مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی خط مقدم : جبهه های شرق و غرب Battlestrke : Western and Eastern Front - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
دانلود دوبله فارسی بازی اقاماتگاه شیطان : ظهور حقیقت

دانلود دوبله فارسی بازی اقاماتگاه شیطان : ظهور حقیقت

قیمت محصول : 70,000 ریال

70,000 ریال – خرید
7 خرید نسخه : 1.0

علاقمندان بازیهای رایانه ای سالهاست که شاهد آثاری بر اساس وقایع جنگ جهانی دوم در قالب بازیهای رایانه ای در سبک های مختلف می باشند. در این میان شاید سبک حادثه ای اول شخص ( Firsr Person Shooter – Action) بیشترین تاثیر را از این اتفاق جهانی گرفته باشد. این سبک به واسطه اصول اصلی و اساسی آن یکی از تاثیر گذارترین ابزارهای نوین برای به تصویر کشیدن وقایع جنگ در دهه اخیر محسوب شده تا آنجا که نسخه پنجم بازی کال آف دیوتی که شاه بیت بازیهای برگرفته از جنگ جهانی دوم محسوب می شود در حضور اعضاء بلند مرتبه سیاسی و در ساختمان پنج ضلعی پنتاگون وزارت دفاع ایالات متحده رونمایی می شود.

نسخه دوبله فارسی دارینوس Battlestrke : Western and Eastern Front
اگر چه در این مقدمه مجالی برای سخن گفتن از تاثیر تصویر و دنیای آن و ابزارهای نوین ساخت آن همچون بازیها بر عالم سیاست و سیاست گذاری فرهنگی نیست اما همین قدر را لازم می دانیم که توجه شما را به نقش پر رنگ قوای ایالات متحده در جریان بازی های ساخته شده بر اساس جنگ جهانی دوم جلب کنیم که فرسنگ ها با واقعیات تاریخی آن فاصله دارد.
سری بازیهای بتل استریک (BattleStrick) نیز با اقتباس از نبردهای تاریخی جنگ جهانی دوم ساخته شده است. حماسه دفاع خونین روس ها از استالینگراد و تعقیب قوای آلمان نازی در اروپا تا سقوط راشتاک و فروپاشی امپراطوری رایش از یک سو و همراه شدن با کماندوهای بریتانیایی در اروپا و شمال افریقا از سوی دیگر مجموعه عملیات هایی هستند که در سری بازیهای بتل استریک برای بازیکن در نظر گرفته شده است.

تصاویر محصول
39613548battle-for-the-pacific-pc-2BattleForThePacific-Screenshot03-CauldronBattlestrike_Force_of_Resista_3battlestrike-42dc0e3d-d67a-4340-a012-e96c33703d0-resize-750battlestrike-force-of-resistance-15gamebattlestrikeforceresistance26
بازدید : 1,049 views بار دسته بندی : تاريخ : ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.