مرجع بازی های دوبله فارسی راهنمای مراحل بازی بهشت گمشده نازی ها Lost Horizon - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

، سربازان رایش سوم تمام دنیا را در جست و جوی سلاح ها و نیروهای جدید هستند. گروهی از آنان نیز راهی تبت می شوند تا به دنبال شهر گمشده شامبالا بگردند. از سوی دیگر سرباز سابق نیروهای بریتانیایی مستقر در هنگ کنگ و قاچاقچی فعلی، فنتون پدوک به فرمانداری بریتانیا احضار می شود. پسر فرماندار، ریچارد که سرپرست گروهی تحقیقاتی در تبت بوده، گم شده است. فنتون به همراه دوستش کیم پس از ماجراهای بسیار راهی تبت می شود اما تقدیر او را در مقابل نیروهای رایش قرار می دهد. براستی راز شامبالا چگونه آشکار می شود؟ آیا جایی وجود دارد که بتواند روح حاکم بر جهان را کنترل کند؟ اینها تنها بخشی از سوالاتی است که فنتون باید به دنبال پاسخ آنها باشد. برای گشایش دروازه های اسرار به همراه او راهی تبت، آلمان، هند و … شوید.

بهشت گمشده یک بازی ماجرایی از شرکت Animation Arts سازنده سری بازیهای پرونده های مخفی است. جذابیت داستان، تعداد شخصیت ها و مکان ها به همراه گرافیک چشم نواز، بهشت گمشده را تبدیل به یکی از بهترین بازی های ماجرایی سال ۲۰۱۰ کرده است.

بهشت گمشده، دارای بیش از هشت ساعت کلام می باشد که در نسخه دارینوس به فارسی برگردانده شده است. بازیهای ادونچر به واسطه حجم انبوه کلام و جایگاه تاثیرگذار این عنصر در ارتباط بازیکن با بازی و امکان پیشرفت در مراحل منطبق بر اصول دارینوس در انتخاب عناوین این مجموعه می باشد.

داستان بازی افق گمشده بر مبنای اتفاقاتی است که بین سال های ۱۹۳۱ تا ۱۹۳۹ و در جریان سفرهای تحقیقاتی دانشمندان و نیروهای نظامی آلمان نازی به تبت افتاده است. جهت آشنایی بیشتر با مفاهیم و وقایع اشاره شده در بازی به خلاصه ای از آنها در اینجا اشاره می کنیم.

پس از به قدرت رسیدن نازی ها در آلمان و آغاز شکوفایی اقتصادی و علمی این کشور، سفرهای تحقیقاتی بسیاری توسط دانشمندان آلمانی و با همکاری نیروهای اس اس به سایر کشورها آغاز شد. اهداف این سفرها بسیار متفاوت بود. از مطالعات انسان شناسی گرفته تا اهدافی خیالی تر مانند دستیابی به نیروهای ناشناخته. در همین راستا چند گروه تحقیقاتی نیز در آن زمان راهی تبت شدند. مهمترین سفر توسط گروهی به سرپرستی ارنست شافر در فاصله سال های ۱۹۳۹-۱۹۳۸ و با هدف یافتن نژاد آریایی در آسیای مرکزی و بخصوص تبت انجام شد.

   
بازدید : 3,217 views بار دسته بندی : ادونچر ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 28 آوریل 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.