مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی سفر به سیبری ۲ Syberia - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

قیمت محصول : 150,000 ریال

150,000 ریال – خرید
127 خرید نسخه : 1.0 سازگار با مرورگرهای : اکسپلورر 8 , اکسپلورر 9 , اکسپلورر 10 , فایرفاکس , اوپرا , کروم , سافاری

سايبريا يك بازي فوق العاده است كه دارا ي ويژگيهايي است كه شايد كمتر بازي ماجرائي داراي آنهاست. اين بازي بر اساس تفكري خارق العاده ساخته شده است. معماهائي كه در طول بازي با آنها برخورد مي كنيم به طرز جالب توجهي طراحي شده اند. راجع به نسخه دوم بازي سايبريا نظرات مختلفي از طرف منتقدين بازيهاي رايانه اي ارائه شده است كه بخشي آن را مثبت و بخشي آن را داراي ساختاري ضعيف نسبت به نسخه اول ارزيابي كرده اند. به هر حال با هر تفكري كه به بازي سايبريا بنگريد تصاوير اين بازي شما را تحت تأثير قرار مي دهند.

 http://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2017/12/Syberia-2-v2.1.0.10-GOG.jpg
 گرافيك بازي بسيار دقيق طراحي شده و زواياي تصوير برداري بسيار مناسب انتخاب شده اند. به طوري كه صحنه ها بسيار طبيعي به نظر مي رسند. رد پاي كيت در برف، دويدن سنجاب در امتداد راه آهن ويا آبي كه در حين دويدن كيت و عبور از گودالهاي آب به اطراف پاشيده مي شود و … . وجود هيچ كدام از آنها ضروري نيست اما حضورشان بر ارزش هاي بازي مي افزايد. افكت هاي صوتي و ويژگيهاي شنيداري بازي نيز از حد بالايي برخوردارند مثل صداي باد ايجاد شده در اطراف باد در حال حركت كه در كمتر بازي ماجرائي تا اين درجه از دقت به چشم مي خورد.
طراحي مراحل و روند بازي در قسمت دوم نسبت به نسخه اول دقيق تر است. براي مراحل مختلف راه حلهاي مختلفي وجود دارد كه بايد با دقت آنها را يافت. شايد علاقه مندان سايبريا درهاي بسته نسخه اول را كه به جاي مشخصي منتهي نمي شوند را به ياد بياورند. در قسمت دوم از آنها خبري نيست. يافتن راه حل معماها در بعضي مواقع با روش سعي و خطا صورت مي گيرد اما در برخي ديگر بايد بسيار دقت شود. فيلم هاي بازي كه پس از عبور از هر مرحله و يافتن راه حل نمايش داده مي شوند مثلاً صحنه هائي كه رئيس كيت سعي دارد او را به نيويورك بازگرداند ، بسيار تأثير گذارند و بازيكن را بي اختيار به ياد فيلم همشهري كين مي اندازد.البته در مدل سازي شخصيتهاي فرعي فيلم ها از برخي از مدل هاي بازي Post Mortem (جنايتكار هتل اورفه) شركت Microids استفاده شده است. مثل دكتر كافنر به جاي رئيس كيت كه در پروژه گرافيكي عظيمي مثل سايبريا قابل اغماض است. در كل ، بازي سايبريا، در سبك ماجرائي بي همتا است. شايد تنها عشق و علاقه سازندگان بازي به كارشان بود كه توانست چنين اسطوره اي را در سبك ماجرائي خلق كند.

 توجه : اگر بازی در  این بازی در ویندوز۷ اجرا نشد  مراحل زیر را انجام دهید: 

بر روی آیکن بازی راست کلیک کنید کنید و گزینه Properties را انتخاب کنید 

در پنجره باز شده به زبانه compatibility رفته و طبق عکس زیر ، چک باکس رو فعال کنید و از کشوی باز شونده گزینه ی windows95 را انتخاب کنید

دانلود دوبله فارسی بازی محبوب سایبریا ۱ (syberia 1)

آموزش تصویری استخراج یا سر هم کردن فایل های پارت بندی شده که چندین قسمت دارند:

نرم افزار لازم winrar  اگر این نرم افزار را ندارید از اینجا دانلود کنید
اگر شما چندین فایل درید که مانند عکس زیر چندین پارت هستند و با سرهم کردن این پارت ها به یک یا چند فایل معین تبدیل می شوند که بعد از تبدیل میتوانید استفاده کنید ( فایل های پارت بندی شده به تنهایی قابل اجرا نیستند)
برای سرهم کردن همه Part ها باید ایتدا تام فایل های که اخر انها part01 تا … نوشته شده است را داخل یک پوشه جداگانه بریزید و سپس روی فایلی که اولین پارت است یعنی انتهای ان part01نوشته شده است کلیک راست کرده و مانند عکس زیر گزینه extract  here را انتخاب کنید که win rar به صورت خودکار تمام فایل هارا انتحاب میکند و شما لازم نیست که تک تک فایل هارا انتخاب کنید و بعد از ۱۰۰ درصد شدن شما یک فایل دارید که از سرهم شدن تمام پارت های شما بوده است و پایان

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

 

سفر به سیبری ۲ ….

