مرجع بازی های دوبله فارسی راهنمای مراحل بازی شرلوک هولمز :بیدار - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی visage

بازی دوبله فارسی visage

دانلود دوبله فارسی بازی قلعه محصول مشترک دارینوس و گیم دوبله

دانلود دوبله فارسی بازی قلعه محصول مشترک دارینوس و گیم دوبله

شرلوک هولمز، این شخصیت محبوب داستانهای جنایی بار دیگر در یک بازی رایانه ای حضور یافته است. تحقیقات این کارآگاه توانا در زمینه مفقود شدن یک کارگر خارجی مقیم لندن، منجر به کشف یک سری از جنایت های سازمان یافته می شود که با انگیزه های خرافی یک فرقه مذهبی صورت می گرفتند.

مانند همیشه هولمز از همراهی و مصاحبت دکتر واتسون برخوردار است. شما با همراهی این دو و در طول تحقیقات با بیش از شصت شخصیت روبرو می شوید و صدها سر نخ و شیء یافته شده را باید به دقت مورد بررسی قرار دهید تا قادر به حل معماهای مختلف بازی باشید.

محیط های مختلف طراحی شده برای بازی بسیار واقعی به نظر می رسند و فضای قرن نوزدهم را بخوبی تداعی می کنند.

در این بازی سه بعدی فضای جدیدی نسبت به سایر بازیهای سبک ماجرایی تجربه می کنید. برای این بازی از دو تکنولوژی استفاده شده است، WARP که شما را قادر می سازد در فضاهای از پیش طراحی شده حرکت کنید ومحیط سه بعدی که امکان کنترل شخصیت و در عین حال نظاره گر بودن بر محیط بازی را در اختیار شما قرار می دهد. بهمین دلیل آزادی عمل شما بسیار زیاد است. حسن ترکیب این دو روش ایجاد تنوع در سناریو، تعامل با افراد بیشتر و واقعی تر شدن فضاست. ضمن اینکه معماهای طرح شده در فضای سه بعدی که از قوانین فیزیک پیروی می کنند ملموس تر به نظر می رسند، مثل استفاده از سنگینی اجسام برای فعال ساختن برخی مکانیزم ها.

در این بازی روش و شخصیت هولمز به درستی شبیه سازی شده است. روشی که برای حل معماهای گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است دقیقا مطابق با سبک خاص هولمز در حل معماست. جستجوی بخشهای مختلف، بررسی سرنخهای بدست آمده، استفاده از ذره بین برای پیدا کردن کوچکترین سرنخها و … همه و همه موید این موضوع هستند.

داستان

 

در شماره ۲۲۱b درخیابان بیکر، یکی دیگر از روزهای عادی لندن آغاز شده است. مه صبحگاهی حتی در ظهر و شب نیز به چشم می خورد. شرلوک هولمز از وضعیت فعلی خود راضی نیست زیرا که زمان زیادی است که برروی پرونده ای که شایسته ذکاوت و توانائیش باشد کار نکرده است. اما رسیدن دکتر واتسون این وضعیت یکنواخت و کسل کننده را تغییر می دهد. چون او اخباری پیرامون مفقود شدن اسرارآمیز یک جوان که خدمتکار یکی از بیمارانش، بوده را در اختیار هولمز قرار می دهد.

پس از رسیدن به محل، هولمز اولین سرنخهای یک واقعه عجیب را کشف می کند که حاکی از آدم ربایی است. زمانیکه او متوجه می شود. پرونده های مشابهی نیز به پلیس گزارش شده است درباره تردید خودیقین حاصل می کند. شکی نیست که تنها یک سازماندهی منسجم توانایی برنامه ریزی و اجرای این جرائم را داراست. اما دلیل و انگیزه اصلی این مجرمان مشخص نیست چون تشابه یا ارتباطی میان افراد مفقود شده وجود ندارد.

تحقیقات و کشف سرنخهای بعدی هولمز این واقعیت را روشن می کند که در پشت این سازمان اسرارآمیز جنایتکار، یک فرقه عجیب مذهبی با عقاید خرافی قراردارد.

این بازی شما را به تعقیب ماجرایی دعوت می کند که در آن برای نخستین بار با اسرار خرافه پرستان آشنا شده و در جنگ میان منطق و خرافات حضور پیدا می کنید. جنگ میان هولمز و این فرقه تداعی کننده نبرد میان خرد و منطق و افکار غیر عادی و وهم آور است. در اینجا دو عالم کاملاً متفاوت به تصویر کشیده شده است. جائیکه بازیکن در طول انجام تحقیقات خود شاهد دیوانگیها و خشونتهای بسیاری است تا اینکه در نهایت پرده از اسرار این راز برداشته می شود.

   
بازدید : 3,077 views بار دسته بندی : ادونچر ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 23 جولای 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.