مرجع بازی های دوبله فارسی آموزش و راهنمای مراحل بازی سال 1701 بعد از میلاد - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی visage

بازی دوبله فارسی visage

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

 

بازی با ورود به سرزمینی ناشناخته آغاز می شود؛ که بازیکن با هدف تشکیل یک مستعمره وارد آن می شود. او باید بستری فراهم کند که مردم انگیزه مهاجرت به این قلمرو را پیدا کنند. اولین مهاجران به سرزمین های جدید مسیر طولانی ای در پیش دارند تا به عنوان شهروند پذیرفته شوند؛ در طی این مدت شما باید شرایط را به گونه ای ایجادکنید تا آنان سرزمینتان را ترک نکنند.

مهاجران، شهروندان،رعایا واشراف هر کدام گروهی از مردم را دربازی تشکیل می دهند که نیازهای متفاوتی با هم دارند. به مرور امکان ساخت ساختمانهای جدید، تولید، تجارت ودیپلماسی نیز در اختیارتان قرار می گیرد.

در ابتدا مردم که هنوز به عنوان مهاجران تازه وارد به حساب می آیند، انتظار چندانی از زندگی در این سرزمین نوپا نداشته و شما در برآورده کردن خواسته هایشان با مشکل چندانی روبرو نمی شوید.

 

اما به مرور آنها نیز همچون شما در زندگی پیشرفت کرده و نیازهایشان از حد اقلام اساسی زندگی فراتر رفته و مانند اشراف زندگی پر زرق و برقی داشته و از شما به عنوان مسئول این سرزمین درخواست های بیشتری دارند.

بازی با فراهم کردن نیازهای ضروری همچون غذا، لباس و مذهب از طریق ایجاد بناهایی مثل مرکز شهر، کلبه پرورش ماهی، دامداری، نساجی وکلیسا آغاز می شود.

برطرف کردن این نیازها نه تنها باعث رضایت مردم شده بلکه سطح تمدن شهررا نیز ارتقا می دهد. از آن پس آنان نیازهایی همچون تحصیلات، تنباکو، شکلات ونوشیدنی پیدا می کنند.

فعالیت های تولیدی در بازی به خوبی و با بهره گیری از ساختمانها و عوامل مختلف طراحی شده اند. چنانکه از ارتباط منابع خاک رس وکوره های آجرپزی، به آجر دست یافته و یا با پرورش گوسفندان و استفاده از پشم آنها در واحدهای ریسندگی و بافندگی به لباس برای شهروندانتان دست می یابید.

تجارت نیز از جذابیت های خاص بازی است. همه چیز در همه جا امکان تولید ندارد پس شما نیاز پیدا می کنید که اقلام مورد نیازتان را از سایرین خریده و اقلام مازاد خود را به آنان بفروشید. تجارت که در این بازی اغلب به صورت تجارت دریایی انجام می شود با بهره گیری از مسیرهای دریایی امکان پذیر است.

بازی به شکل های مختلفی انجام می شود. در برخی از قسمتها شما با دریافت ماموریتی در پی انجام آن رفته و داستانی را دنبال می کنید و در برخی ازمواقع نیز به صورت آزاد به توسعه قلمرو خود پرداخته و از سرزمین های بایر وبی سکنه شهرهایی با شکوه با ساختمانهایی مجلل می سازید

   
بازدید : 2,334 views بار دسته بندی : استراتژیک ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 2 ژوئن 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.