:Romans Burg با شروع بازی، به عقب برگشته و با هانس صحبت کنید. او می‌خواهد به سایبریا برود. البته با یک قطار خودکار که نیاز به کوک شدن و ذغال دارد. از قطار خارج شده و به روی سکو بروید. در همین موقع کلنل امیلیف را خواهید دید. او به فروشگاه می‌رود. به فروشگاه بروید و با او صحبت کنید. بیرون رفته و بسمت جنوب در انتهای صحنه بروید. با اسکار صحبت کنید. دستگیره سمت چپ صحنه را فعال کرده و سپس اهرم را بچرخانید. اما هنوز کار تمام نشده است. احتیاج به ذغال سنگ دارید. با اسکار صحبت کنید.سمت شمال به طرف درب خروجی بروید. اما درب بسته است. به فروشگاه برگردید. خواهید دید که کلنل به پشت میز رفته است. جایی که کلنل قبلاً ایستاده بود رفته و کلید را از روی میز بردارید. به سمت سه ماشین شکلات دهی بروید. با کلید، ماشین سمت راست را باز کنید و سکه‌ها را بردارید. سکه پنجم را در ماشین سمت چپ قرار داده و دستگیره را بچرخانید. شکلات‌ها را بردارید و سپس سکه دوم را در دستگاه وسطی انداخته و دستگیره را بچرخانید. شکلات‌ها را بردارید. به بیرون رفته و به سمت ایستگاه ذغال سنگ بروید و دسته را فشار دهید. اتفاقی نمی‌افتد. با مالکا، دختر کوچک صحبت کنید. همان دختری که در زیر سکو ایستاده است. نزد کلنل رفته و در مورد ذغال صحبت کرده سپس به کلید اشاره کنید. او آن را گم کرده است. ولی نگران نباشید. به سمت مالکا رفته و در مورد کلید با او صحبت کنید. او یک بادکنک در دست دارد. شکلات‌ شکری را به او بدهید تا کلید را توسط بادکنک دریافت کنید. به سمت درب رفته و درب را باز کنید و به پایین بروید. 

Lower Romans burg: به جلو رفته و با مالکا صحبت کنید. او به Cirkos و Bourgoff اشاره می‌کند. به سمت چپ ودستگاه ذغال بروید. آن بنزین ندارد. گالن بنزین را برداشته و به سمت راست بروید. یک درب چوبی خواهید دید. درب را بکوبید. یک پشت درب با شما صحبت می‌کند. در مورد Gas صحبت کنید. ولی او به شما بنزین را نمی‌دهد. باید خودتان بنزین را بگیرید. او می‌رود. به سمت چپ، جایی که پوستر روی دیوار چسبیده و تخته‌ها ناموزون هستند بروید و به پوستر نگاه کنید. در قسمت بالای پوستر علامت تغییر می‌کند. پوستر را بکنید. داخل حیاط شوید. آنجا جعبه‌ای وجود دارد که در آن یک حیوان وجود دارد. به او نگاهی انداخته و چفت را باز کنید تا حیوان فرار کند. ایوان به دنبال او می‌رود. حالا می‌توانید گالن پر شده را بردارید. با برادر کسی که خوابیده است صحبت کنید. کیت به بیرون می‌رود. حالا به سمت راست رفته و طرف دستگاه ذغال سنگ بروید. و از گالن بنزین بر روی آن استفاده کرده و دستگاه را روشن کنید. به سمت مالکا رفته و با او صحبت کنید. به سمت راست رفته و به کافه بروید. با Mr. Cirkos صحبت کنید. به طرف اسب های مکانیکی رفته و به آنها نگاه کنید. یک قطعه کم است. دوباره نزد آقای Cirkos بروید و در مورد اسب‌ها صحبت کنید. بعد در مورد هانس صحبت کنید که و را می‌شناسد. از کافه بیرون رفته و به سکو برگردید و دستگاه ذغال سنگ را راه‌اندازی کنید تا واگن پر شود . اینک اسکار پیش شما می‌آید و می‌گوید که هانس ناپدید شده است. به سمت کافه Cirkos بروید. صحنه‌ای خواهید دید. هانس 

