مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود بازی دوبله فارسی هشدار برای کبری 11 : چرخ های سوزان Alarm For Cobra 11:Burning Wheels - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Resident Evil 3 Remake

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

خرید بازی دوبله فارسی Draugen

قیمت محصول : 200,000 ریال

200,000 ریال – خرید
16 خرید نسخه : 1.0

بر فراز بزرگراه ها و به نام قانون ، این عبارت شاید کاملترین توضیح برای بیان آن چیزی باشد که در مجموعه ” هشدار برای کبرا ۱۱ ” اتفاق می افتد. قطعا” هر مخاطب ایرانی که در مقابل این بازی بنشیند پیشینه ذهنی کاملی از مجموعه تلوزیونی این بازی خواهد داشت، سریالی که برخلاف سایر مجموعه های هموطن خود از قابلیت های کافی برای همراه کردن بیننده برخوردار بود. همین قابلیت ها بود که شبکه RTL را بر آن داشت که پروژه بازی ویدیویی این مجموعه را نیز با همان جدیتی که در ساخت سریال داشت دنبال کند. نتیجه این تصمیم سه عنوان بازی برای پی سی بود که بدون اغراق هر نسخه جدید با فرسنگ ها پیشرفت نسبت به نسخه قبلی روانه بازار شدند.

نسخه دوبله فارسی Alarm For Cobra 11-Burning Wheels

نسخه دوبله فارسی


در نسخه چرخ های سوزان، بیش از پنجاه مرحله مختلف در انتظار علاقمندان بازیهای سبک اتومبیلرانی می باشد. تعقیب و گریز در بیش از ۴۰ مسیر مختلف و درب و داغان کردن بیش از بیست نوع اتومبیل طراحی شده برای این بازی تجربه جدیدی است که در قالب یک بازی ویدویی جذاب با گرافیکی بی نظیر بازیکن را با شخصیت های مشهور سریال هشدار برای کبرا ۱۱ همراه می کند. نسخه فارسی این بازی به همراه کارت وی آی پی دارینوس توزیع می شود.

 

   
بازدید : 4,717 views بار دسته بندی : تاريخ : 10 اکتبر 2019 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.