مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود نسخه فارسی بازی شهر مجازی: جامعه simcity societies - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

اویل 1 ریمیک

اویل 1 ریمیک

قیمت محصول : 50,000 ریال

50,000 ریال – خرید
19 خرید نسخه : 1.0

اولین نسخه از سری بازیهای سیم سیتی به سال ۱۹۸۹ توسط مغز متفکر بازیهای سبک شبیه سازی – ویل رایت – ساخته شد. شبیه سازی ساخت و توسعه شهرها در عالم بازیهای رایانه ای بقدری برای مخاطبان جذاب بود که هنوز و پس از گذشت بیست سال و عرضه نسخه های بسیار هنوز سری بازیهای سیم سیتی پر طرفدار و محبوب بوده و از معدود بازیهایی محسوب می شود که برای علاقمندان بازیهای رایانه ای خاطره ساز شده است. نسخه حاضر، آخرین نسخه از این سری بوده که به همراه توسعه دهنده آن عرضه شده است. در این نسخه شاهد ایجاد تفاوت های بنیادی در معیارها و عوامل مختلف طراحی و توسعه شهر هستیم.

http://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/03/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-simcity-societies.jpg

در -سیم سیتی (جامعه )- اساس کار بر مبنای مهندسی اجتماعی گذاشته شده است و برخلاف نسخ پیشین بازیکن به جای ساخت و توسعه شهر به ایجاد یک جامعه شهری با معیارها و اصول خاص و مورد علاقه خود می پردازد. در این نسخه تا حدود زیادی نیازهای مادی شهر حل شده تصور شده و تمرکز بر نیازمندیهای معنوی یک جامعه می باشد. ارزش های اجتماعی اصل مهمی در بازی هستند که بازیکن حول محور آنها و با تمرکز بر یکی از شش ارزش اجتماعی که در بازی گنجانده شده است، فعالیت های خود را شکل می دهد. تولید، شکوفایی، خلاقیت، معنویت، اقتدار و آگاهی مواردی هستند که بازیکن می باید گرایش خود به هر کدام را در طول روند بازی در شهر خود به نمایش بگذارد.
در نسخه فارسی دارینوس علاوه بر بخش راهنمای بازی که به کلی فارسی شده است،

سعی بر این بوده تا مفاهیم اساسی و نکات مهمی که بازیکن در روند بازی با آنها برخورد می کند فارسی شود تا سطح ارتباط مخاطب با بازی بالا برود. از این رو نسخه فارسی امکان ایجاد درک کاملی از آنچه در دنیای بازی می گذرد برای بازیکن فراهم کرده و جذابیت بازی را دوچندان می کند.

بازدید : 1,275 views بار دسته بندی : تاريخ : 1 آوریل 2019 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
saeed
پنج‌شنبه , 9 آگوست 2018

فایل rar خرابه!

ادمین
ادمینمدیر
پنج‌شنبه , 9 آگوست 2018

با تلگرام من در ارتباط باش
۰۹۳۵۴۶۲۰۸۳۹