آنجاست. با هانس صحبت کنید. او مریض است. بیرون رفته و اسکار را ببینید. بیرون رفته و با مالکا صحبت کنید. او به شما می‌گوید که باید به Monastery ( صومعه) بروید. به کافه بروید. دوباره اسب‌ها را ببینید و با Cirkos صحبت کنید. بیرون رفته و با مالکا صحبت کنید. او به شما یک ژتون می‌دهد. مستقیم تا آخرین قسمت به جلو بروید و از دهکده خارج شوید. مستقیم تا دستگاه کنار پل جلو بروید. ژتون را داخل دستگاه انداخته و دسته را بکشید. دستمال را بردارید. به پیش هانس بروید و دستمال را روی صورتش قرار دهید. البته نمی‌توانید از پل رد شوید . چون هوا سرد است و شما لباس گرم می‌خواهید. به طرف قطار برگردید. نزد هانس رفته و دستمال را روی او استفاده کنید. Han’s Shroud را بردارید. نزد کلنل رفته و کمک بخواهید. او یک نردبان می‌آورد. از آن بالا رفته و یک لباس بردارید و در حمام قطار آن را عوض کنید. درب ورودی سمت چپ صحنه، حمام است. وقتی که وارد می شوید کیت با لباس جدید خارج می شود. حالا به سمت پلی که دستمال را برداشتید بروید. بعد از پل به یک صومعه می‌رسید. 

Monastery: به سمت راست رفته و راه را مستقیم ادامه دهید. با مرد صحبت کنید. برگشته و نزد کلنل امیلیف بروید. با او صحبت کنید. او به شما سه عدد سوت می‌دهد. دوباره نزد مرد روحانی بروید و سوت نقره‌‌ای را به او بدهید. او می‌رود. یکی از لباس‌ها را بردارید. او به پشت سنگ می‌رود و آن را می‌پوشد. برگشته و به سمت آسانسور بروید و دسته زنگ را بکشید. آسانسور پایین می‌آید. سوار آسانسور شوید. مستقیم جلو بروید. زنگ به صدا در می‌آید. به قسمت وسط صحنه رفته و به داخل ساختمان وسط بروید. در داخل ساختمان راه را مستقیم تا انتهای راهرو ادامه دهید. در انتهای راهرو اسقف اعظم را خواهید دید. او با شما صحبت می‌کند. دوباره با او صحبت کنید. به جلو رفته و به راهروی بین دو ستون بروید. در راهرو یک درب وجود دارد که هانس آنجاست. با هانس صحبت کنید و به بیرون بروید. با مرد صحبت کنید. او چیزی به شما می‌دهد. بیرون بروید و فرچه را بردارید. به اتاق اسقف بروید. عکس عیسی مسیح را روی دیوار روبرو خواهید دید. به سمت چپ نگاهی بیندازید. روی کتاب از فرچه استفاده کنید. یک عکس ظاهر می‌شود. بیرون بروید. در محوطه بزرگ به سمت راست بروید و وارد کتابخانه شوید. به سمت راست بروید تا به انتهای پله‌ها برسید. در پایین دسته آهنی را در گوشه سمت راست بردارید و مطابق شکل، شمع‌ها را روشن كنید.(نوک صلیب روشن دوتا خاموش دوتا روشن سه تا خاموش دوتا روشن) دریچه نور در بالا باز می‌شود . به بالا بروید. به قسمت چپ درب ورودی بروید. و Glass Mammoth و Stacned را روی دریچه قرار دهید و به ترتیب روی پایین، چپ، بالا، راست، كلیك كنید. نور باریك می‌شود و عكس ماموت روی دیوار مقابل می‌افتد.به سمت ماموت روی دیوار بروید و به آن نگاهی بیندازید. و بر دكمه روی دایره كلیك كنید. قفسه وسط صحنه باز می‌شود . كتاب و جام را بردارید. به بیرون بروید. به سمت وسط صحنه بروید و در راهروی ورودی قرار بگیرید. در همان راهرویی كه از آسانسورپیاده شدید یك فرقون خواهید دید. قیچی را از داخل آن بردارید. به وسط صحنه برگشته و به سمت درخت بزرگ در سمت چپ صحنه بروید. به جلو رفته، به قبرستان خواهید رسید. به جلوتر رفته و یك سنگ قبر را خواهید دید كه با علف‌های هرز روی آن پوشانده شده است. از قیچی استفاده كنید و علف های هرز را بچینید. علف‌ها را برداشته و به سمت آسانسور برگردید. یك دستگاه خواهید دید( دستگاه‌ شمع ‌ساز) كبریت را بردارید. علف‌ها را داخل دستگاه بریزید. ظرف استوانه‌ای زیر را باز كنید. روی دسته متصل به زنجیر، آنجایی كه فتیله‌ها هستند كلیك كنید. ظرف استوانه‌ای را ببندید. دسته سمت چپ را بكشید. بالای استوانه دسته قرمز را فشار دهید. ماده‌ای درون استوانه می‌‌ریزد. استوانه را باز كنید و شمع ‌را بردارید(شمعی سبز رنگ) به نزد هانس بروید. روی میز را ببینید استوانه را روی میز قرار دهید وشمع را در داخل آن قرار دهید و با كبریت آن را روشن كنید. با هانس صحبت كنید. به اتاق اسقف بروید. اسقف آنجا نیست. به اتاق او بروید و كلید را بردارید. برگردید. در كنار درب خروجی سمت راست یك درب آهنی خواهید دید. آن را با كلید باز كنید و داخل شوید. در داخل یك ‌طناب بزرگ خواهید دید، آن را بكشید تا زنگ به صدا در بیاید. به قبرستان و به آن جایی كه قبلاً یك راهب در حال كار بود بروید. روی تابوت کنار دیوار شکسته کلیک کنید. صحنه‌ای خواهید دید. به اتاق هانس بروید با او صحبت کنیدو با هانس از آنجا فرار كنید. در قطار با هانس صحبت كنید. 

