مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود دوبله فارسی بازی باب تعمیرکار در باغ وحش Bob The Builder Zoo - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
دانلود دوبله فارسی بازی اقاماتگاه شیطان : ظهور حقیقت

دانلود دوبله فارسی بازی اقاماتگاه شیطان : ظهور حقیقت

قیمت محصول : 25,000 ریال

25,000 ریال – خرید
2 خرید نسخه : 1.0

باب تعمیرکار (Bob The Builder) یکی از شخصیت های جذاب کارتونی است که به واسطه ماهیت سازنده و ایجاد روحیه سازندگی در مخاطب گروه سنی کودک طرفداران بسیاری دارد.باب به همراه گروه ماشین هایش تقریبا” از عهده هر کاری بر می آیند. آنها می سازند، تعمیر می کنند و به سایرین کمک می کنند تا مشکلاتشان حل شود.
در این مجموعه دو بازی باب توسط دارینوس فارسی شده است. در اولین ماجرا باب به مجموعه ای از فعالیت ها در پارک می پردازد. باب در این بازی با کمک بازیکن تلاش می کند تا به دوستانش در قسمت های مختلف پارک کمک کند. ساختن زمین گلف و مسیر پرش، پازل استخوانهای دایناسور، ساخت مسیر انتقال غذا به سنجاب ها و قسمت های دیگر بازی همه به گونه ای طراحی شده است تا کودکان به راحتی با بازی ارتباط برقرار کرده و نه تنها از یک سرگرمی آموزشی لذت ببرد بلکه در جریان مراحل مختلف از هوش و خلاقیت خود استفاده کند.

بازی دوم این مجموعه، باب در باغ وحش است. همان گونه که از نام این عنوان پیداست. باب در این بازی با حیوانات سروکار دارد و باید مشکلاتی را که برای آنها و شهر پیش آمده را با ساخت یک باغ وحش حل کند.
باب برای ساخت باغ وحش نیز با کمک گروه ماشین هایش و همچنین هوش بازیکن مراحل مختلفی را پشت سر می گذارد که در عین جذابیت یک سرگرمی رایانه ای تلاش می کند محیطی فراهم کند تا به شکوفا شدن  خلاقیت کاربر کمک کند.

تصاویر محصول
51Bv-FGD+YL1287249724_bobo_builder_upBob the Builderdarinoos_04Bob the Builderdarinoos_08Bob the Builderdarinoos_13images
بازدید : 1,394 views بار دسته بندی : تاريخ : ۵ تیر ۱۳۹۶ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.