مرجع بازی های دوبله فارسی راهنمای مراحل بازی فکری دراکولا Dracula Origin - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

سازندگان سری بازیهای موفق و محبوب شرلوک هولمز، اینبار دنیای شاهزاده تاریکی ها را برای علاقمندان داستانهای وهم انگیز در قالب بازیهای ماجرایی انتخاب کرده اند.
کنت دراکولا، با ورود هراس انگیز خود به ادبیات و آثار تصویری بی شمار، جریانی متفاوت از تقابل تاریکی و روشنایی را عرضه کرد. او که در آغاز از مدافعین سرسخت مسیحیت به شمار می رفت، در پی شکستی عاطفی، ایمانش همچون کوهی ریزش کرده و از میان بقایای این اضمحلال شخصیتی هیولایی و شیطان صفت برخاست که در حیاتی ابدی در پی انتقامی هولناک است تا نفرت و کینه خود را از تقدیر سیاهش به نمایش بگذارد و براستی که چه نمایشی می سازد از تبدیل انسان تهی از ایمان به اهریمن.
در اقتباسی جدید از رمان تاریخی برام استوکر به سال ۱۸۹۷، اینبار نیز نبردی میان دراکولا و پروفسور ون هلسینک داریم. با این تفاوت که اینبار ما در نقش این پروفسور خوناشام ستیز به جنگ تاریکی می رویم.
کنت در پی دست نوشته ای قدیمی، باقیمانده از مصریان باستان است تا با بهره جستن از آن نفرین ابدی محبوب خود را شکسته و روح سرگردان او را به کالبد زن جوانی که اینک در عمارتش زندانی است بازگرداند. اما روزنه ای کوچک برای نجات مینا این قربانی بخت برگشته باز می شود. ناجی او که دشمنی دیرینه ای با تمامی خوناشامان تاریخ دارد سفری دور و دراز را قاره به قاره آغاز می کند تا از دست یافتن کنت به دست نوشته جلوگیری کند

http://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/2018/04/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D9%86.jpg

 

بازدید : 2,384 views بار دسته بندی : ادونچر ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 27 آوریل 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.