Romans Burg Again: قطعه نعل اسب‌ها را از هانس بگیرید و به كافه بروید. قطعه را روی اسب‌ها كار بگذارید و دستگاه را به این شكل راه‌اندازی كنید. قطعه فلزی دستگاه به ۴قسمت تقسیم شده در هم قسمت سه عدد سوراخ قرار دارد دوتای بالایی را به سوراخ ها نزدیک هم وصل کنید و دوتای پایین را یکی به وسط و دیگری را به سوراخ بالایی وصل کنیددستگاه درست می شود ولی كار نمی‌‌كند. دوباره دسته‌‌ها را بیرون آورده و روی دسته وسطی كلیك كنید تا عقربه‌ها جابجا شوند. دو بار دیگر این كار را آنجام دهید تا عقربه ‌به سمت راست برسد. دوباره دسته‌ها را كار بگذارید. خواهید دید كه اسب ها به راه خواهند افتاد. صحنه‌ای از دزدیده ‌شدن قطار را خواهید دید و شما از قطار جا مانده‌اید. یك دسته در کنار پله‌‌هاو دروازه وجود دارد. آن بكشید. یك دستگاه بالا می‌‌آید. به پایین رفته و به آنجایی كه بنزین را برداشته بودید بروید.( ولی قبل از آن باید دوباره به فروشگاه راه آهن بروید و شكلات‌های ماهی ‌شكل را بردارید. اگر آ‌نها را قبلا برنداشته‌اید) درب باز است و تلفن زنگ می‌زند. اسكار می‌باشد که می‌‌گوید كه ترن دزدیده شده است. برگشته و روی آن دستگاهی كه روی ریل قرار دارد كلیك كنید. ولی به یك چیز سنگین نیاز دارید. به جایی كه بنزین را برداشتید بروید. یك سگ 

سفید(Yuaki) در همانجا خواهید دید. شكلات‌ها را به او بدهید. به سمت دستگاه روی ریل برگشته و سگ همراه شما می‌‌آید. به سمت عقب دستگاه كلیك كنید و صحنه‌ای ببینید. از Romans Burg خارج شوید. 

Collapsed Bridge: به سمت راست بروید. راه را تا انتهای مسیر دنبال كنید، جایی كه سگ شما برای یك سگ آبی پارس كند. جلوتر رفته تا به منطقه‌ای برسید که از یك طرف به رودخانه و از طرف دیگر به جنگل منتهی می‌شود. در وسط صحنه چند سنگ و شاخه وجود دارد. شاخه‌ها را برداشته و به عقب، جایی كه یك جغد سفید روی شاخه درخت نشسته بود برگردید. روبروی جغد یك سنگ یخ زده خواهید دید كه روی آن یك ماهی منجمد وجود دارد. شاخه‌ها را زیر سنگ قرار دهید و آن را با كبریت آتش بزنید و ماهی را بردارید. به سمت سگ برگشته و ماهی را به او بدهید. سپس به سمت سگ آبی برگشته و خواهید دید كه درخت افتاده است و شما می‌‌توانید از روی آن عبور كنید و به آن سمت رودخانه بروید. به جلو بروید. به یك دوراهی خواهید رسید. به سمت چپ بروید. راه را ادمه دهید تا به یك كلبه جنگلی برسید. به داخل كلبه رفته و تاقچه‌های بالای شومینه را بررسی كنید و عروسك و تبر و كتاب را بردارید.توجه داشته باشید که حتما به آشپزخانه رفته و سبد را از روی میز بردارید. از درب پشتی كلبه خارج شوید. به یك دریاچه می‌رسید که باید ماهی‌‌گیری كنید. قلاب را برداشته و از كیف پایین كنار خود، طعمه سمت راست از بالا را بردارید. قلاب را به سمت راست صحنه بیندازید و سعی كنید یك ماهی نارنجیOrange Salner بگیرید. پس از آن به خانه برگشته و از درب دیگر خارج شوید. یك خرس در بیرون منتظر شماست. به طرف پنجره سمت راست بروید و از آن به بیرون نگاه كنید. ماهی را برای خرس بیندازید. خرس می‌‌رود و شما می‌‌توانید از كلبه خارج شوید. به جایی كه یك پل شكسته وجود داشت بروید. همان پلی كه یك درخت بزرگ در كنار آن قرار دارد. با تبر، طناب روی پل را ببرید و آن را بردارید. طناب را بر روی درخت استفاده كنید تا به آن طرف پل بروید. راه را مستقیم ادامه دهید تا به یك دیوار یخی برسید. صحنه‌ای خواهید دید. از تبر بر روی دیواره یخی استفاده كنید و به بالا بروید. به این صورت عمل كنید. 

