مرجع بازی های دوبله فارسی دانلود بازی دوبله فارسی مهاجران: در مسیر حکمرانی The Settlers 7 : Path to a kingdom - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
 
اهریمن ساکن HD ریمتسر

اهریمن ساکن HD ریمتسر

برنامه آینده

برنامه آینده

قیمت محصول : 70,000 ریال

70,000 ریال – خرید
19 خرید نسخه : 1.0

هفتمین عنوان از سری بازیهای استراتژیک همزمان ستلرز در مقطع زمانی اواخر قرون وسطی در اروپا می پردازد.این نسخه که با عنوان “مهاجران در مسیر حکمرانی” به فارسی برگردانده شده است هموچون عناوین قبلی سری مهاجران با تمرکز بر ساخت و ساز و توسعه شکل گگرفته است و در عمل چندان توجهی به جنگ درگیری در آن نشده است اگر چه جنگ همواره گزینه ایی بروی میز است.

علاقمندان بازیهای استراتژیک در مسیر حکمرانی مهاجران تصاویری بدیع و چشم نواز خلق می کنند. شهرهایی زیبا و رنگارنگ که روندی جذاب را در شکل گیریشان برای خلق شان رقم می زنند.

http://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/edd/2018/03/The-Settlers-7-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C.jpg

رقابت در بدست گرفتن قدرت در سرزمین تاندریا محور اصلی داستان بازی را رقم می زند. داستانی که با در بر گرفتن شخصیت هایی جذاب از فرا و نشیبی گیرا برخوردار بوده و بازیکن را تا به انتها همراهی می کند.

اقتصاد و تجارت و تولید امور اصلی و اساسی بازی را تشکیل می دهند و طراحان با نوآوریهایی که در خلق بازی از خود نشان داده اند. اثری متفاوت در سبک استراتژیک همزمان از خود به جا گذاشته اند.

ستلرز ۷ به واسطه اینکه بستر ساز نسخه آنلاین این بازی است عنصر رقابت را در مرکز فعالیت ها در روند بازی قرار داده است.

بازیکنان در مهاجران سه گزینه برای رسیدن به حکمرانی در پیش دارند. تولید و تجارت، جنگ و درگیری و علم و دانش و فن آوری که با انتخاب هر یک مسیری متفاوت را تا رسیدن به راس هرم قدرت تجربه می کنند.

روش دوم برای دانلود فایل به این صورت می باشد که کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Copy Link locations را انتخاب کنید . سپس وارد برنامه اینترنت دانلود منیجر شده و لینک کپی شده را در قسمت آدرس کپی کنید .

بازدید : 1,871 views بار دسته بندی : تاريخ : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ به اشتراک بگذارید :