شهرت بسیاری پیدا کنید. هر استراحتگاه تحت کنترل شما امتیازی 25 درصدی از نظر جذابیت به دست می آورد و در نتیجه افراد بیشتری را به خود جلب می کند.

 

قابلیت ها در مرحله هفتم

 

دزدی رعدآسا (Lightning burglary)

شما به زیر دستانتان آموخته اید که چگونه وارد خانه مردم شده، به سرعت جیب های آنان را خالی کرده وبه سرعت خارج شوند. از این پس زمان دزدی افرادتان 25 درصد کاهش پیدا می کند.

سرپرست محاصره کنندگان (Block warden)

تا زمانی که متوجه ساختمانهایتان هستید،جای نگرانی وجود ندارد. اگر مهاجمان به طرف آنها مشعل پرتاب کنند، می توانید گروهی از افراد خشمگین را فراخوانده و به مهاجمان درس خوبی بدهید و میزان تخریب ساختمانهایتان در حین حمله 30 درصد کمتر است.

چهره ای معصوم (Face of innocence)

شما می توانید بعد از حقه های کثیف قیافه ای معصوم به خود گرفته و سایرین را متقاعد کنید که انسانی رئوف وشریف هستید. همه جنایتهایی که توسط زیردستان شما انجام می شود 30 درصد سریعتر از اذهان شاهدان عینی پاک می شوند.

بی سروصدا راه رفتن مثل گربه (Pussyfoot)

با طی سالها ممارست در زمینه نامریی بودن، مخفی شدن وفعالیتهای تعادلی ماهرانه، موفق شده اید تا به فردی زیرک تبدیل شده و این تواناییها را به زیردستانتان نیز بیاموزید. در صورتی که از استعداد دزدی نیز بهره مند باشید، شما ودستیارانتان یک امتیاز به دست می آورید.

تاجرماهر (Wily trader)

شما یک حیله گر ماهر هستید و تعدادی از این حقه ها را به همراهانتان نیز آموزش داده اید. هر زمان که شما یا ارابه رانانتان جنسی را می فروشید 5 درصد سود برروی قیمت واقعی جنس عایدتان می شود.

صلح جو (Peacemaker)

هاله ای از تقدس واحترام همه کلیساهای شما را فرا گرفته است. هیچ کس هرگز جرات آسیب رساندن به آنها را ندارد.

 

قابلیت ها در مرحله دهم

 

ظاهر فقیر (Beggar’s guise)

ظاهر ناراحت کننده ای دارید. بوی بسیار بدی از شما ساطع می شود. در حین رویارویی با شما، این احساس در مردم ایجاد می شود که بسیار فقیر بوده و توانایی انجام هیچ کاری را ندارید. به راحتی می توانید درپشت ظاهر ناتوانتان به انجام کارهای خلاف بپردازید.

(Dorian grayish)

شما روح خود را فروخته اید. به خاطر یک معجزه شما بیست سال بیشتر از حالت عادی زندگی می کنید و همه بیماریها، مشکلات و صدماتتان ناپدید می شوند. یک نکته وجود دارد: به خاطر ارتباطتان با شیطان امتیاز جذابیتتان henceforth 1 است.

معجزه (Miracle)

یک روز عصر، زمانی که در حال حرکت در امتداد یک جاده خاکی هستید،صاعقه ای به شما برخورد می کند. به زودی طوفانی برپا شده باران می بارد ورعدوبرقی از آسمان به پا می خیزد. صاعقه بعدی به کمرتان اصابت می کند. الکتریسیته از میان بدنتان عبور کرده وشما را می لرزاند و معجزه روی می دهد. چهار توانایی تصادفی به اندازه یک واحد برای همیشه افزایش پیدا می کنند.

هاله مقدس (Halo)

شما می توانید خود را به بهترین صورت به سایرین نشان دهید. طوری که درست مانند یک فرشته به نظر برسید. حتی می توانید در مقابل قاضی مانند یک بیگناه به نظر برسید نه یک جنایتکار. در هر محکمه ای که علیه شما برپا شود، از هر مدرکی دال بر محکوم بودنتان صرف نظر می شود.

تصاویر محصول
the-guild-2-venice-1the-guild-2-venice-2the-guild-2-venice-3the-guild-2-venice-4the-guild-2-venice-5the-guild-2-venice-9the-guild-2-venice-10
   
بازدید : 6,970 views بار دسته بندی : , تاريخ : 22 ژانویه 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
farhad
دوشنبه , 17 سپتامبر 2018

اینم شماره مرجع 122925950423

ادمین
ادمینمدیر
شنبه , 22 سپتامبر 2018

رم 512 گرافیک 256

ادمین
محمد
یکشنبه , 9 ژوئن 2019

موقع که بازی نصب میشه میزنه که No disc inserted لطفا راهنمایی کنین

ادمین
ادمینمدیر
یکشنبه , 9 ژوئن 2019

کرک بازی رو از اینترنت دانلود کنید و تو پوشه بازی کپی کنید

ادمین
محمد

خودتون ندارید؟

ادمین
ادمینمدیر

با تلگرام من در ارتباط باشید

ادمین
Shamisa
چهارشنبه , 31 جولای 2019

سلام
من پارت 1 و 2 بازی رو نصب کردم و اکسترت کردم ولی هر چی میزنم رو ایکون بازی برایه نصب میگه no disc inserted
باید دقیقا چیکار کنم ک نصب شه؟

ادمین
daniel
پنج‌شنبه , 3 اکتبر 2019

یکی نیست اینجا جوابه مارو بده به تلگرامم پی ام میدیم میخونین جواب نمیدین

ادمین
ادمینمدیر
جمعه , 4 اکتبر 2019

با این شماره در ارتباط باش دوست من
09056417712

ادمین
صالح
چهارشنبه , 19 فوریه 2020

این شماره که گذاشتین کسی توش نیست.
اخرین بار 20 اوکتوبر انلاین شده حدود 4 ماه پیش
حداقل اینجا جواب بدین
این بازی اگر کرکش مشکل نداره خرید بزنم

ادمین
ادمینمدیر
چهارشنبه , 19 فوریه 2020

داداش داری اشتباه میزنی
شماره همیشه آنلاینه و بازی هیچ مشکلی نداره

ادمین
توحید حبشی

سلام
آقا من این بازی رو خریدم دانلود کردم هیچ فایل نصبی نداره
سه تا فایل iso هست فقط

ادمین
ادمینمدیر

سلام باید اول ایمیج رو با درایور مجازی باز کنی بعد نصب کنید
در صورت بروز هر مشکل با تلگرام بنده تماس بگیرید