دو بار به بالا- دوباره بالا و دوبار به سمت راست. بالا- چهار بالا و بعد چهار بار به سمت چپ. بالا و بالا و بعد به سمت راست 

دوبار- حالا بالا و بالا بعد سمت راست و بعد چهار بار بالا و به انتهای دیواره یخی خواهید رسید. صحنه‌ای خواهید دید. به یک سه راهی می رسید.

 مستقیم به جلو بروید. راه را ادامه دهید تا به هواپیمای سقوط كرده برسید. به سمت جلو هواپیما بروید. اولین سوییچ (قرمز رنگ)از سمت را بچرخانید تا بیسیم روشن شود.چون خلبان باید با بی‌سیم صحبت كند.سپس به سه راه برگشته و به سمت چپ بیایید (سمت دوربین) و به سمت ایستگاه ماهواره‌ای بروید. به سمت ایستگاه آمده و هر دو دستگاه (بیسیم و رادار) را روشن كنید. سپس به بالای برج ماهواره‌ای رفته و آن را بچرخانید تا رادار در ربع چهارم قرار بگیرد. به پایین آمده و به بی‌سیم عدد ۰۳۲۸ را بدهید.بعد دکمه پایین میکروفون را فشار دهید تا خلبان بیدار شود. به سمت هواپیما برگشته وبا خلبان صحبت كنید. او همان بوریس است. روی هواپیما كلیك كنید و به هواپیما عدد ۸۳۱۵ را بدهید. صحنه‌ای خواهید دید. پس از اتمام صحنه به سمت راست صحنه بروید. در روی برفها چیزی خواهید دید. آن دست اسكار است. آن را از زیر برفها بیرون بیاورید و با او صحبت كنید. به سمت كابین هانس بروید و روغن و نقشه را بردارید و به بیرون برگردید و روغن را به اسكار داده تا او دوباره به حالت اولیه خود بازگردد. به كابین اسكار بروید و با او صحبت كنید. به كابین هانس برگردید. خواهید دید كه قطار گیر كرده است. به قسمت قبل از كابین هانس بروید. همان‌ جایی كه پانل به روی زمین افتاده است. به پیش اسكار رفته و با او صحبت كنید. دوباره به سمت پانل برگشته و در كنار پانل به اسكار تلفن كنید. شماره اسكار در حافظه تلفن ذخیره شده است. پانل باز خواهد شد. باید به وسیله‌ آن قطار را جدا كنید. به ترتیب روی اولین و سومین و پنجمین نقطه روی استوانه كلیك كنید. قطار آزاد می‌شود و صحنه‌ای خواهید دید. 

به جلو و سپس به سمت راست بروید. اسكار به شما تلفن می‌‌كند. در خورجین سورتمه نگاهی بیندازید. یك دستمال پیدا خواهید كرد. آن را بردارید. در سمت چپ یك مجسمه چوبی شاهین خواهید دید. دستمال را در دهان شاهین قرار دهید. 

بعد به سمت عقب به كنار قطار و بعد به سمت راست قطار بروید. در آنجا ایوان را خواهید دید. با او صحبت كنید. پس از صحبت كردن، او می رود و كفش‌های یخ شكن را جا می‌‌گذارد. به همان محل ‌شاهین چوبی برگردید و آنها را بردارید. به وسیله آن به بالای جاده یخی بروید. راه یخی را ادامه دهید تا صحنه‌ای ببینید. ایگور برادر ایوان را خواهید دید كه شما را تهدید به مرگ می‌‌كند. به اسكار تلفن كنید. بعد از به صدا در آمدن بوق قطار به سمت چپ صحنه بروید و روی سورتمه كلیك كنید و با چاقو كه روی آن قرار دارد بند سورتمه را پاره كنید. سورتمه به جلو می‌‌آید و یخ‌ها را می‌‌شكند و شما به دهكده یوكول‌ها می‌‌افتید.

