مرجع بازی های دوبله فارسی آموزش و راهنمای مراحل بازی نیروی ضربت SWAT 4 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی visage

بازی دوبله فارسی visage

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

سری بازیهای SWAT که بر اساس ماموریت های گروههای پلیسی و نیروهای امنیتی و ضد شورش در قالب نیروهای ضربت ساخته شده است. نهایت تلاش خود را برای هر چه دقیقتر کردن این اقتباس داشته است تا آنجا که در نسخه های آخر آن شاهد سلاح ها و تجهیزاتی هستیم که به زیبایی از روی نمونه واقعی ساخته شده اند. بازی گروه ضربت یک بازی تیمی است و بازیکن به عنوان سرپرست یک گروه ضربت در ماموریت ها و عملیاتهای مختلفی شرکت میکند.هر چند که بازیکن به تنهایی نیز قادر به رسیدن به اهداف ماموریت هاست اما تمام زیبایی این بازی به انجام ماموریت ها بصورت تیمی است. بازیکن به همراه دو تیم دو نفره و همچنین دو تک تیرانداز به موقعیت ها اعزام می شود.و باید با یک طرح و استراتژی مناسب و استفاده از تمام نیروها وامکانات و با بررسی دقیق محل و با توجه به گزارش شاهدان، ماموریت خود را با کمترین تلفات و آسیب به شهروندان و یا گروگانهای حاضر در محل به پایان رساند. گرافیک بازی در حد بالایی بوده و جلوه های صوتی و تصویری بسیار زیبایی برای بازی در نظر گرفته شده است که به هر چه طبیعی تر شدن محیط کمک می کند.

با توسعه جوامع بشری، جرم و جنایت نیز در راستای سایر امور زندگی بشر پیشرفت کرده و شکل جدیدی به خود گرفت. دیگر مبارزه با مجرمین و جانیان با روش های قدیمی نیروهای پلیس سنتی امکان پذیر نبود زیرا که سازمان های تبه کاری بسیار پیچیده تر شده و با تشکیل گروههایی مجهز به تجهیزات و تسلیحات جدید براحتی از دام قانون می گریختند. برای اولین بار در اوایل سال ۱۹۶۰ نیاز به گروههای ضربت احساس شد. در میان نیروهای پلیس در جهان، اولین گروهی که به تشکیل چنین نیروهایی اهتمام ورزید پلیس شهر جنایت خیز لوس آنجلس بود.

چندین فاجعه مهم در تشکیل این نیرو ها مؤثر بودند از جمله شورش Watts 1965 که ۷ روز به طول انجامید و جان هزاران نفر از مردم را در منطقه ای به وسعت ۴۶ مایل مربع به خطر انداخت. در جریان این اغتشاش ۳۴ نفر کشته و بیش از ۱۰۰۰ نفر مجروح شدند. مقابله با هرج و مرج هایی با این ابعاد به نیروی قدرتمندی نیاز داشت. و این گروه های ضربت بودند که می توانستند با استفاده از آموزش های نوین در برقراری نظم و آرامش جامعه نقش بسیار مؤثری را ایفا کنند.

در اواخر ۱۹۶۷، نیروها ی ضربت به امکانات، تجهیزات و تسلیحات جدیدی مجهز شدند که آنها را کاملا از نیروهای پلیس مجزا می کرد. به کارگیری سلاح های خاص عملیات های ضربتی، نردبانهای خاص ، آینه ها و سایر ابزار، همه و همه راههایی برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن بود. در ۸ دسامبر ۱۹۶۹ گروههای ضربت SWAT رسما” شکل گرفتند. بعد از درگیری مهمی که در این روز به وقوع پیوست و در نتیجه آن سه افسر و ۶ نفر از نیروهای مهاجم در جریان درگیریها مجروح شدند LAPD به ضرورت هر چه قدرتمندتر شدن نیروهای SWAT پی برد. در ۱۹۷۱ تصمیم بر این شد که این نیروها وظیفه مراقبت مداوم از وضعیت شهر را بعهده بگیرند. یک ستوان ، ۶ گروهبان و ۶۰ مأمور پلیس به عنوان یک جوخه انتخاب شدند. در طول دهه ۱۹۷۰ این گروه بارها دستخوش تحولاتی شدند .

در ۱۹۸۴ لوس آنجلس با میزبانی بازیهای المپیک، بودجه مورد نیاز برای تجهیز این نیروها را فراهم نمود. این بودجه تغییرات جدی را در نحوه آموزش و امکانات این گروه ایجاد نمود. نهایتاً بعد از ۱۵ سال این نیروها به نیروهای کارآزموده با نظام و قوانین خاص خود تبدیل شدند که به مدرنترین سلاحها و امکانات الکترونیکی مجهز هستند. در حال حاضر گروه ضربت گروهی با سرعت عمل بالا برای مقابله با بحرانها و شرایط خطرناکی است که امنیت جامعه را تهدید می کند و به عنوان یکی از قویترین نیروهایی که در زمینه آزاد سازی گروگانها فعالیت می کند، شناخته شده اند.

   
بازدید : 4,518 views بار دسته بندی : اکشن ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 28 آوریل 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
مهدی ابراهیمی
سه‌شنبه , 9 ژوئن 2020

من خریدمش ولی موقع نصب رمزی که بهش میدم قبول نمیکنه.همون رمز تو پوشه سریال

ادمین
ادمینمدیر
چهارشنبه , 10 ژوئن 2020

با تلگرام من در ارتباط باش