مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود بازی دوبله فارسی نیمه عمر 2 (با صدای گویندگان برتر صدا و سیما) Half Life 2 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 300,000 ریال

300,000 ریال – خرید
44 خرید نسخه : 1.0

سال از اولین بازی که با Gordon Freeman آشنا شدیم می گذرد . او یکی از دانشمندانی بود که در Black Mesa به تحقیق مشغول بودند . هر دو نسخه بازی ، بازیهای فوق العاده ای بوده اند . در این نسخه جدید لحظات فراموش نشدنی را ملاحظه می کنید که در نهایت دقت و حساسیت خلق شده اند و شاید بتوان این بازی را از بهترین بازیهای FPS دانست . فضای این بازی با فضای بازی قبلی بسیار متفاوت است .

https://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2021/05/Half-life-2-PC-games_1920x1440.jpg

6شاید شما در آن قسمت پیروز شده و آن را با موفقیت به پایان برده باشید ، اما در این قسمت ملاحظه می کنید که زمین دیگر در اختیار نیروهای زمینی نیست . شما در فضایی قرار می گیرید که از معدود مکانهایی است که بعد از حمله دشمن به زمین سالم باقی مانده است در این بازی در نقش Gordon Freeman ظاهر می شوید . در تمام طول بازی ازاو هیچ صحبت و حرفی شنیده نمی شود . اما افراد حاضر در بازی برای کمک به او ( یا شما ) از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و او را یاری می کنند تا به مطلوبش دست یابد و وظیفه ای که بر عهده دارد را به پایان برساند . هوش مصنوعی بازی به صورت جالبی طراحی شده بنابراین شاهد واکنشهای جالبی از طرف نیروهای دشمن بوده و ملاحظه می کنید که آنها در مکانهای مناسبی پناه گرفته ، هنگامی که از نارنجک استفاده میکنید از شما می گریزند و … درگیریهای این بازی با یکدیگر و مشابهت نداشته و چنین به نظر می رسد که با دشمنی روبرو هستید که هر بار واکنش و رفتار متفاوتی از خود نشان داده و رفتارشان مبتنی برخرد و آگاهی اوست . از نکات جالب بازی این است که هر سلاح جدیدی که در اختیار شما قرار دارد به نحوی مورد استفاده قرار می گیرد تا با آن آشنا تر شوید . یکی از جالب ترین سلاحهای موجود در این بازی ، سلاحی است که براساس جاذبه کار می کند و شما طرز به کارگیری آن را در بخشهای میانی بازی فرا میگیرد . هر چند که حتی بدون وجود این سلاح هم ، این بازی ، بازی بی نظیری است ، اما به کارگیری آن در بازی بر ارزشهای موجود در آن می افزاید . اما بخشهای پایانی این نسخه نسبت به نمونه قبلی بسیار شاخص تر و برجسته تر است . در حالیکه در Half – Life قسمتهای پایانی ، قسمتهای آشفته و گیج کننده بودند اما دراینجا بخشهای پایانی از بهترین بخشهای بازی هستند که هم انجام و به پایان رساندن آنها کار سختی است و هم اینکه نقطه عطف بازی به حساب می آیند و شاید این بازی عمده اعتبار خود را به این بخشها مدیون است .

 

همچنین در اینجا ملاحظه می کنید که به جزئیات با دقت بالایی پرداخته شده و تمام صحنه ها به طورکامل و دقیقی طراحی شده اند و حساسیت و و سواس عجیبی در این طراحی به کار گرفته شده است و در نتیجه تصاویر فوق العاده ای خلق شده است . به گونه ای که گمان می کنید که چنین مکانی وجود خارجی دارد . حتی در طراحی افراد هم این مسئله به خوبی رعایت شده و تغییر خطوط چهره آنها با شرایط روحیشان کاملاً مطابقت دارد . این بازی از صداگذاری بسیار مناسبی برخوردار است . در نتیجه فضاها کاملاً واقعی به نظر می رسند. و تنها ایرادی که به آن وارد است این است که موزیک می توانست نقش مهمتری را در اینجا ایفا کند اما این مسئله اتفاق نیفتاده است.

 

   
بازدید : 3,435 views بار دسته بندی : تاريخ : 10 می 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
مصطفی
پنج‌شنبه , 26 دسامبر 2019

سلام دوبله کدوم شرکته؟

ادمین
مهدی
سه‌شنبه , 23 ژوئن 2020

سلام از مدیر سایت خواهش می‌شود که ذکر کنه دوبله کدوم شرکته؟