دهكده یوكول‌ها: 

از اتاق بیرون آمده و بعد از صحبت كردن با رییس قبیله یوكول‌ها( همان كسی كه در سمت چپ صحنه قرار دارد) هانس دوباره 

مریض شده است. پشت سر در درون سبد یك شاخ گوزن بردارید. به سمت راست بروید. دو طبل بزرگ خواهید دید. اینجا همانجایی است كه هانس قرار دارد. به پایین صحنه آمده و در سمت چپ صحنه در روی نرده‌ها بند چرمی را بردارید. آن را با شاخ گوزن تركیب كنید و یك تیركمان خواهید داشت. به جلو طبل‌ها برگشته، قندیل‌هایی در بالای دستگاه طبل‌زن خواهید دید. با تیركمان به سوی قندیل‌ها نشانه ‌روی كرده و قندیل را با تیركمان بزنید. قندیل می‌افتد و جلوی آب را می‌‌گیرد و ضرب طبل‌ها متوقف می‌شود. وارد قسمت باز شده شوید. به جلو رفته و به پیش زن جادوگر بروید و با او صحبت كنید. او به میوه‌های خیالی نیاز دارد و شما باید آنها را برای او بیاورید. 

به قسمت راست صحنه بروید و در روی دیوار ماسك را برای اسكار بردارید. حالا برگشته و به سمت چپ بروید. در آنجا چرخ دعا را بردارید و به بیرون بروید. برگردید و به همان‌جایی كه بند چرمی را برداشتید ادامه دهید. به جلوتر رفته تا به دستگاه آب‌كشی برسید. مشك خالی را بردارید. در پایین چوب پنبه را نیز بردارید. مشك خالی را روی دستگاه قرارد داده و به پایین بفرستید تا از آب پر شود. سپس آن را بردارید. به سمت دوربین حركت كنید و به پایین صحنه بروید. در كنار محوطه نگهداری یوكی‌‌ها كلیك كنید و استخوان ماهی را بردارید. حالا به سمت راست بروید. در این قسمت به سمت روبرو بروید و از پل عبور كنید و به سمت غار بروید. راه را تا انتها ادامه دهید تا به غار برسید. به داخل غار رفته و به سمت چپ بروید. در اینجا بازی را ذخیره کنید. به جلوتر رفته تا جایی كه یک موش قرار دارد. چوب پنبه را در سوراخ پایینی سمت راست قرار دهید. 

حالا به كنار پایه نزدیك درخت رفته و چرخ دعا را روی آن آویزان كنید و آن را بچرخانید و به سمت موش برگردید. چوب پنبه را 

بردارید و در سوراخ روبروی موش قرار دهید. موش از آن عبور می‌‌كند. حالا دوباره چوب پنبه را بردارید و در سرواخ زیر موش 

قرار دهید و از مشك پر آب روی سوراخ بالایی استفاده كنید تا محوطه از آب پر شود و موش به بالا برود. حالا از سوراخ بالایی سمت راست، استخوان ماهی را داخل انداخته تا موش از آن بالا برود و میوه‌ها را برای شما بریزد. میوه‌ها را برداشته و به پیش زن جادوگر برگردید و با او صحبت كنید. صحنه‌ای خواهید دید و شما به دنیای خیالی هانس می‌‌روید. دنیای خیالی: به داخل غار ماموت در جلو بروید و راه را مستقیم ادامه دهید تا به انتهای غار برسید. و در ته غار عروسك ماموت را از كف غار بردارید. بعد برگردید و از پل و قایق گذشته تا به حیاط سنگ فرش شده برسید. به جلوتر بروید تا جوانی ببینید. با او صحبت كنید. نكته مهم در صحبت با او این است كه پدر باید الان در خانه باشد تا اینكه به كارخانه برود. از حیاط خارج شوید و به سمت غرب خیابان بروید. به سمت راست بروید و راه را تا انتهای خیابان ادامه دهید تا به دیوار خانه برسید. نرسیده به پل در سمت راست، خانه آقای وارلبرگ می‌باشد. وارد خانه شوید و به سمت راست اولین مسیر بروید. به جلو رفته و وارد خانه شوید. در داخل خانه به سمت چپ صحنه رفته و وارد اتاق شوید و با آقای وارلبرگ صحبت كنید. بعد از اتمام صحبت به راهرو برگشته و به بالای پله‌ها بروید. جایی كه هانس قرار دارد. درب الان قفل است و تنها راه شما این است كه برگردید و به ساعت نگاهی بیندازید. ساعت ۲:۴۵ دقیقه است. روی دو آدمك كلیك كنید. به پیش آنا برگردید. او به شما می‌‌گوید كه پدر راس ساعت ۷:۱۵ دقیقه به سر كار می‌رود. سپس به خانه برگردید و به سمت ساعت بروید. در ساعت سوییچ سمت راست ساعت را ۳۰ دقیقه و سوییچ سمت چپ ساعت را ۱۵ دقیقه جا‌بجا می‌‌كند. ساعت را روی  ۷:۱۵ تنظیم كنید و روی یكی از طناب‌های كنار پاندول كیلك كنید و بعد روی پدال كلیك كنید(یا برعكس) بعد روی زنگ بین دو آدمك كلیك كنید بعد خواهید دید كه آقای وارلبرگ می‌رود ولی كلید را با خود نمی‌‌برد. بعد از رفتن آقای وارلبرگ كلید را بردارید و به بالا بروید و درب را باز كنید. به جلو رفته و هانس را خواهید دید. با او صحبت كنید. او با شما صحبت نمی‌‌كند. عروسك ماموت را به او بدهید و او با شما صحبت می‌‌كند. هانس یك دفعه‌ غیبش می‌زند. روی میز هانس كلیك كنید و شما به دنیای واقعیت برمی‌‌گردید.

