مرجع بازی های دوبله فارسی آموزش و راهنمای مراحل بازی سال 1404 - فروشگاه بازی های دوبله فارسی
  
بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

بازی دوبله فارسی اویل زیرو ریمستر

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

دانلود پچ فارسی ساز بازی ناپدید شدن ایتن کارتر +کتابچه راهنمای الکترونیکی the vanishing of ethan carter

بازی طلوع اکتشاف دارای چنان محتوایی است که شما را از طلوع تا غروب به مکاشفه و جستجو وادارد. اما هر کاوشگری نیاز به یک راهنما دارد. این راهنما بطور کاملا ایمن و قدم به قدم روشهای اولیه و پایه ای بازی تا تاکتیکهای پیشرفته ، تپه های خطرناک و روش صحیح عملیات جنگی را به شما نشان میدهد. لیست کلیه ساختمانهایی که خواهید ساخت ، منابع مورد نیاز برای ساخت آنها ، مدالها ، زیورآلات و دستیابی به چیزهایی که منتظر کشف شما هستند آورده شده است. در ادامه جزئیات فصلهای مختلف راهنما ارائه میگردد.

http://gamedooble1.ir/wp-content/uploads/2018/04/anno1404.jpg
فصل ۱: مقدمه به روشهای کلی بازی که شما با آن درگیر خواهید شد ، معرفی شخصیتها ، سرزمینهای مورد کاوش و مدلهای مختلف بازی که در دسترس شما قرار میگیرد میپردازد.
فصل ۲: تاکتیکها اصول ساختمان سازی و سکونت در بازی را مورد بحث قرار داده و سپس موضوعات ویژه از جمله منابع ، مردم ، جنگ و تجارت را پوشش میدهد.
فصل ۳: مصالح ساختمانی کلیه انواع مختلف ساختمانها در بازی را لیست کرده و نحوه بدست آوردن آنها و آنچه تولید مینمایند را معرفی میکند. از آنجا که بازی طلوع اکتشاف ابتدائا درباره ساخت تمدن میباشد ، این فصل یکی از مهمترین و با ارزشترین منابع شما به شمار می آید.
فصل ۴: راهنمای مراحل شما را در عبور از مراحل ۸ گانه بازی – قسمت عملیات جنگی تک نفره – یاری میدهد. در این قسمت ، سرعت ، سادگی و ایمنی مورد توجه قرار گرفته و اگر شما دستورالعملها را بدرستی دنبال نمایید ، به سادگی خواهید توانست مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.
فصل ۵: موارد اضافی کلیه مدالها ، موفقیتها و جوایز مخفی شده در گوشه و کنار محیطهای بازی بصورت لیست شده آمده است. کسب بسیاری از این آیتمها نیازمند تلاش زیادی خواهد

   
بازدید : 2,717 views بار دسته بندی : استراتژیک ، راهنمای مراحل بازی ها تاريخ : 29 آوریل 2018 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.