مرجع بازی های دوبله فارسی آموزش و راهنمای مراحل بازی آلن ویک alan wake - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی visage

بازی دوبله فارسی visage

دانلود دوبله فارسی بازی قلعه محصول مشترک دارینوس و گیم دوبله

دانلود دوبله فارسی بازی قلعه محصول مشترک دارینوس و گیم دوبله

شرکت بازیسازی Remedy ، سازنده سری بازی معروف Max Payne در بازی آلن ویک حوادثی که در تعطیلات یک نویسنده که داستان های خود را به سبک ترسناک می نویسد ، به تصویر کشیده است. در حالیکه این نویسنده ، نوشته های خود را تنها در کابوس های خود دنبال می کند ، ناگهان آنها را زنده و در مقابل خود می بیند ، افراد و تاریکی هایی که تا قبل از ورود آلن ویک به شهر برایت فالز تنها در کابوس های شبانه او بودند ، حالا در مقابل او ایستاده اند ، در حالیکه تاریکی آنها را احاطه کرده و نور ، این نعمت بزرگ تنها راه نابودی این کابوس های به واقعیت تبدیل شده است.

همانطور که در بازی مشاهده خواهید کرد ، روز و روشنایی آن همواره تاریکی را به دور خواهد راند و در روز ، هیچگونه اتفاق و حمله ای بر ضد افراد روی نخواهد داد و هرگونه حمله ای توسط تاریکی ، در شب و البته به دور از روشنایی های آن اتفاق می افتد.

گرچه با ادامه داستان بازی و ادامه روند تکراری حملات تاریکی در شب و جستجو و یافتن نور با گذشت زمان، بیزاری از تاریکی را در ذهن بازیکن ایجاد می کند اما همانطور که در نتیجه گیری پایان بازی آمده است ، باید گفت : “همانطور که نور وجود دارد ، تاریکی هم وجود خواهد داشت ، رابطه بین علت و معلول ، این تعادلی است که باید در طبیعت وجود داشته باشد ، برای رسیدن به روشنایی ابتدا باید از میان تاریکی گذشت.”

این بازی همچون یک سریال تلویزیونی ساخته شده است به گونه ای که در ابتدای هر مرحله ، حوادثی از مراحل قبل ، تحت عنوان آنچه گذشت نشان داده می شود.

و سال از زمان انتشار آخرین کتاب آلن ویک می گذرد ، یعنی دو سال از زمانیکه آلن توانایی خود در نویسندگی را از دست داده و دچار اضطراب و کابوس شده است. روزیکه آلن از یک مهمانی به خانه باز می گردد ، با همسرش ، آلیس دعوا کرده و آلن پیشنهاد می دهد تا برای مدتی به تعطیلات بروند و شهر کوچک برایت فالز را برای اینکار انتخاب می کنند.
شهر برایت فالز ، یک شهر کوچک با مناظر طبیعی بسیار زیبا اما حتی کوچک بودن این شهر نتوانسته جلوی نفوذ شهرت آلن ویک را بگیرد و در کمال ناباوری ، آلن مشاهده می کند که بیشتر مردم این شهر ، از پیشخدمت رستوران گرفته تا کلانتر شهر و گوینده رادیو ، از طرفداران رمان ها و به خصوص ، خود او هستند.
بطور اتفاقی آلیس و آلن کلید خانه ای در دریاچه ای به نام کالدرون را بدست آورده و به آنجا می روند. در شب ، آلیس بطور مرموزی ناپدید شده و آلن نیز خود ، یک هفته بعد در ماشین به هوش می آید ، بدون آنکه یک هفته گذشته را به خاطر آورد.
در ادامه بازی با تحقیقاتی که بَری ، دوست آلن انجام می دهد ، متوجه می شوند که وقایع رخ داده ، سابقه تاریخی دارند. ناپدید شدن انسان ها به شکل مرموز ، تبدیل شدن افسانه ها و نوشته ها به واقعیت که تمام این اتفاقات در حوالی دریاچه کالدرون رخ داده اند و ظاهرا این دریاچه نیرویی دارد که نوشته ها را به واقعیت تبدیل می کند و محوریت داستان بازی برروی همین نیرو بنیان گذاشته شده است. همانطور که گفته شد ، آلن یک هفته از زمان ناپدید شدن همسر خود را به یاد نمی آورد و همانطور که در بازی خواهید فهمید ، در این یک هفته در حال نوشتن داستانی به نام دیپارچر ، زیر نظر نیروی تاریکی موجود در دریاچه کالدرون بوده که با مداخله توماس زین ، آلن از بند تاریکی رها شده و فرار می کند و داستان را ناتمام می گذارد. به نظر می رسد که نیروی تاریکی موجود در دریاچه کالدرون ، به تنهایی نمی تواند وارد دنیا شود و نیاز به کسی دارد که با نوشتن یک داستان ، مقدمه ورود آن را به جهان مهیا کند ، در ابتدا توماس زین و سپس آلن ویک برای اینکار انتخاب شد ، در این راه پر خطر توماس زین که کلیه دست نوشته های آلن را در اختیار دارد ، آنها را در زمان های مناسب در اختیار آلن می گذارد. چه کمکی بهتر از اینکه با قرار دادن به موقع دست نوشته ها ، آلن را از اتفاقات پیش رو مطلع سازد ؟
پس آلن یک هفته در جزیره ای که نیروی مرموز موجود در آن ، توانایی تبدیل نوشته ها به واقعیت را دارد ، داستانی نوشته است و با گذشت زمان و پیدا کردن برگه های داستان ، متوجه می شود که اتفاقاتی که در اطراف او در حال روی دادن هستند ، توسط خود او نوشته شده اند اما پایان نانوشته این داستان چه خواهد بود ؟

   
بازدید : 3,616 views بار دسته بندی : اکشن ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 14 آگوست 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.