 دهكده یوكول‌ها:

 با زن جادوگر صحبت كنید و به بیرون بروید. شما باید به پیش اسكار بروید. سه بار به قسمت پایین و سپس به راه وسطی بروید و در كنار محوطه یوكی‌‌ها به قسمت بالا بروید(بالای قسمت ریل) از نردبان استخوانی ‌شکل بالا بروید و راه را به سمت جلو ادامه داده و آنجا از غار بیرون بروید. در دهانه غار در بیرون از دهكده دو مرد را می‌‌بینید كه ازاسكار می‌‌ترسند. شما باید به اسكار ماسك را بدهید تا آنها از او نترسند. به بیرون آمده و در قسمت جلوی قطار روی گیره‌ی متصل به طناب كوچك كلیك كنید ولی سنگین است. نزد دو مرد بومی بروید و از آنها کمک بخواهید. آنها به کمک شما می‌آیند. اینک باید به جلوی قطار بروید و كابل را محكم كنید. كافی است كه فقط روی گیره كلیك كنید تا گیره طناب را محكم بكشد و طناب صاف شود. حالا به قسمت نردبان استخوانی شكل برگردید و قبل از نردبان از روی پلكان چوبی بالا بروید. در وسط راه چوبی به سمت راست صحنه به بالا بیایید. به آن دو دسته نگاه كنید. دسته سمت راست را نگاه كنید و آن را بكشید. قطار به داخل دهكده می‌‌آید. به داخل قطار رفته و نزد هانس بروید. روی اسكار كلیك كنید. در مورد قلب با او صحبت كنید. او نزد هانس می‌‌رود و روی تخت می‌خوابد پیش هانس بروید و روی اسكار كلیك كنید. قلب او را می‌بینید. مرحله اول ساعت ( ۷و بعد ۳ ) و سپس مرحله دوم ساعت ۱۲،۳،۶،۹به صورت زیر عمل کنید. 

كلید را بردارید. هانس دورن بدن اسكار قرار می‌‌گیرد و اسكار جای خود را به هانس می‌‌دهد. به داخل قطار بروید و به صفحه 

كنترل نگاه كنید. كلید را بین دو عقربه‌ی بالای چرخ قرار دهید. بدین صورت عمل كنید.

۱- روى اهرم بالایى سمت چپ کلیک کنید.

۲- کلید سمت چپ ( کنار چرخ ) را کلیک کنید تا آب تامین شود.

۳-روى اهرم بالاى راست کلیک کنید.

۴- بار دیگر روى اهرم بالاى سمت چپ کلیک کنید.

۵- کلید سمت راست ( کنار چرخ ) را کلیک کنید تا ذغال سنگ تامین شود. (حال دو درجه پر را نشان مى دهد)

۶- چرخ سمت چپ را بچرخانید تا بخار آماده شود.

۷- کلید سمت چپ پایین را کلیک کنید.

