مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی ندای وظیفه دو Call of Duty 2 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

قیمت محصول : 60,000 ریال

60,000 ریال – خرید
16 خرید نسخه : 1.0

انتشار نسخه شماره ۱ این بازی منتقدین و مخاطبان را، علیرغم وجود طیف وسیع بازیهایی که به جنگ جهانی دوم مربوط بودند تحت تأثیرخود قرار داد. برخورداری از صحنه های جنگ و درگیری های منحصر به فرد، قابلیتهای جالب و جذاب در انجام بازی به فرم چند نفره و جلوه های صوتی ویژه آن از عواملی بودند که در این تأثیر گذاری نقش بسیار مهمی داشتند. اگر در نسخه قبلی از این جهات از بازی لذت برده اید، مطمئن باشید که این نسخه نیز مورد توجه و استقبال شما قرار می گیرد.در این بازی می توانید در نقش نیروهای مختلف ظاهر شوید. بازی را به عنوان یک سرباز عادی در ارتش روسیه آغاز کنید که با تهاجم آلمانها به مسکو و استالنیگراد مقابله می کنند. بعد از پایان رسانیدن اولین عملیات در این قسمت می توانید به نیروهای انگلیسی ملحق شوید.

نسخه دوبله فارسی call of duty 2

نسخه دوبله فارسی دارینوس

در اینحالت بیشتر جنگها و درگیریها در صحراهای شمال آفریقا انجام می شوند که در آنجا با گروه معروف “Desert Rats” (موشهای صحرا) به جنگ با نیروهای مارشال رومل می پردازید، برای انجام آخرین عملیات در این گروه به فرانسه اعزام می شوید و با به پایان رساندن آن در نقش یک سرجوخه آمریکایی ظاهر می شوید که در اروپا انجام وظیفه می کند. هر کدام از ۱۰ مأموریت مختلف بازی از چند زیر مجموعه تشکیل می شوند. در حین انجام بازی، در نقش نیروهای متفاوتی ظاهر می شوید که قابلیتهای مختلفی دارند و این از محاسن این بازی است. به تصویر کشیدن شرایط واقعی جنگ از دیگر محاسن بازی است. این شما نیستید که همیشه می توانید به دشمن حمله کنید. بلکه نیروهای دشمن نیز می توانند به شما شبیخون زده و نیروهایتان را غافلگیر کنند. نکته جالب دیگر اینکه در زمانهایی که با نیروهای دشمن درگیر می شوید با از بین بردن نیروهای آنان ملاحظه می کنید که این نیروها جایگزین می شوند و این شرایطی مشابه با شرایط واقعی جنگ را تداعی می کند. اینکه شما می توانید یکه تاز میدان بوده و همه شرایط بر وفق مراد شما باشد از نکاتی است که باعث می شود خود را در یک میدان جنگ واقعی تصور کنید. جالب تر اینکه اگر در میادین جنگ و در تصمیم گیریها ضعیف باشید، سربازان دشمن (به کمک AI) کنترل شرایط را در دست گرفته و شما را تحت فشار قرار می دهند. و اما تفاوتها . . . اولین تفاوت این بازی با نسخه قبلی عدم وجود نشانگر سلامتی است و مصدوم شدن شما با تغییر رنگ سبز به قرمز و تغییر وضعیت فیزیکی بازیکن حاضر درجبهه مشخص می شود. برای حالت چند نفره فرمهای Team Deathmatch-Deathmatch و Capture – The –Flag وجود دارد.بعلاوه Search –and – destroy نیز که در نسخه قبلی نیز موجود بود، در اینجا هم وجود دارد. فرم ” head quarters” نیز در این نسخه وجود دارد که لذتبخش ترین فرم از میان ۵ فرم ذکر شده می باشد.

هر مأموریت با بخش نمایشی معرفی می شود و روایت مستند گونه این مأموریتها، علاوه بر ارائه و توضیح پیرامون مأموریت فرم واقعی تری به آن می دهند. گرافیک بازی فوق العاده است. انفجارها و دود حاصل از نارنجکها دودزا بسیار واقعی هستند و شرایط واقعی را برای شما تداعی می کنند. به علاوه جزئیات درنظرگرفته شده برای صحنه های مختلف نیز باعث شده تا محیطهایی جذاب و خیره کننده ایجاد شوند. به لحاظ صوتی نیز بازی بی نظیر است و جلوه های صوتی و جالبی را در آن شاهد بوده و صداگذاری شخصیتها نیز در نهایت دقت انجام شده است. این نسخه، دنباله بسیار مناسبی برای نسخه قبلی آن بوده و برخورداری از گرافیک خوب و صداگذاری فوق العاده و داستانی جذاب و AI قدرتمند دلیل موفقیت این اثر می باشد.

بازدید : 1,425 views بار دسته بندی : تاريخ : 2 اکتبر 2019 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
Amin
چهارشنبه , 8 ژانویه 2020

نسخه دوبله فارسی دارینوس هستش؟

ادمین
ادمینمدیر
پنج‌شنبه , 9 ژانویه 2020

بله