۸- چرخ بزرگ پایین سمت چپ را بچرخانید .” یخ ها آب مى شود و قطار آماده حرکت است

به كنار پل منتهی به كشتی بروید و با رییس قبیله صحبت كنید. به داخل كشتی بروید و با هانس صحبت كنید. او می‌‌گوید كه یوكی را نیز باید با خود ببریم. به كنار قفس یوكی‌‌ها آمده و درب قفس نگهداری یوكی‌‌ها را باز كنید و دوباره به كشتی برگردید و سوار كشتی شوید. صحنه‌ای خواهید دید. یخ‌های شناور: متاسفانه لنگر كشتی گیر می‌‌كند و شما نمی‌‌توانید به جلوتر بروید. به سمت راست صحنه و بعد به بالا و به سمت اسكلت نهنگ بروید. آنجا را نگاه كنید و قندیل را بردارید. برگردید و طناب را دنبال كنید و با قندیل روی لنگر كشتی كلیك كنید تا طناب لنگر پاره شود. برگردید و سوار كشتی شوید. ولی می‌‌بینید كه ایوان مزاحم سوار كشتی شده است پس باید راهی پیدا كنید و شما هم به داخل كشتی بروید. به محل لنگر كشتی بروید در آنجا راهی خواهید دید. در صحنه بعدی به سمت چپ بروید. یك لانه پنگوئن خواهید دید. عروسك روسی را در داخل لانه پنگوئن‌ها قرار دهید. خواهید دید كه پنگوئن‌ها به سمت شما می‌‌آیند. به محل پنگوئن‌ها بروید.( به سمت راست و سپس باز هم به سمت راست) یخ می‌‌شكند ولی این تنها راه است با قندیل بر روی یخ‌ها كلیك كنید تا یخ كلا جدا شود. حالا وارد كشتی شده‌اید. روی بشكه كلیك كنید. آنرا جابجا كنید. حالا به سمت درب پشت بشكه بروید( قسمت بالا سمت راست) به اتاق هانس می‌رسید. از پله نزدیك هانس بالا بروید و قلاب سفید رنگ زیر پنجره را بردارید و برگردید و به اتاقی كه بشكه وجود داشت بروید. به بالای بشكه بروید و قلاب را به سر طناب بیندازید( البته قلاب را روی ستون و سپس به طناب متصل كنید) به پایین آمده و روی دسته كنار بشكه كلیك كنید. ایوان به پایین می‌افتد و صحنه‌ای از كشته ‌شدن ایوان توسط پنگوئن‌ها خواهید دید. 

سایبریا:

 هانس از كشتی به بیرون می‌‌رود. به قسمت بالا سمت راست رفته و از پله‌ها بالا بروید. در آنجا مردی را خواهید دید، با او صحبت كنید. ولی او مرده است. گردنبند را بردارید و در جهت خلاف همان مسیری كه آمدید برگردید تا به اسكله برسید. در اسكله به سمت پایین آمده و روی جعبه كلیك كنید و بشقاب‌های سنگی را بردارید بعد به طرف بالا بروید. به یك راه خواهید رسید. در ابتدای راه در سمت راست گوشه پایین كلیك كنید و گل و بشقاب‌ سنگی را بردارید به كشتی برگردید و گل را به یوكی بدهید تا او از خواب بلند شود. به راهرویی كه گل را كندید برگردید. به جلوتر رفته، هانس را خواهید دید. زیر چرخ دستی روی دسته كلیك كنید. یوكی به داخل قفس می‌‌پرد و درب باز می‌شود . به داخل رفته و به دنبال هانس بروید. به بالای پله‌ها بروید. رو به پایین، دستگاه را خواهید دید. روی دستگاه كلیك كنید و زیر آن را نگاهی بیندازید و باید قطعات را از روی شكل در جاها قرار دهید و در انتها دستگیره را فشار دهید تا روی آن شن بریزد و كلید را بردارید. اگر كلید بیرون نیاید. قطعات اشتباه است. البته یك قطعه سنگ در همین نزدیكی‌‌ها است. از پله‌ها بالا بروید و از هانس بگذرید و به سمت چپ بروید. در كنار دستگاه كنار چرخ را نگاه كنید. یك صفحه وجود دارد. كلید را در سوراخ قرار دهید تا صفحه باز شود. كلید را بردارید و در سوراخ هجدهم (پایین دومی از سمت چپ) بعد به سمت چپ آمده و روی لوله‌ها كلیك كنید و سوراخ‌ها را به ترتیب

سطر بالایى از راست باز ، نیمه باز ، باز

سطر پایینى از راست باز ، بسته ، نیمه باز

باز كنید و بعد اهرم سمت راست را بكشید و صحنه پایانی بازی را مشاهده كنید. پایان

 
بازدید : 8,429 views بار دسته بندی : تاريخ : 7 آوریل 2017 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.

ادمین
ئخسه

بهترین بازی دنیا اقا۳رووکی میزاری

ادمین
کسری
پنج‌شنبه , 12 سپتامبر 2019

سلام
پرداخت کردم ولی نه لینک دانلود برام اومده نه ایمیل. لطفا رسیدگی کنید

ادمین
ادمینمدیر
پنج‌شنبه , 12 سپتامبر 2019

بازی به ایمیلتون ارسال شد

ادمین
Sajjad
پنج‌شنبه , 19 مارس 2020

سلام وقت تون بخیر.
بنده بازی رو خریداری کردم و یک پارت رو بیشتر دانلود نکردم.والان موقع استخراج کردن نیاز به پارت دوم دارم ولی نمیتونم از طریق سایتون دانلود کنم.لطفا راهنمایی کنید

ادمین
ادمینمدیر
پنج‌شنبه , 19 مارس 2020

با تلگرام من در ارتباط باشید

ادمین
صبا
جمعه , 10 جولای 2020

این نسخه فارسی هستش؟

ادمین
ادمینمدیر
جمعه , 10 جولای 2020

تمام بازی های ما فارسیه